Stabilní a kvalitní jídelní židlička

luciášice
12.7.13 22:16

Stabilní a kvalitní jídelní židlička

Ahoj :mavam: :) Tak si jdu zase pro radu nebo spíš vaše zkušenosti. Je čas na jídelní židličku, prcek už sedí a úplně mě znechutilo kolik jich na trhu je :twisted: :lol: Vůbec se v tom nevyznám, nevím kde mám začít, jaké vlastnosti jsou důležité, jaké vedlejší funkce se hodí atd. :roll: :roll: :roll:

Takže, s jakou židličkou jste spokojené nebo jakou by jste mi doporučili? :andel:

Moje požadavky jsou zatím malé, protože nevím co mám od židličky vlastně očekávat :think: Chtěla bych, aby byla hlavně stabilní, pohodlná a bezpečná, aby z ní ten můj čert nevypadl nebo se v ní nepřevrátil. Materiál nějak neřeším (je lepší plast nebo dřevo :nevim: ),cenu taky ne.

Nepotřebuju, aby mu vydržela až do školy, takže nevím, jestli volit rostoucí anebo ne :nevim: Ale chtěla bych, aby měla nějaké poutání, pásy, případně i pultík a polstrování.

Výrobce pokud možno ne Polsko :andel:

Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11478
12.7.13 22:18

@luciášice My máme Chicco polly a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4777
12.7.13 22:21

My mame Inglesinu Zumu a je bozi, malej ji miluje.. Cena vyssi, ale dal se dobre prodava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
12.7.13 22:21

Mám už 4 roky babypoint fábaula a rozhodně bych neměnila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
12.7.13 22:27

Nemáte někdo židličku z Tchiba? Je tam teď v akci, ale není možné na ni kouknout na prodejně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
12.7.13 22:28

My máme doma dvě pro dvojčata, obě BABY desing, jedna PEPE, druhá Bambi. Nedávno jsme je přestali používat, dětem budou 3 a už chtějí být jen na normálních židlích, takže jsme je užily dost, byla jsem spokojená. Všechny židličky jsou si dost podobné, stejné polohování, dva pultíky, jen rozdíl materiálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
12.7.13 22:32

Geuther family, velice dobře hodnocená v dTestu. Jsem s ní velmi spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1605
12.7.13 22:36

Máme také Chicco Polly: za mě výborná židlička.
Výhody: stabilní (ověřeno dvojčaty), variabilní, několik poloh sklápění opěrky zad i nohou (když si dítě u jídla schrupne, tak jde rozložit bezmála do lehu), sedátko samotné jde také posunout do různých výšek, pěkně vypadá (moc hezké potahy), dostupné náhr. díly i náhr. potahy u dovozce
Nevýhody: jako u všech polstrovaných židliček bývá občas fuška čistit záhyby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
12.7.13 22:44

My budeme porizovat obycejnou, plastovou z Ikea. Spousta kamaradek ji ma a nemohou ji vynachvalit, cela jde spupnout pod sprchu, takze i cistota je zarucena :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
12.7.13 22:50

Máme klasickou dřevěnou židli Jitro, dají se k ní dokoupit popruhy pro menší děti, i pultík, a prý se dá používat až do 15 let :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42535
12.7.13 23:00

Máme Jané Activa (bazarovou) a spokojenost. Kluk jí většinu času používá jako židličku a stoleček zvlášť. Ve vysoké židličce se mu hdně brzy přestalo líbit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
12.7.13 23:34

Jestli chceš hlavně vysokou židli ke stolu, jedině Ikea klasika 399,–, s pultem něco málo navíc. Mám u rodin na návštěvy asi 4 typy (chicco, rostoucí stokke, obyč Scarlett…) a budˇjsou těžké, náročné na prostor, nebo se z nich malý v pohodě dostane, jakoby „vycedí“ odrážením o podpěru nohou. Ikea je jediná, kde s mu to nepovedlo, stabilní, levná, omyvatelná a nejdéle v ní vydrží, nevím proč, je mu pohodlná. Už se těším, až ty ostatní půjdou k šípku. Jo..v chicco se neskutečně v léte potí, prostě polstrovaný umělý „vikslajvant“. Nepomohla ani ta miminkovská podložka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 00:54

@luciášice Máme toto a jsem maximálně spokojená.. Třeba tě to zaujme - Kids kit booster
http://www.matulda.cz/detail.php?…
Nasazené na normální židli, nezakopávám tak v kuchyni o rozšířené nohy nějaké plastové hrůzy, napřed sloužilo klasicky jako židlička s pultíkem, později židlička k našemu jídelnímu stolu, aby se na stůl dobře dosáhlo.. Sloužila 2,5 roku parádně a je furt jak nová. Možnost zbalit kamkoli s sebou, bezva výhoda navíc např. na delší návštěvu k prarodičům..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
13.7.13 10:20

Taky máme Ikea židličku a jsem spokojení. navíc má výhodu, že se dobře skládá a složená zabere málo místa, takže ji dle potřeby bereme s sebou. Pokud tuhle nechceš, koupila bych rostoucí, na Heuréce jsou i recenze, takže si můžeš vybrat podle nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luciášice
14.7.13 10:51

Děkuju všem za příspěvky, o víkendu jsme celé dny po výletech a s rodinou, tak nemám tolik času reagovat. Všechny doporučené židličky si projdu a pak dám vědět…Ikea židlička mě překvapila, ale když je tolik doporučovaná, tak se na ní mrknu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama