Spoždění a bolesti.

6
13.8.20 11:23

Spoždění a bolesti.

Ahoj zakládám nové téma jelikož na ostatních diskusích nikdo neodpovídá.
Min. Měsíc jsem dostala menstruaci dříve 10. 7. Do 14.7 klasický 5 dní. Vždy jsem ji měla 14 den v měsíci. Tento měsíc jsem měla MS mít 9.8. A zatím jsem ji vůbec nedostala. S přítelem se ne chráníme. Ovulace byla kolem 24 a 25. Pak vím že jsem 27 letěla na pohotovost protože jsem měla bolesti v podbřišku na pravé straně. Ginekolozka mi řekla že mně pošle radši na chiru. Tam mi také nic nezjistili. Pak to na pár dní ustalo a začala jsem mít klasické pms příznaky jako bolest prsou, hustý výtok. No jenže od toho 9. Kdy jsem to tento měsíc měla dostat mně stále bolí prsa, je mi občas špatně od žaludku, a bolí mně břicho jako kdybych MS měla dostat. Tak vždy běžím na záchod a nic. Dnes mně dokonce bolest vzbudila byl to nástup křečí tak jsem vstala že pobřežím do lékárny pro ibalgin a do hodiny to zase přešlo. Je mi akorát divně od žaludku. Neměla jste s tím některá zkušenost prosím? Moje dr má dovolenou až do konce měsíce. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
923
13.8.20 11:55
@Verysek98 píše:
Ahoj zakládám nové téma jelikož na ostatních diskusích nikdo neodpovídá.
Min. Měsíc jsem dostala menstruaci dříve 10. 7. Do 14.7 klasický 5 dní. Vždy jsem ji měla 14 den v měsíci. Tento měsíc jsem měla MS mít 9.8. A zatím jsem ji vůbec nedostala. S přítelem se ne chráníme. Ovulace byla kolem 24 a 25. Pak vím že jsem 27 letěla na pohotovost protože jsem měla bolesti v podbřišku na pravé straně. Ginekolozka mi řekla že mně pošle radši na chiru. Tam mi také nic nezjistili. Pak to na pár dní ustalo a začala jsem mít klasické pms příznaky jako bolest prsou, hustý výtok. No jenže od toho 9. Kdy jsem to tento měsíc měla dostat mně stále bolí prsa, je mi občas špatně od žaludku, a bolí mně břicho jako kdybych MS měla dostat. Tak vždy běžím na záchod a nic. Dnes mně dokonce bolest vzbudila byl to nástup křečí tak jsem vstala že pobřežím do lékárny pro ibalgin a do hodiny to zase přešlo. Je mi akorát divně od žaludku. Neměla jste s tím některá zkušenost prosím? Moje dr má dovolenou až do konce měsíce. Díky

A tehotensky test jsi si dělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5220
13.8.20 12:01

V té lékárně si kup tehotensky test a zítra ráno si ho udelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
13.8.20 12:31

To snad neni mozne toto? :roll: devce nevim kolik ti je, ale napadlo te udelat si teh.test? Boze to jsou stupidni dotazy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
13.8.20 12:34

Taky to vidím na těhotenský test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2743
13.8.20 12:41

@Verysek98
Víš já se přiznám, že jsem Tvůj dotaz někde zahlédla, ale neodpověděla jsem, protože když si neuděláš ani test, tak co tady asi kdo vymyslí, že??? :roll:
Jinak gynekolog se píše s tvrdým „y“. Jen pro informaci, bije to do očí.
Podle toho co píšeš jsi moha mít kolem toho 27.7 klasické ovulační bolesti. Jestli si běžela kvůli tomu na pohotovost a prohnali Tě gyndou i chirurgií, tak tam teď nic závažného tak rychle nebude.
Udělej si prosím Tě ten test :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.8.20 13:22

Zítra ráno ho udělám a dám vědět. Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2743
13.8.20 13:25
@Verysek98 píše:
Zítra ráno ho udělám a dám vědět. Díky moc :)
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama