Srdeční ozvy - Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 03.04.11 18:06
Srdeční ozvy - ústí nad orlicí

Zdravím :mavam:
prosím o radu…mám se hlásit v nemocnici na monitor,zaregis­trovat se a domluvit se na plánovaném SC.Mohla by mi nějaká mamina poradit kde v UO nemocnici se ten monitor dělá?Nikde na netu jsem to nenašla zítra bych tam chtěla jet mám to 20 km tak ať nejedu kdyžtak zbytečně kdyby tam nebyli nebo tak:-)předem mockrát děkuji :kytka:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Ústí nad Orlicí

Reakce:
makinav
Povídálka 38 příspěvků 03.04.11 18:54

Ahojky,
na srdeční odezvy se hlas přímo na porodnici. Nejlepší bude, když si na netu najdeš tel. číslo na porodnici, zavoláš si tam a domluvíš se kdy máš přijet, protože jinak kontroly srdíčka dělají jen v úterý a čtvrtek.

Gabčulka
Kecalka 443 příspěvků 03.04.11 18:58

Ahoj, já v UO před 3 lety rodila, také SC, ale akutně pro alteraci ozev. V mobilu mám číslo přímo na porodnici 465 710 243, ale najdeš to i na webu. Buď zaparkujte před nemocnicí na tom velkém parkovišti, nebo lze vjet (ale nevím přesně za jakých podmínek) přímo do areálu, za vrátnicí a PNS doleva, tam je takové malé parkoviště. Vchod je jakoby v rohu v podloubí, výtahem nahoru a zazvoňte na příjem do porodnice. Hodně štěstí!!!!

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 04.04.11 07:40

gabi super díky moc:) skočím přímo do nemocnice

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >