Sladké pití a hubnutí

4115
4.5.16 12:25

sladké pití a hubnutí

Ahoj holky, rozhodla jsem se že začnu žít zdravěji než doposud. Samozřejmě vím co mám jíst, to jsem si všechno nějak zjistila, plus chci ještě cvičit. Potud by to bylo v pohodě, ale mám problém :mrgreen: To že budu muset omezit sladké (zákusky, dortíčky, čokoládu atd..) s tím počítám a ani mi to nevadí, protože sladké moc nejím. Ale mám hroznej problém s tím, že miluju sladký pití :oops: Cocacolu, Tonika, džusy, prostě všechno pití co je sladké :? Vím že to budu muset omezit taky. Spíš jsem se Vás chtěla zeptat, jestli neznáte nějaký dobrý pitíčko, kde není až tak moc cukru a který bych mohla pít i během hubnutí? Nemusím toho vypít dva litry denně :mrgreen: stačí mi denně vypít třeba půl litru, někdy to piju třeba i jednou za dva-tři dny, ale chtěla bych tady ty sajrajty vyměnit za něco zdravého :) tak Vás prosím o tipy, budu se těšit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5782
4.5.16 12:29

Voda s citronem, matou, okurkou, malinami vse bez cukru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bora-Bora
4.5.16 12:29

@juliettee fresh juice? Já teda piju jen vodu, ač miluju sladký, tak sladký pití nesnáším :nevim:
Ještě mě napadá co zkusit klasickou štávu jen v menším množství? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
8055
4.5.16 12:30

Zkus vodu s citronem… Jinsk si myslim, ze kdyz kdyz přestaneš pit ty sladký náhražky, kila půjdou dolu jedna dve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
protection

Co obyčejnou vodu ochucenou ovocem?

• Citovat
  • Nahlásit
802

Idealne doma si odstavit ovoce a zředit vodou, daji se uz i koupit čisté ovocné stavy bez přídavku cukru, jen ovoce max. voda, jinak nic jiného sladkého zdraveho k pití asi neni :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
4.5.16 12:31

Pij čaj a přislazuj medem. Nechej si ho vychladit a pak pij. Med je zásadité sladidlo, upravuje pH v žaludku a brání překyselení. A nebo si dělej smothie s ovocem a mlékem. Mléko kravské nahrad za rostlinné, například mandlové či kokosové, a más super luxusní a dle ovoce sladký nápoj a jako bonus ZDRAVÝ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
4.5.16 12:32

@juliettee Mám to podobné. Občas si musím dát limču. Věčnou chuť na ní řeším domácím ledovým čajem - kvalitní ovocný čaj do konvičky, nepřidávat cukr, jen led.
V létě je pak ideální dělat si čerstvý mátový, meduňkový a přidat citron (pár plátků dobře omytého citronu přímo do džbánku, kůra tomu dodá výraznější chuť.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27357
4.5.16 12:36
@sitsche píše:
Pij čaj a přislazuj medem. Nechej si ho vychladit a pak pij. Med je zásadité sladidlo, upravuje pH v žaludku a brání překyselení. A nebo si dělej smothie s ovocem a mlékem. Mléko kravské nahrad za rostlinné, například mandlové či kokosové, a más super luxusní a dle ovoce sladký nápoj a jako bonus ZDRAVÝ.

Ale to není pití, ale jídlo, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
4.5.16 12:37

Týjo vy máte nápadů, ani mě nenapadlo dělat si domácí šťávy a ledové čaje :oops: ale určitě začnu! Vodu s citronem miluju, ještě když se k tomu přidá máta :srdce:
Smothie je taky dobrý nápad, to dokonce i zasytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
4.5.16 12:48

Tohle naštěstí nepiju vůbec, jen vodu s citroen, zelený a bylinkový čaj, min. 3 litry :)
Ještě bys mohla zkusit stévii, je sladká jako pra. e a bez kalorií, třeba do toho ledového čaje. Já si jí dávám do kafe, na špičku nože a naprosto to stačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
4.5.16 12:49
@sitsche píše:

já byla u nutriční poradkyně a med mi byl přísně zakázán..taky se nemužu dokopat pít jen obyč vodu..když jsem si zadala do kalorických tabulek vodu se stávou tak mě málem kleplo..říkala mi že postupně na to jít..koupit si třeba 100% juice a ředit ho třetina sklenky juice a zbytek vody..a postupně zmenšovat počet juice a přidávat více vody..že to nesmí jít šokem..jinak teda radila co už holky..vodu s mátou a citronem, pomerančem atd..dělat si domácí ledový čaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
4.5.16 12:49

Kolik toho sladkého denně vypiješ?
Jestli piješ jen to, tak co si povolit 3 dcl džusu denně a jinak pít neslazené nápoje? Mně by to psychicky pomohlo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47698
4.5.16 12:51

Ja driv pila jen ty hnusy, postupne jsem to menila za ochucenou dobrou vodu-mandarinkova je vyborna :palec: a ted piju jen vodu ale cocacolu si taky dopreju :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
4.5.16 12:52

@Jarka K já denně vypiju cca půl litru něčeho sladkého, jinak piju vodu a čistící čaje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat