Stavový restart podle Joue Crosse

1097
5.5.16 15:32

Stavovy restart podle Joue Crosse

Zdravim. Zajima mne, zda nekdo zde zkousel detox podle Crosse? Pit stavy, zeleninove, ovocne? JAk jste to zvladaly, a take financne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
30.12.16 20:48

Stavovy restart

Ahojky.Po shlednuti dokumentu tlusti, nemocni a temer mrtvi a zaroven po koupi knihy Stavovy restart podle Joe Crosse jsem se rozhodla jit do stavoveho pustu na cca 30dni. Rada se zbavim par kil navic, ale predevsim chci opravdu vyzkouset, jak moc prinosne ucinky tento restart bude mit na me zdravi.Jde do toho nekdo se mnou? Jiz jsem zkusila tyden na stavach a celkem to slo.Rada bych partacky, se kterymi se budu vzajemne podporovat pri tomto detoxu. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 20:55

Ahoj ráda se přidám. Je načase zase oprášit odšťavňovač, smoothie mixér a nevím co ještě doma leží delší dobu nevyužité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.12.16 21:10

Ahoj, tak vzhuru do toho! :P mas nejake zkusenosti s dzusovym pustem?
Ja uz to nechci odkladat, zacinam zitrkem, i kdyz je silvestr, ale jelikoz nemam specialni plany a nikde se nebudu opijet, tak v tom nevidim problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 21:13

Jaký máš plán „jídelníčku“? Knihu Šťávový restart podle Joea Crosse nemám, tak nemám představu jestli tam je rozpis na každý den + recepty. Film jsem viděla a úplně mě dostal, tak u mě začala mánie po shánění odšťavňovače.
Ještě jeden dotaz, kde budeš kupovat zeleninu? Teď v zimě asi jedině hyper-super? Už se těším na jaro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 21:17

Půst jsem nikdy nedržela, spíš snaha každý den vypít skleničku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.12.16 21:19

Jasne, jsou tam na kazdy den recepty. Bud jen stavy nebo stavy +jidlo. Ja jedu podle stav na 5 dni, a pak obmenuju nebo piju ty co zvladam. Nektere absolutne nepozru, treba ty s rapikatym celerem, jinak mi celkem nic nedela problem. Klidne ti to muzu nafotit i s dalsimi recepty na stavy :palec:
Film to u me prave taky odstartoval a nedalo mi to nezkusit. Nakupuji vetsinou v Kauflandu, prece jen je tam docela vyber za slusny peniz, ale jinak klasicky Tesco, Albert, ale taky se tesim na jaro. Ted jsou ty ceny celkem masakr..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 21:30

Kdyby si mi to nafotila tak by to bylo super :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.12.16 21:37

Kam ti to muzu kdyztak poslat? Nevim jestli tady vkladat tolik fotek. (Cca 15)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 21:42

Poslala sem ti SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 22:10

Děkuji všechno dorazilo. Vypadá to dobře. Co máš v plánu zítra pít-jíst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
30.12.16 22:18

Ahoj. Šla bych do toho s vámi. Od pondelka:) mohla bych take poprosit o ty nafocene recepty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.12.16 22:19

Zitra zacnu ctvrtym dnem. Jelikoz jsem posledni tri dny stavy pila, ale dala si i neco maleho k jidlu, tak chci pokracovat ctvrtym dnem, uz ale jen stavy bez jidla. Takze rano a svacina nejaka oranzova(nejspis mrkev, jablko, citron) obed a vecere zelena (zeleny citrus nebo rosa) a druha vecere zase nejaka oranzova. ;) voda behem dne je samozrejmost, binkove caje taky. Nekdy mi vadi ta kokosova voda. Ne vzdy na ni mam chut a navic ani ne pul litru stoji cca 45kc a to neni uplne malo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
30.12.16 22:22

Weruni
Urcite zaslu ;) jen radeji zitra z Pc. Pres mobil je to tak na 15mejlu. Tak pisni mejl, kam to muzu poslat. A budu jen rada, kdyz se s nekym podelim o to jak mi/nam to jde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.12.16 22:28

@weruni
něco jsem našla i na uložto: https://uloz.to/!8q7k8k5be/recepty-reboot-joe-cross-pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat