Stahovač barvy - měděn

Anonymní
18.1.21 20:16

Stahovač barvy - měděn

Ahojky,
už delší dobu váhám nad stahovačem barvy. Kadernice mi dříve nabízela, že to vezmem stahovačem. Cenu nevím, takže nedokážu říct. Mám přírodně oříškové vlasy, ale byla jsem 2× na přelivu a před 2 roky na hustých melírech. Z těch všech barev nakonec vznikl nehezký měděný tón. Myslíte, že i na “zrz” pomůže stahovač? Šly by jste do toho? Nemůžou se vlasy zničit? Co to udělá s mojí barvou u kořínků? Díky!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20581
18.1.21 20:32

Melir nestahnes ( pokud myslíš klasicky blond), ale jinak stahovat neuškodí, s přírodními nebo odbarvenymi vlasy ale neudělá nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 21:19

@Kriss Tina
Nene jde mi o ten měděný tón. Meliry už nejsou dávno vidět.

• Citovat
  • Nahlásit
20581
18.1.21 21:45
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Nene jde mi o ten měděný tón. Meliry už nejsou dávno vidět.

Medenou ti stáhne, ale vylezou ti ty meliry, jak tam jednou byly, tak vlasy už nepůjdou do původní barvy, leda už by byly úplně odrostle a ostrihane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 21:48

@Kriss Tina
jsou ostrihane. Jeden přeliv do světle hned + lehla baleaz jsem dala asi před rokem, vymylo se to dl zrz. A teď naposledy v červenci jsem dávala tmave hnědou. Ta se okamžitě vymyla do zrz. I tak myslíš, že se toho zbavim? O Meliry mi fakt nejde, to mi nevadí. Jen se zbavit toho hnusneho tónu zrz.
:) :)

• Citovat
  • Nahlásit
20581
18.1.21 21:52
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
jsou ostrihane. Jeden přeliv do světle hned + lehla baleaz jsem dala asi před rokem, vymylo se to dl zrz. A teď naposledy v červenci jsem dávala tmave hnědou. Ta se okamžitě vymyla do zrz. I tak myslíš, že se toho zbavim? O Meliry mi fakt nejde, to mi nevadí. Jen se zbavit toho hnusneho tónu zrz. :) :)

Jo tak to klidně stáhnout nech :) zrzavé odstíny se celkove stahují docela dobře. Ten stahovac vlas jako takový nepoškodí, jenom vytáhne ven ty umělé pigmenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
19.1.21 16:42

Úplně všechny barvy, peroxidy a stahovače ničí vlasy. Tak to je. Pokud na to nechvátáte, nechte vlasy odrůst a pak je odstřihněte. Je to nejšetrnější možný způsob…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat