Splátkový kalendář u soudu

Anonymní
3.10.20 20:11

Splátkový kalendář u soudu

Ahoj předem se omlouvám za anonym. Dlužím fyzické osobě peníze v řádech sto tisíc. Neměli jsme spolu žádnou smlouvu a splátky byly domluvené na dobre slovo podle mých finančních schopnosti. Byla doba kdy jsem to nesplácela a ona na mne podala trestní oznámení. Vyšetřovala to policie kde jsem obviněna za zločin podvodu. Chci se zeptat chci oficiálne zažádat o splátkový kalendář, mám žádat už přímo soud u hlavního líčení, nebo tu fyzickou osobu? Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60556
3.10.20 20:14

Ofiko žádosti na fo nic nezkazís.. Pošli to doporučeně.. Max to zopakujes u soudu, pokud k němu dojde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 20:16

@martina.se a oficiálně to tedy poslat na soud nebo fyzické osobe?

• Citovat
  • Nahlásit
1226
3.10.20 20:18

Fyzické osobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19080
3.10.20 20:19

No a ta osoba je ochotna se s tebou domluvit? Jestli jo, tak ani nemusite k soudu ne? Jinak to klidne nadhod u toho soudu, ono to stejne jine reseni nema a soud ti nejaky splatkovy kalendar priklepne, pokud ty penize nemas vsechny hned k vyplaceni. Pro vsechny je lepsi se na splatkach domluvit, nez to pak tahat pres exekutory :nevim: ale budes to muset dodrzovat a ne ze ted nemam, tak nezaplatim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60556
3.10.20 20:22
@Anonymní píše:
@martina.se a oficiálně to tedy poslat na soud nebo fyzické osobe?

Pisu fo.. Soud zatím nebyl..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 20:22

@Kriss Tina jde o to, že na mě podala trestní oznámení a řeší to kriminálka a už mi přišlo předvolání k soudu ze jsem obviněna ze spáchání trestniho činu.

• Citovat
  • Nahlásit
5272
3.10.20 20:26

Tak jelikoz ona FO te dala k soudu proto, ze jsi nedodrzela domluvu a nevracela penize. Tak kdyz ji posles navrh na splatkovy kalendar, tak jej s usmevem vezme, vytre si s nim zadek a vyhodi jej do kose a pujde si VSECHNO vybrat k soudu a pak te necha potahat exekutorem pokud budes delat ofuky a nebudes se mi k placeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 20:30

@Cenarius pokud me zavřou tak si na mne stejně nic nevezme. To jí peníze nevrátí přeci.

• Citovat
  • Nahlásit
2086
3.10.20 20:35

Misto dopisu posli penize a zacni splacet a posilat co jde, na vraceni nepotrebujes mit papir. I PCR a soud uvidi tvou snahu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19080
3.10.20 20:35
@Anonymní píše:
@Cenarius pokud me zavřou tak si na mne stejně nic nevezme. To jí peníze nevrátí přeci.

Zavirat te nikdo nebude, ale kdyz se nebudes mit k placení, tak to z tebe vytahne exekutor. Takze nejaka snaha z tvoji strany bude jedine plus. Jo a kdyz uz to jde k soudu, tak si priprav jeste par (desitek) tisic navic na naklady na soudní řízení, protože to s největší pravděpodobností pujde taky za sebou a v případě, ze to skonci tou exekuci si priprav dalsi peníze za toho exekutora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.20 20:36

@tini ano posílám podle mých Fin. schopnosti a pravidelně to dokladam PČR.

• Citovat
  • Nahlásit
1391
4.10.20 15:10

Obávám se, že na návrhy způsobu splácení je už pozdě. Vysvětluju si to tak, že původní dohodu o splácení sis vysvětlila tak laxně, že veřitel podal trestní oznámení pro podezření z podvodu, to PČR vyšetřila jako oprávněné a předala soudu. Výsledkem tohoto jednání bude výše trestu. S velkou pravděpodobností to bude podmínka s lhůtou k zaplacení celého dluhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 12:11

@JTom my neměli žádný datum splatnosti ale ano byla doba kdy jsem moc nesplácela, ta osoba souhlasí se splátkami teď ale došlo to k soudu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama