Stačí oblečení pro mimi projet sušičkou?

Anonymní
17.2.16 13:52

Stačí oblečení pro mimi projet sušičkou?

Ahoj, zajímalo by mě, jestli musím všechny věcičky pro miminko (oblečení, povlečení, látkové plenky, apod.) prvně vyprat a potom ještě přežehlit nebo stačí vše naházet jenom do sušičky a projet to v ní?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4472
17.2.16 13:56
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jestli musím všechny věcičky pro miminko (oblečení, povlečení, látkové plenky, apod.) prvně vyprat a potom ještě přežehlit nebo stačí vše naházet jenom do sušičky a projet to v ní?

no. látkové plenky jsem v šestinedělí žehlila. oblečení nikdy. prostě jsem to vyprala a dala do skříně..zdá se mi že tak malé oblečení snad ani pořádně žehlit nejde :mrgreen: (dcera má dva roky, žádný ekzém nikdy ani alergie, nemocná nebývá) myslím, že všeho moc škodí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
17.2.16 13:57

Proč anonymně? Já vše peru a žehlím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4472

Ale je fakt, že jsem prala v prostředcích určených pro děti nebo takových těch šetrnějších jako Frosch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142

Vše jsem jen dala do sušičky. Přežehlila jsem jen látkové plenky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
17.2.16 13:58

Peru a zehlim scuchlany obleceni je na diteti hnusny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
17.2.16 13:59

Hodlám jen sušit v sušičce…

• Citovat
  • Upravit
12501

Já vše prala a žehlila. :kytka: Do těch tří měsíců poctivě všechno, pak už jsem žehlila jen něco. :kytka:

Příspěvek upraven 17.02.16 v 14:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20247
@Anonymní píše:

Ty si na sebe vezmeš nevyprané oblečení z krámu? Já teda ne, bůh ví, kde se to válelo a kdo na to šahal.
Natož abych to nevyprané dávala na dítě.
To je takový problem udělat 2 pračky prádla pro mimino - jednu barevnou a jednu s bílým?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142
17.2.16 14:00
@Svistice píše:
Ty si na sebe vezmeš nevyprané oblečení z krámu? Já teda ne, bůh ví, kde se to válelo a kdo na to šahal.
To je takový problem udělat 2 pračky prádla pro mimino - jednu barevnou a jednu s bílým?

tak já to chápu tak, že zakladatelka se ptá, jestli je nutné vyprané oblečení žehlit nebo stačí vysušit v sušičce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12501
17.2.16 14:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4472
@Šarlota4 píše:
Peru a zehlim scuchlany obleceni je na diteti hnusny.

ale to už je většinou asi větší oblečení, že se scuchá ne? mě se teda oblečení do cca roka nikdy nepokrčilo..možná záleží jak to člověk pověsí nebo jestli to hned poskládá do skříně či se mu to válí na hromádce..to pak pomačkané je. Ale často nežehlím ani naše věci, když vidím, že to není potřeba :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512

Zezačátku jsem i žehlila /ale nemám sušičku/, od cca 3měsíců jsem nežehlila (možná dřív, nevím přesně). Prala jsem v Persilu, v tom samém, co peru nám, bez aviváže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ellusa
17.2.16 14:02
@Svistice píše:

Já jsem teda pochopila dotaz zakladatelky jinak - jestli je třeba vyprané prádlo vždy žehlit, nebo jestli stačí, když ho nechá usušit v sušičce, a pak ho žehlit není nutné? Má to sice kostrbatě napsané, ale snad by nevyprané oblečení dítěti nedala…

• Citovat
  • Upravit
4472
17.2.16 14:02
@lecijasek píše:
tak já to chápu tak, že zakladatelka se ptá, jestli je nutné vyprané oblečení žehlit nebo stačí vysušit v sušičce ;)

taky jsem to takto pochopila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama