Stavebnice pro 3léteho kluka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5473
31.7.14 00:50

@Fima syn jí dostal ve 3 letech (nebo už k Vánocům ve 2,5?) a dílky do sebe zapojil, ale samozřejmě jen jednoduše (ze všeho dělá letadlo :mrgreen:, což obnáší jen jednu řadu rovně, jednu napříč), stačilo mu to. Nebo koukal, jak mu táta postavil auto :mrgreen:. Jinak má Seva různé druhy, z dětství si vybavuji takové drobné dílky s jakoby 2 bodcema, které se zapichují do sebe navzájem (ty kluci u babi akorát hází nad sebe v hrstech, jakože prší) a pak ještě takové jakoby trampolínky (tvarem). Ale zas pokud ho baví Duplo, asi není nutné mu cpát cokoli jiného :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin