Sporťák pro velké mimčo

28.7.15 23:21

Sporťák pro velké mimčo

Zdravím maminky :kytka:

poraďte mi prosim sporťák pro „prcka“, je mu půl roku (nesedí), má přes 9kg a cca 77cm.
Mam o něm představu takovou, že mi z něj za pul roku nevyroste.. bereme to téměř nadzvukovou rychlostí. Korbička by se měla dát otočit i proti směru jízdy, polohování zad (alespoň 4 stupně), polohování nožiček, nafukovací kola, šmirovací okénko a větrací síťka a aby vypadal pěkně moderně :pankac:
A jestli jsem zapoměla něco důležitého, tak ať to má taky :lol:

Díky moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8173
28.7.15 23:24

Takovej neni, kdyby takovej byl, mam ho doma :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.15 23:27

:lol: aha.. a ja furt ze ho nemuzu najít!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
28.7.15 23:36

Teda sporťák jako takový to uplně neni. Ale máme golfky Peg Perego Pliko, které vyhovují i teď pro 22 měsíčního syna. A jsou skladné a lehké.
Mají odpružená zadní kola, polohovací záda 4stupně až do lehu, polohovatelné nohy. Teda čum okýnko nemají akorba ke standardně jen dopředu.
Ale jsme s nim spokojení už skoro 3/4 roku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4783
29.7.15 00:04

@MARTINI baby Concord Wanderer- plocha pro dite je 102×38,polohovani zad je na pasek, takze si udelate stupnukolik chcete, polohovani nozicek ma taky, ma i vetraci cast boudicky, da se otocit po i proti smeru a jako bonups je luxusne odpruzeny takze projedete cokoliv. Muj rocni syn 9,5 kg a 74 cm tam vypada jako pulrocni miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 06:00

My měli Firkon balance (je to tedy dvojkombinace, nevím, jestli se dá sehnat jen sporťák) - ložná plocha 102 cm, šmírovací okénko - je tam síťka, dcerka šmírovala přes ni a stačilo. Kolečka si můžeš vybrat - my měli nenafukovací - byly super, pže ses nemusela koukat, kam jedeš a nebyl poznat rozdíl od nafukovacích. Kočárek je odpružen na dvakrát- jednou u koleček a jednou pístově na konstrukci, je po i proti směru jízdy a polohování zad i nožiček tam má. :mavam: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 07:42

Skvělý ženský, moc dekuju, jdu googlit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15060
29.7.15 07:43

Nevím jestli má všecky požadavky, ale obří korbu i sporťák má TFK, vídám u dvou sousedek (některý s řady Joggsterů) a vypadá fakt mega:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 12:44

Doporučuji TFK joggster (twist). Mám ho doma a syn je nadmíru spokojený. Dá se dát krásně do lehu, takže v něm už vozím syna, který ještě nesedí, ale je velký a v korbičce se mu už nelíbilo :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.8.15 10:45

Tak jsem nakonec skončila u varianty Expander Mondo eco.. moc se mi libi, tak snad bude sloužit. Co se mi na nem nejvíc zamlouvá je, ze je i pro vysoké mamky :palec: a ma vše co jsem chtěla, mozna i neco navíc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama