Stěhování po zápise do 1. třídy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
30419
30.8.20 21:06
@martina.se píše:
@Lendeš zajdi do spádové školy, přihlas dítě.. Je povinnost ho vzít k místě tp

Pokud je naplněna kapacita školy, pak není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2258
30.8.20 21:08
@vokishka píše:
U nás děcka dostanou něco jako přivítací diplom se jménem každého toho dítka. To by asi těžko měli. Navíc už vidím, jak učitelka někam běží dělat balíček, když už je s těmi dětmi a rodiči.

To jako že v 7:30 zaklepe rodič na ředitelnu, že chce přijmout dítě, v 7:45 je dítě přijatý a v 8:00 jde na přivítání prvňáků? Tak to asi ne že…
Nejste s brr hankou ze stejné školy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
30.8.20 21:08
@hanka.br. píše:
Pokud je naplněna kapacita školy, pak není.

Neznám takovou školu.. Teď jsem řešila 2 přestupy a vše v klidu 🤔

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
608
30.8.20 21:09

@chaela jde to ;) my jsme se na zacatku cervna rozhodli, za 3 tydny jsme meli vybrany novy byt, vyridily se papiry, penize, manzel dal vypoved dohodou a 27. cervence jsme dostali klice od bytu a zacali jsme vybalovali veci v novem. Stehovali jsme se 280 km daleko, vicemene svepomoci. Kazdy tyden jednu dodavku veci, vcetne nejakeho nabytku. Protoze se cekalo na prevod v katastru a odstehovani puvodnich majitelu, meli jsme par tydnu uskladnene veci u tchanovcu v garazi. Byl to velkej punk ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
30.8.20 21:26
@Sexynohy píše:
To jako že v 7:30 zaklepe rodič na ředitelnu, že chce přijmout dítě, v 7:45 je dítě přijatý a v 8:00 jde na přivítání prvňáků? Tak to asi ne že…
Nejste s brr hankou ze stejné školy?

Může se stát a stává se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.20 21:33

U nas ve skole pred 5 lety zahajily 1.9.vyuku ve 3 tridach. Ale 2.9.uz byly tridy 4! Prihnalo se na posledni chvili hodne deti… Pristehovani, ale i zmatkari… Kolegyni cerstvou duchodkyni povolali do prace. Ta se zdesila, ze veskere materialy slavnostne spalila na chate :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
65442
30.8.20 21:49
@Sexynohy píše:
To jako že v 7:30 zaklepe rodič na ředitelnu, že chce přijmout dítě, v 7:45 je dítě přijatý a v 8:00 jde na přivítání prvňáků? Tak to asi ne že…
Nejste s brr hankou ze stejné školy?

Byla to odpověď na to, že zkušená učitelka má vždy rezervu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
30.8.20 22:31
@kouck174 píše:
@hanka.br. zkusenejsi ucitelka ma vzdy rezervu ;)

To neni o zkusenosti uc.
U nas ty darky plati obec. Komplet vybavu do VV a prac. sesity dostavaji prvnaci. Slabikar taky. Maji to presne na pocet nahlasenych deti. Uc. chystaji pouze vstupni diplom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
227
18.6.22 08:12

No já řeším úplně jiný problém. My se musíme povine stěhovat a majitel to oznámil po uzavření přijímání prvňáčků.
A do 1.7. výpověď bytu.
Tak jsme našli v místě blíže k mé práci, což je podmínka. Je to na elektriku a krb žádný plyn. To je další podmínka nesmí být byt na plyn.
No jenže je to vesnice kde není ZŠ a ta vesnice není pro nikoho spadova. Takže budu v pondělí ukecavat.
Musela jsem čekat kvůli technikovi kvůli signálu O2 televize a internet a mobil.

Snad nějakého ředitele ukecam nebo se někdo odhlási

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mateřské školy na eMiminu

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?

Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.

Pracovní listy k vytisknutí na eMiminu

PDF ke stažení a tisku zdarma.

Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin