Společenské šaty pro těhotné

408
13.6.17 18:11

Spolecenske saty pro tehotne

Ahoj holky moc prosim o radu a zkusenost uz jsem vazne bezradna. Znama se za mesic vdava a jsme pozvani na svatbu. No, pro me strasny problem sehnat neco na sebe, v tu dobu budu 36+tt, takze predpokladam ze brisko jeste povyroste. Jelikoz se mi dost zvetsil hrudnik, tak nic co mam doma neoblecu…
Nemate nejakou zkusenost, kde se daji sehnat nejake normalni saty nebo spol. sukni co se hodi na svatbu, tak ve velikosti 42(pres prsa mensi uz neoblecu :( ). Prijde mi ze ve vsem vypadam jak v pytli. Nejradsi bych nikam nesla, ale to mi asi neprojde :) :oops:.

Příspěvek upraven 13.06.17 v 18:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2720
13.6.17 18:14

Asi jsi to nejak nedopsala ale krasny tehu saty maj na victoriagrace.cz mam od nich troje ted na leto uzasny a jsou tam spolecensky svatebni atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 18:16

http://m.happymum.cz/…ke-saty.html Mrkni tady. Mají krasne společenské šaty ;) a jsou kvalitní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
13.6.17 18:20

Omylem jsem to pridala nedopsane, ale uz jsem to napravila :oops:. Prave mam pocit ze ve vsech satech co jsou pod prsama na gumu vypadam jak obri koule :mrgreen:. Taky bych bych za ne nechtela dat nejakou horentni sumu, jelikoz mam v planu po porodu zhubnout :lol:, takze doufam ze takove velikosti nebudu potom uz nosit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
13.6.17 18:25

Já si kdysi koupila tyto šaty v CA za pár stovek a nedám na ně dopustit. Vel. 42, prsa momentálně D, ale vešla jsem se i těhotná a kojící s Fkama, navíc jsou úžasně pohodlné a vzdušné. Jenže bohužel už je mám ve skříni tak 7let, kde hledat dnes, nevím. Ale všeobecně se v tom CAčku dají sehnat celkem příjemné šaty i přímo pro těhule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
13.6.17 18:27

@zudina @Tichošlápek muzu se zeptat jak vam odpovidali velikosti? Jestli podle vasi velikosti nebo objednat radsi vetsi/mensi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 18:27

@Krtiinka ja brala svoji predtehotenskou velikost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
13.6.17 18:36

Já jsem teďka řešila to samé, naobjednala jsem si hodně šatu ze Zootu těhotenské, netěhotenské, nakonec jsem si vybrala pouzdrové šaty netěhotenské dlouhé, které rysujou břicho. V těhotenských jsem vypadala jako sumo :D jsem ve 38tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
13.6.17 18:49
@Krtiinka píše:
@zudina @Tichošlápek muzu se zeptat jak vam odpovidali velikosti? Jestli podle vasi velikosti nebo objednat radsi vetsi/mensi?

Na victoriagrace si urcite objednej velikost co jsi mela pred otehotnenim jsou hodne elasticke. Je to tam i napsane. Jinak pani je moc ochotna a klidne ti je vymeni nebo vrati penize pokud nebudes spokojena. Ja jsem ztloustla 11 kg a presto mi je vel 36 co jsem mela pred tehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
13.6.17 18:51

Ja to resila v minulem tehotenstvi a sehnala jsem saty v Orsay. Ani nebyly tehotenske, jen zrovna sikovny strih.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
13.6.17 18:59

@Tejule ja tak v tech tehotenskych prave vypadam taky, v obtazenych taky nic moc, ale ty rozsirene to neni pak vubec peknej pohled :lol:.

@zudina tak to by byla parada ze jsou elasticke, protoze uz tak mam depku jaky velikosti musim nosit, predtim tak 38 a ted nemam sanci :D, navic vubec netusim do jakych rozmeru mi to bricho za mesic naroste :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
650
13.6.17 19:02

Urcite victoriagrace.cz , super saty, nosím je i ted :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3767
13.6.17 19:04

Ahoj, já jsem měla na konci osmého měsíce na svatbě šaty tohoto střihu. Jsou pod prsama jakoby nařasené a odtud volně splývají přes břicho, fakt pohodlné a slušivé, žádný přestřižený pytel :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
13.6.17 19:09

Já si na společenskou akci v cca 34 tydnu normálně oblékla své šaty vel. 34 z Orsay a bylo :-) A prsa mi bohužel nikdy nenarostla. A já je i zapnula :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
13.6.17 19:15

@Lerista tak to docela zavidim, ja si loni kupovala na svatbu kamaradky fakt krasny, spolecensky saty s tim ze cena pro me byla docela vysoka, ale rekla jsem si ze jedny takovy se budou vzdycky hodit na nejake takove akce, no samozrejmne jsem nepocitala s tim ze budu muset jit nekdy na svatbu tehotna :D, takze pres prsa nezapnu, leda ze bych pres to hodila nejake sacko a nechala je napul rozepnute :mrgreen: :mrgreen:

@mapu divala jsem se a maji tam fakt pekne saty, akorat se mi zdaji trosku drazsi pokud bych si je mela vzit jenom jednou na sebe, ale pokud rikas ze se daji nosit i po porodu, tak by to nemuselo byt spatne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama