Reklama

Srdeční ozvy - Ústí nad Orlicí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 03.04.11 18:06
Srdeční ozvy - ústí nad orlicí

Zdravím :mavam:
prosím o radu…mám se hlásit v nemocnici na monitor,zaregis­trovat se a domluvit se na plánovaném SC.Mohla by mi nějaká mamina poradit kde v UO nemocnici se ten monitor dělá?Nikde na netu jsem to nenašla zítra bych tam chtěla jet mám to 20 km tak ať nejedu kdyžtak zbytečně kdyby tam nebyli nebo tak:-)předem mockrát děkuji :kytka:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Ústí nad Orlicí

Reklama

Reakce:

makinav
Povídálka 38 příspěvků 03.04.11 18:54

Ahojky,
na srdeční odezvy se hlas přímo na porodnici. Nejlepší bude, když si na netu najdeš tel. číslo na porodnici, zavoláš si tam a domluvíš se kdy máš přijet, protože jinak kontroly srdíčka dělají jen v úterý a čtvrtek.

Gabčulka
Kecalka 443 příspěvků 03.04.11 18:58

Ahoj, já v UO před 3 lety rodila, také SC, ale akutně pro alteraci ozev. V mobilu mám číslo přímo na porodnici 465 710 243, ale najdeš to i na webu. Buď zaparkujte před nemocnicí na tom velkém parkovišti, nebo lze vjet (ale nevím přesně za jakých podmínek) přímo do areálu, za vrátnicí a PNS doleva, tam je takové malé parkoviště. Vchod je jakoby v rohu v podloubí, výtahem nahoru a zazvoňte na příjem do porodnice. Hodně štěstí!!!!

Pavla23
Extra třída :D 10652 příspěvků 04.04.11 07:40

gabi super díky moc:) skočím přímo do nemocnice

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >