Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Fima syn jí dostal ve 3 letech (nebo už k Vánocům ve 2,5?) a dílky do sebe zapojil, ale samozřejmě jen jednoduše (ze všeho dělá letadlo
, což obnáší jen jednu řadu rovně, jednu napříč), stačilo mu to. Nebo koukal, jak mu táta postavil auto
. Jinak má Seva různé druhy, z dětství si vybavuji takové drobné dílky s jakoby 2 bodcema, které se zapichují do sebe navzájem (ty kluci u babi akorát hází nad sebe v hrstech, jakože prší) a pak ještě takové jakoby trampolínky (tvarem). Ale zas pokud ho baví Duplo, asi není nutné mu cpát cokoli jiného
.