Stálo se někomu že mu bankomat nedal peníze?
- Fotoalbum (1)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@Černá vdova tak to přítel má taky že může vybírat kde chce. UniCredit nemá totiž moc bankomatů, mi když jsme volali na číslo co bylo na bankomatu tak s námi nechtěli ani jednat. Jen nám řekli ať si zavoláme či zajedeme do přítele banky že oni nemají přístup k jeho údajům
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Už si to nepamatuju přesně ale až tak za 2 možná 3 měsíce! To nám ještě napsali že na to mají až 180 dní. Tak jsem jim napsala že hypotéku musíme platit každý měsíc. Nečetla jsem celou diskuzi ale nám paní na přepážce řekla, když jsme podávali reklamaci a museli jsme doložit i výpis a doklad z bankomatu že o tom ví že měl bankomat poruchu. Nedala bych se kamera tam byla takže policii by museli záznam doložit.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Už si to nepamatuju přesně ale až tak za 2 možná 3 měsíce! To nám ještě napsali že na to mají až 180 dní. Tak jsem jim napsala že hypotéku musíme platit každý měsíc. Nečetla jsem celou diskuzi ale nám paní na přepážce řekla, když jsme podávali reklamaci a museli jsme doložit i výpis a doklad z bankomatu že o tom ví že měl bankomat poruchu. Nedala bych se kamera tam byla takže policii by museli záznam doložit.
Po nás výpis z účtu nechtěli.. a stvrzenku jsme neměli. Ty jsme nikdy nebrali, aspoň víme pro příště že to musíme brát.. To je taky taková dobrá 2-3 měsíce, ale kdyby jste jím měla něco vracet vy tak by to chtěli hnedka
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Přesně tak za celou dobu co jsme tam účet měli samé špatné zkušenosti. Poplatek za jeden výběr stržený dvakrát. Výpisy co ztratili protože napsali jinou ulici. To snad ani v televizi nevymyslí! Tak pak napište jak to u vás dopadlo.
- Citovat
- Upravit
Mno, k těm kamerám.. ruku do ohně bych za ně nedala, vždy, když jsme potřebovali pracovně využít záznam, byl pro kvalitu nepoužitelný.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Přesně tak za celou dobu co jsme tam účet měli samé špatné zkušenosti. Poplatek za jeden výběr stržený dvakrát. Výpisy co ztratili protože napsali jinou ulici. To snad ani v televizi nevymyslí! Tak pak napište jak to u vás dopadlo.
V pondělí zajedeme na pobočku monety. Když tak nic nevyresime tak v papírech je napsáno že na vyřízení a vyplácení je 45dni což je 25. května. Tak uvidíme jestli něco přijde nebo ne…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Magdaleeena No tam už ani bankomat není tak snad budou mít z toho kamerový záznam.. Nevím jestli to musí nějako uschovávat snad ano ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@marmeládička nijaké zatím byli jsme jak v Monetě tak i dneska v UniCredit.. v Monetě nám nic neřekli jen že si máme vyžádat u UniCredit komunikace mezi bankami že musí byt chyba na jejich bance…tak jsme tedy jeli do UniCredit tak jsme hovořili s ředitelem a ten obvolaval i reklamační oddělení aby mu tedy vyjeli celou komunikaci.. 13.4 prý jim tedy byla poslána reklamace a od monety vůbec žádná odezva.. tim pádem 28.5 tj v pondělí máme zase zavolat zase do UniCredit na reklamační a když nebude žádná odezva pořád tak máme podat trestní oznámení na moneta banku a oni ho budou prý také podávat
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V Monetě jsem byla včera založit dítěti účet a to teda byla byrokracie. Asi 20 podpisů. Nejdřív 10, že souhlasím s podepisováním a pak teda ty podpisy. No tragédie. Když si člověk vezme, že se dá zařídit účet za pár minut přes net
Nemít tam tak vysoký úrok na dětském kontě, tak zdrhám. Já si tam rozhodně nic zřizovat nikdy nebudu. Navíc všechno mají v podpisovacím zařízení= maličký displej, takže jsem viděla vždycky nadpis a pár řádků a pak se to rovnou podepisovalo. Nic důležitýho bych si tam nezakládala, protože si to člověk ani nemá šanci přečíst. ![]()
Tuhle jsem se zlobila na tátu, že podepsal nevýhodnou smlouvu u T-Mobile a on pořád říkal, že mu to nevytiskli, že měli jen malý displej a tam to i podepisoval. Je trochu zmatkář, tak jsem mu to nevěřila, ale už vím, co myslel a je to hrůza.
Jinak za mě Unicredit taky nic moc, to to jako nikdo neurguje?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kadlina no UniCredit je kontaktovalo.. pry 13.4 měli schválenou tu reklamaci nebo co říkal ředitel a šlo to rovnou na Monetu.. jenže ta vůbec nereaguje.. přítele napadlo jestli to spíš neudělají naposledni chvíli aby měli větší obrat z peněz ale nevím :/
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ajka.Maty Hele to zas není takový obnos, že by se to bance vyplatilo držet. A Unicredit jim ohledně toho psala kolikrát? A kolikrát se na to dotazovala telefonicky? Třeba mail/dopis vůbec nedorazil. Příjde mi strašné, že místo toho, aby zvedli telefon, tak vás posílají do Monety a dokonce připravují trestní oznámení.
Mají číslo na reklamační oddělení Monety, k tomu se běžný zákazník nedostane a nemohou zvednout telefon a zeptat se, jak to vypadá? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@kadlina Nevím prý tohle je běžný postup.. dneska byl poslední den.. a Moneta jim se neozvala.. takže to prý berou jako souhlas a tím že je pochybil jejích bankomat a tak nám peníze prošlou ze svého a po Monetě si to budou vymáhat.. teda takhlez nám to řekli ráno.. také se klidně ještě přes den mohli ozvat.. uvidíme zítra prý nám zavolají kdyby něco a do středy by jsem měli mít peníze na účtě
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Stalo se mi to jednou, už nevím, u jakého bankomatu, ale nebyla to žádné velká banka. Vyjela mi karta a peníze ne. Volala jsem na číslo na bankomatu, vzal mi to operátor, sdělil mi, že zrovna vypadl internet a vzápětí mi vypadl i on z telefonu. Volala jsem znova na stejné tel. číslo, vzal to stejný operátor a on mi našel v systému, že mi to peníze neodečetlo. Ještě jsem to hlídala, ale o nic jsem nepřišla.
K tomuhle bankomatu už nechodím. Banku mám takovou, že můžu vybírat, kde chci.