sporťák do terénu se spojenou rukojetí

Anonymni
5.3.09 15:59

sporťák do terénu se spojenou rukojetí

Ahoj,
hledám nějakej sporťák nebo golfky se spojenou rukojetí (ne trojkolku), se kterým by se dalo slušně jezdit aj v terénu. Zatím sem vybírala mezi ABC design Mobile, Babypoint Traper, Pierre Cardin Ultralight. Ještě se mi líbí Pierre Cardin Coster, ale ten už je dost drahý. U ABC mobile mám strach, že je krátká opěrka zad, naše mimi je sice menší, ale při ležení nevím jestli by jí hlava netrčela ven. PC Ultralight že prý do terénu nic moc. Tak nevím. Doteď jezdíme s Inglesinou Magnum, do terénu super, ale má krátký bezpečnostní pásy, tak když je teď malá ve fusaku, tak už nejde skoro přivázat :( Taky do tramvaje a po městě už bych brala něco míň robustnějšího :?
Z těch dražších jsem se pak dívala na Hoco Scooter, PC Coster a Jané Carrera Pro, ale musely by fakt být dobrý abych tolik za ně dala.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13325
5.3.09 17:07

Já mám Hocco monterio a jsem absolutně spokojená. záleží na tom, jak moc chceš jezdit do terénu… to hocco má kolečka skoro jako golfky, možná malinko robusnější. určitě to není na ježdění po polních cestách… ale do města je skvělý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.3.09 17:24

Ahojky, já jsem měla Freeline Buggy 6.. vepředu po dvou otočných kolech, ale dělá se i ve 4kolové verzi a byla jsem maximálně spokojená.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama