Stažené svaly pánevního dna a porod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
44
27.6.22 12:25

Stažené svaly pánevního dna a porod

Zdravím Vás :potlesk: Ženy mám na Vás dotaz. :) Mám potíže se svaly pánevního dna, hodně stažené po úraze z dětství (pád na kostrč). Problém jsem řešila až když jsem začala sexuální život. Bolestivost při pohlavním styku. Chodila jsem na rhb, a docházela na narovnání kostrče. Potíže jsou mírnější, ale přesto stále bolestivé. I vyšetření u gynekologa mi bylo dosti nepříjemné a bolestivé. :think: Můj gynekolog říkal, že svaly pánevního dna jsou do slova v křeči. :think: Dlouho jsem s přítelem nemohla otěhotnět i sám lékař říkal, že to může být blok ke snadnému otěhotnění. :think: Nakonec se nám ale zadařilo a jsem již 17. tt :srdce:… Prozatím jsem to s gynekologem neřešila, ale myslíte si, že budu mít klasický porod? Nebo to bude císařský? :think: Setkala jste se s tím některá? Předem děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
1.7.22 23:05

Dobrý den, myslím, že to bude na Vás, jak byste si představovala rodit. Zda vaginalne či císařským řezem. Ke konci těhotenství jsem byla jakoby stažená furt. Myslela jsem si to samé, že jsem stažená a kdybych věděla, za po obou porodech nebudu měsíc čůrat, šla bych zpětně na císaře. Jenže každé tělo je jiné. Těžko radit. Já bych spíš vyhledala porodní asistentku a řešila to s ní, pokud máte obavy. Podívejte na UNIPA, tam se dají vyhledat. Na instagramu doporucuji profil - mojeporodniasistentka - výborné rady před porodem, o těho, po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
2.7.22 10:32

@Petra.Zab
Dobrý den :palec: Mockrát děkuji za radu a obrátím se na porodní asistentku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat