STAŽENÍ PLEN TOUJOURS Z PRODEJNY

1816
26.2.13 21:40

STAŽENÍ PLEN TOUJOURS Z PRODEJNY

MAMINKY, DNES JSEM ŠLA V LIDLU KOLEM REGÁLU S PLENAMI A REGÁL PRÁZDNEJ, TAK JSEM PSALA KAMARÁDCE, CO TAM PRACUJE, PROČ JE NEMAJÍ A TA MI ODEPSALA, ŽE JE MUSELI STÁHNOUT ALE NEVĚDÍ PROČ, TAK TED NEVÍM, ZDALI JE MÁM DÁL POUŽÍVAT, TY CO MÁME DOMA, NEBO NE, NEVÍTE O TOM NĚKDO NĚCO?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11370
26.2.13 21:42

Já je mám doma a mám jich posledních 10 a to mě teda štve, byla jsem snima moc spokojená a chtěla jsem je kupovat nadále :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
karolínka12
26.2.13 21:45

Zrovna nedávno jsem je koupila v „akci“ poprvé…

  • Citovat
  • Upravit
1816
26.2.13 21:45

Já jsem s nima taky moc spokojená, mám doma 5 balíků, když je měli ted v akci, tak doufám, že tam není v nich něco, co tam být nemá

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2435
26.2.13 21:46

Já je teď koupila poprvé a máme první balík, ale spokojenost, kombinuji je s pamperskama a rozdíl žádný. Dneska jsem byla ve dvou prodejnách Lidl a měli je všude. Třeba byla jen „vadná“ část. Kdo ví. Kdyby to bylo něco vážného, tak budou informovat. Normálně bych je používala dál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
26.2.13 21:48

Dívala jsem se na jejich stránky a tam žádné info není, taky bych řekla, že kdyby to bylo něco závažného, tak se to tam objeví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11370
26.2.13 21:49

Já zítra jedu do lídlu nakupovat, tak to očíhnu :) doufám, že je tam budou mít.. jsou za dobrou cenu i bez akce :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1816
26.2.13 21:52

Tak jste mě uklidnili, našla jsem na jejich stránkách bezplatnou infolinku, tak tam zítra pro klid duše zavolám, člověk nikdy neví

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
26.2.13 21:53

@slonikova zrovna mě napadlo tam napsat ;) Hodíš sem potom co Ti řekli?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1816
26.2.13 21:56

Určitě zítra napíšu, co mi řekli :-)hned v 8 ráno budu volat :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
26.2.13 21:57

Super dík :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
26.2.13 22:06
@slonikova píše:
Určitě zítra napíšu, co mi řekli :-)hned v 8 ráno budu volat :-)

i když tomu taky věřit 100% nemůžeš. Paní ti může říct co chce. Víme jak to chodí.
A nidky nevíš co v čem je.
Ale vyrábí se v Turnově, aspoň podle mých informací společně s plenkama Dada. Tak bych byla klidná. Kdyby mi řekli že se vyrábí v Polsku tak by mě to znejistilo :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1150
26.2.13 22:09

Kdyby v nich bylo něco zdraví škodlivého, Nova by jistě informovala a udělala by z toho „senzaci“ :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1657
26.2.13 22:11

Holky, já je koupila poprvé pro syna a po dvou dnech se škaredě oprudil na pindíkovi :? Má už 2,5 roku a stále se nám nedaří úplně odplinkovat a asi jak je té moči více, tak mu vadí to, čím je to napuštěné. Třeba huggiesky jsou uvnitř celé bílé a ty lídlovské mají cosi barevného uvnitř.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.13 22:16

Já je používám taky a jsem moc spokojená! to jsem zvědavá teda co řeknou.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pro látkování a látkové pleny

Ikona - Miloslava Ščerbová

Miloslava Ščerbová