Sporťák pro novorozence?

832
6.3.05 11:34

Sporťák pro novorozence?

Ahojda holčiny! :lol:
Mám na Vás prosbičku. Už jsem sice psala do diskuze o kočárku Jané, ale nikdo se neozval, tak dělám ještě jeden pokus :P

Jsem ve fázi kdy intenzivně řeším kočárek! TP mám 13. května. Už jsem rozhodnutá, že koupíme kočárek Jané slalom. Otázkou ale je, jestli korbu i sporťák nebo jenom sporťák. :?:
Bydlíme totiž v pátém patře bez výtahu. Kočárek budu dost nosit a tahat do auta, takže ideální jehom ten sporťák, který je lehounký a krásně se sklapne. Má samozřejmě i polohovatelný nožičky. Jenomže se bojím, že Janéčko je dost široké a neprodává tu vnitří tašku. Musela bych teda koupit nějakou univerzální. Bojím se ale, aby mi na mimíska nefoukalo. Nemáte s tím některá zkušenosti? Nechci si připadat jako krkavčí matka, že prďolkovi nekoupím korbičku. 8O
Prosím poraďte
pa,pa
Piki+plaváček Miki 30+2tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.3.05 12:55

Ahoj, korbička nie je nutná, ak máš mimi vlastne už na leto, ale rozhodne budeš potrebovať aspoň tú tašku, pretože Jané kočíky sa nedajú dať do roviny, sú dosť šikmo, takže to je až pre väčšie mimi. Zisti si, či sa tam tá univerzálna taška dá vložiť, napíš napríklad na www.kocarky.com, tam ti veľmi ochotne poradia a možno aj nakúpiš, majú dobré ceny :wink:
Lulu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.3.05 12:58

SOm trubka obecná…tak ešte raz: www.kocarky.com - s tou čiarou to nefunguje, tak aby ťa to nemiatlo :oops: :P
Lulu

• Nahlásit
  • Citovat
10410
6.3.05 13:49

Ahoj, přestože jsme měli mimi na podzim, korbičku jsme nekupovali a pořídili jen tašku, a to právě proto, aby mimi leželo na rovině. Tašku jsme vyndali až teď v šesti měsících a malou máme už jen ve fusaku.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
7.3.05 08:52

Ahoj, my mame take trojkolky od Jane a vzhledem k tomu, ze budes mit mimi na jare, priklanela bych se k nazoru nekupovat korbicku, my tam meli malou jen asi 3 mesice, potom uz zacala byt zima (narodila se v cervenci) a museli jsme koupit fusak a tak uz se do kocarku skoro nevesla. Myslim, ze sportak bohate staci. Simona&Kristynka(8 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
7.3.05 10:21

Holčiny,
moc, moc díky za Vaše názory. Už si nepřipadám blbě, že budu kupovat jenom sporťák :D Zaslala jsem dotaz do internetového obchodu Daniela, jestli do toho sporťáku pasuje velikostně i barevně nějaká ta taška. Teď čekám na odpověď. Pak uvidím :lol:
Mějte se krásně a opatrujte mimísky
pa,pa
Piki+plaváček Miki 30+3tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.3.05 10:38

Piki,
až se ohledně těch tašek něco dozvíš, napiš to i sem, prosím, taky uvažuji o kočárku Jané Slalom a mimíse čekám v červenci. Nerada bych kupovala drahou korbičku, pokud by v ní mimčo bylo jen pár měsíců a pak se nevešlo.

Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
832
7.3.05 16:39

Hajinko,
psala jsem dotaz, jak mi poradila Lulu na www.kocarky.com - bohužel zatím mi nikdo neodpověděl, protože jsou prý na nějaké výstavě. Nevím, kdy se něco dozvím. Dneska vyrazím i do prodejny a zeptám se na ty univerzální tašky, jestli do toho sporťáku pasují.

Nevím, jestli tady bude tento článek i zítra. Pošli mi když tak na sebe mail nebo se přihlaš, abych ti to mohla šoupnout později jako soukromou zprávu.

Když tady bude stejná diskuze probíhat i poté, co zjistím víc, určitě to napíšu všem :-)

Bavila jsem se dnes i s kolegou v práci. Má doma asi roční holčičku a potvrdil mi, že korbička je naprosto zbytečná. V zimě už se do ní totiž prďolka nevejde.

Tak se zatím mějte fajn a pozdravujte mimísky :lol:
pa,pa
Piki + plaváček Miki 30+3tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
7.3.05 19:53

Ahojda,
tak jsme právě objednali kočárek! :lol:
Sama prodavačka říkala, že Jané má tu korbičku malou a mimísek se do ní vejde jen několik měsíců. Do sporťáku Jané slalom nám proto doporučila vnitřní tašku od Emitexu, který je vyrábí ve všech barvách. Stojí myslím 900,–Kč a dá se později využít i jako fusak! A co je hlavní má vyztužený spodek, takže mimískovi se neničí zádíčka. Na tu tašku pak přijde ještě nánožník, který je už od Janéčka, takže to krásně ladí. Všechno to sakumprdy vyjde na zhruba 14 tisíc.

Musím ale přiznat, že nějaká zvláštní radost u nás teď nepanuje, manžílkovi totiž vadí, že ten sporťák nemá přehazovací rukojeť a že tak ne mě Miki neuvidí. Chce abych zítra do té prodejny zavolala a objednala i tu korbičku. Už mi z toho vážně začíná hrabat :roll:

Doufám, že vy to tak neprožíváte a užíváte si krásných těhu nebo mamu stavů :lol:
pa,pa
Piki+plaváček Miki 30+3tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
10.3.05 19:47

Ahojky,

svůj příspěvěk jsem napsala https://www.emimino.cz/modules.php?…

Pokud máš tu tašku na mimi, korbičku nepotřebuješ. Na mimi uvidíš okýnkem v boudičce.

Tak ať vám to jezdí.
Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
11.3.05 09:03

Ahoj Piki,

máš velké významné plus za informace ke sporťáku :lol: . Musím ale říct, že mě taky dost odrazuje to, že na mimi v případě vložené tašky do sporťáku nebude vidět, a kdykoliv zavrní nebo bude něco potřebovat, bude nutné obíhat kočárek...... :?
Já pro sebe objevila ještě další kočárky - favority, a to sice Mutsy s podvozkem 3 Rider, podvozek váží cca 10 kg a korbička asi 5, sportovní potom o něco míň. Výhodou je, že korbičku lze na:,–(it po i proti směru jízdy. I když 5 kg na korbičku se mi zdá taky dost. 8O Škoda, že málokterý e-obchod váhu jednotlivých částí kočárků uvádí.
Druhý favorit je čtyřkolka Traxx, ale slyšela jsem, že prý německé kočáry jsou stavěné jen na jedno dítě, protože to pro ně není drahé, koupit každému nový kočár. :x Tak nevím a jsem tam, kde jsem byla. Kdyby český výrobce Patron Bohemia dělal kočáry s natáčecími koly, tak asi neváhám a jdu do něj.
Uf. :roll:

Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
11.3.05 10:07

Ahoj Piki-my jsme koupili taky jenom sportak,trikolku,quinny fashion-da se sklopit az do lehu a mame k tomu takovou tu vystuzenou tasku, takze prdola bude od narozeni ve sportaku a korbu nedostane(a 4. kolecko taky ne :D )
pa a nenech se zvyklat manzilkem :D Carolin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama