Stent a zánět močového měchýře

Anonymní
19.4.20 00:09

Stent a zánět močového měchýře

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkusenosti se zavedeným stentem v ledvine a do toho mít zánět močového měchýře?
Mám pocit nafoukleho podbrisku, neustále nutkání na zachod(když zatnu břicho tak citim ze potrebuji curat a bolí to), po vymocení mám pálení a rezavou bolest v ledvine, boku a obcas pocit na zvracení po vymoceni, křeče v podbrisku. Mám to 4 dny, volně prodejné léky mi nezabiraji a k doktorce hodlám jít po víkendu. Vím ze je to hloupí to psát ale Jen se chci zeptat zda to měl taky někdo když měl stent zavedeny z ledviny do močového měchýře a co vam třeba na to pomohlo. Děkuji za odpovědi :? ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
329
19.4.20 05:45

Jak dlouho mas ten stent zavedeny? Tyhle priznaky jsem mela tesne po nasazeni stentu a trvalo tyden nez jsem byla schopna jakztakz fungovat. Pomahalo mi pit velka mnozstvi vody - cim vic chodis na zachod tim lepsi.

Na zanet mi pomohlo opet hodne pit a pak antibiotika. Momentalne mam stenty zavedene na obou stranach uz ctyri tydny - brzy by je meli odstranit, ale vzhledem k soucasne situaci lekari osetruji pouze akutni pripady (jsem v zahranici). Zanet jsem prave prodelala - jeste se dolecuji, takze vse mam cerstve 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
19.4.20 10:22

@Lavergne stent mám tedka už dva měsíce a na vyndani jdu 20.6.2020. Kvůli korone me nemohou vzít dřív do nemocnice abych se nenakazila. Ale bolesti už jsem protrpela když jsem ho dostala ten stent ale teďka jak mám asi zánět tak to bolí jak prase a nedá se to ani už vydržet.. pravé den ptám jestli to měl taky někdo ten zánět + stent a jakto bylo dal :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat