Stěhování s venkovní kočkou

10
27.2.21 18:59

stěhování s venkovní kočkou

Dobry vecer mam dotaz. Bydlim v baraku s venkovni kockou, ale brzy se budu stehovat do panelaku. Myslite si, ze venkovni kocka si zvykne byt v byte? Popripade jestli si zvykne na stelivo? Celkem se bojim toho, ze zacne byt agresivni. Obcas si ji beru dovnitr kde byva 5 hodin i delsi dobu… Ale vzdycky ji zas vypustim ven. Hodne lidi mi rika, at ji necham tam kde je zvykla, kde je jeji terytorium. Jenze mam strach, ze o ni nebude postarano. A do utulku ji dat nechci! Napiste mi prosim jak Vase kocka reagovala na stehovani, nebo jestli nekdo zazil stejnou situaci a jak jste ji vyresili. Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.2.21 19:04

Brala jsem si venkovní kočku od původního domu do 2kk bytu. Zvládla to bez problémů, ani nepřibrala ;) Na zachůdek i na škrabadlo jsem ji naučila už když jsem ji pouštěla v nejchladnějších dnech do domu, takže jsem věděla, že to zvládne. Málokterá kočka bojkotuje stelivo - ještě se mi to snad nestalo, a to jsem nějaké venkovky doma už měla.

Je potřeba, aby byla vykastrovaná. Pokud je to starší, klidnější kočka, tak je to taky plus.

• Citovat
  • Nahlásit
10510
27.2.21 19:11

Vetsina si zvykne uplne v pohode.
Netusim, proc bys to mela vzdavat predem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
27.2.21 19:19

Kočka mých rodičů je v zimě v bytě bez možnosti chodit ven a v létě na chatě kde litá po venku a loví myši.. Spokojená je v obou případech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
27.2.21 19:19

Za zacatku bude delat bordel, bude vyjevena uplne ze vseho co nezna. Nase se bala asi mesic i splachnuti wc. Celej den zalezla pod gaucem nebo za posteli. Mit pusteny radio nebo telku to neexistovalo. Vylezla jen pri absolutnim tichu. Parkat se pocurala vedle toalety, ze zacatku urcite bez vika a pak asi za mesic v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3570
27.2.21 20:41

Nase venkovni kocka mela uz tri domovy a zvykla si vsude..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.2.21 21:10

Ja jsem mela kocoura, ktery byl venkovni a mel hroznou radost z hracek pro kocky, protoze je venku nemel.Vim,ze par dni vecer mnaukal, jako ze chce jit ven, ja na nej vzdy zavolala a byl klid. A zvykl si pomerne brzy. Takze urcite si ji vem sebou, je na tebe zvykla a hledala by te.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11052
27.2.21 21:25

Záleží, jak je taky stará atd. Brácha vzal do bytu venkovního kocoura, bylo mu 11 let, a dal to v pohodě - i když před lety šel naopak z bytu ven, protože to doma nesnesl.

Určitě to stojí za pokus. Řešit novou domácnost můžeš kdyžtak potom. Každopádně nedávej kočku do útulku - spoj se s nějakými azyly, tam hledají opravdové domovy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.3.21 23:03

Mám doma 3 kočky všechny byli předtím venkovní, ale není od věci mít rovnou škrabadlo. Jinak to nábytek nebude mít jednoduché. Objednávám všechno na bitiba protože tam mají i recenze, což je u stromu dost důležité

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat