Spolužáci se mi smějí, protože "mám ráda své učitelky"

Anonymní
4.9.21 14:41

Spolužáci se mi smějí, protože "mám ráda své učitelky"

Ahojte vím, že tu nemám co dělat, ale chodím do devátého ročníku. Ve škole se snažím apod. Spolužáci ze třídy se mi smějí když snima nechci pomlouvat učitelky.. Já nevidím důvod proč neustále vymýšlet nějaké trapné přezdívky a být takhle nevděčná.. Podle mně nemáme zlé učitelky, nic mi neudělali a tak nevidím důvod proč za zády pomlouvat a bůh ví co všechno.. Jsem fakt tak nenormální?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9148
4.9.21 14:45

Na tom, co si myslej druzi, fakt nezalezi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
4.9.21 15:21

Dneska žádná kadeřnice? dnes pro změnu miluješ učitelky? :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
4.9.21 15:29
@stinga píše:
Dneska žádná kadeřnice? dnes pro změnu miluješ učitelky? :P

tak jsem si říkala, že nikdo příčetný takovou diskusi nezaloží

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
4.9.21 15:29
@Anonymní píše:
Ahojte vím, že tu nemám co dělat, ale chodím do devátého ročníku. Ve škole se snažím apod. Spolužáci ze třídy se mi smějí když snima nechci pomlouvat učitelky.. Já nevidím důvod proč neustále vymýšlet nějaké trapné přezdívky a být takhle nevděčná.. Podle mně nemáme zlé učitelky, nic mi neudělali a tak nevidím důvod proč za zády pomlouvat a bůh ví co všechno.. Jsem fakt tak nenormální?

Jestli nejsi ten školní fantom, tak nevidím nic špatného na tom, nepomlouvat učitelky. Taky jsem je nikdy nepomlouval, nebyl důvod. Všichni moji učitelé na ZŠ byli super, až na jednu, ale i s tou jsme se na konec domluvili. A rozhodně jsem nebyl jediný, kdo nepomlouval a nikdo se nám nesmál. Buď jsi moc prechytrala a řešíš, že je někdo pomlouvá a oni to to vrací a nebo prostě máte blbou třídu, no to už budeš muset vydržet. Těch několik měsíců uteče jak voda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65453
4.9.21 15:30
@Matt 02 píše:
Jestli nejsi ten školní fantom, tak nevidím nic špatného na tom, nepomlouvat učitelky. Taky jsem je nikdy nepomlouval, nebyl důvod. Všichni moji učitelé na ZŠ byli super, až na jednu, ale i s tou jsme se na konec domluvili. A rozhodně jsem nebyl jediný, kdo nepomlouval a nikdo se nám nesmál. Buď jsi moc prechytrala a řešíš, že je někdo pomlouvá a oni to to vrací a nebo prostě máte blbou třídu, no to už budeš muset vydržet. Těch několik měsíců uteče jak voda.

kdo by napsal, že nechce být nevděčný v takové souvislosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1553
4.9.21 15:31
@Anonymní píše:
Ahojte vím, že tu nemám co dělat, ale chodím do devátého ročníku. Ve škole se snažím apod. Spolužáci ze třídy se mi smějí když snima nechci pomlouvat učitelky.. Já nevidím důvod proč neustále vymýšlet nějaké trapné přezdívky a být takhle nevděčná.. Podle mně nemáme zlé učitelky, nic mi neudělali a tak nevidím důvod proč za zády pomlouvat a bůh ví co všechno.. Jsem fakt tak nenormální?

Ja jsem chlap; taky tu nemam co delat a presto tady jsem.

Ale abych odpovedel na to, co te zajima:
Ne, nejses nenormalni.

Příspěvek upraven 04.09.21 v 15:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18306
4.9.21 15:32
@stinga píše:
Dneska žádná kadeřnice? dnes pro změnu miluješ učitelky? :P
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
4.9.21 15:35
@vokishka píše:
kdo by napsal, že nechce být nevděčný v takové souvislosti

No já vím no, ale já zas nechci být paranoidní a vidět kámošku kadeřnici v každé diskuzi, no ale samozřejmě netvrdím, že to ona není. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
4.9.21 15:41
@Matt 02 píše:
No já vím no, ale já zas nechci být paranoidní a vidět kámošku kadeřnici v každé diskuzi, no ale samozřejmě netvrdím, že to ona není. ;)

na 99 % je to ona

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7296
4.9.21 15:44
@stinga píše:
na 99 % je to ona

Nehadam se, že ne, taky si to myslím :palec:, ale co by kdyby ne, přece jen. Furt tam to jedno procento je :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5654
4.9.21 20:12
@Matt 02 píše:
Nehadam se, že ne, taky si to myslím :palec:, ale co by kdyby ne, přece jen. Furt tam to jedno procento je :mrgreen:

Hlavně je to celkem neškodné. Vzhledem k tomu, co všechno se tu dá přečíst, patří školní troll k těm docela milým. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9357
5.9.21 07:24
@Matt 02 píše:
No já vím no, ale já zas nechci být paranoidní a vidět kámošku kadeřnici v každé diskuzi, no ale samozřejmě netvrdím, že to ona není. ;)

Tyjo, já nechci už číst v každý druhý diskuzi trapný příspěvky typu troll a pořád dokola kecy jako jdi na kadeřnici :roll:. Jestli si myslíte, že je to troll, tak nereagujte, ne? Tak se normálně bojuje proti trollům. Buď se diskuze rozběhne, či ne. Ale prokousávat se stupidníma příspěvkama co jsou na úrovni 4 třídy ZŠ… 8o.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
5.9.21 21:58
@Takyjedna píše:
Tyjo, já nechci už číst v každý druhý diskuzi trapný příspěvky typu troll a pořád dokola kecy jako jdi na kadeřnici :roll:. Jestli si myslíte, že je to troll, tak nereagujte, ne? Tak se normálně bojuje proti trollům. Buď se diskuze rozběhne, či ne. Ale prokousávat se stupidníma příspěvkama co jsou na úrovni 4 třídy ZŠ… 8o.

ale když to tam nenapíšem, tak se zase někdo nachytá a bude v dobré víře trollovi odpovídat, já tím šetřím ostatním diskutujícím čas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9357
6.9.21 15:38
@stinga píše:
ale když to tam nenapíšem, tak se zase někdo nachytá a bude v dobré víře trollovi odpovídat, já tím šetřím ostatním diskutujícím čas

No a? Normální odpověď není nachytání, ne? Třeba se ty odpovědi někomu v budoucnu budou hodit. Jestli je to troll, tak má radost z těch záporných reakcí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin