Stéviové kapky - zkušenosti

88
14.5.18 14:41

Stéviové kapky

Dobrý den dámy, máte zkušenosti se stévií v kapičkách od firmy Zdravý den? https://www.zdravyden.cz/…-vanilka-27/?… Koupila jsem si vanilku a přijde mi skvělá. Používám ji zatím jen do jogurtu. Máte někdo zkušenosti i s jinýmy příchutěmi? Konkrétně mě zajímá karamel. A hodí se podle vás i na pečení? A nemáte někdo vyzkoušené množství stévie při pečení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1406
14.5.18 15:04

To mě zaujalo.. :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.5.18 15:30

@Zwetta Je to vážně fajn :) Uvažuji právě i o jiné příchuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1406
14.5.18 15:35

Zkusím se na ně poptat u nás ve zdravé výživě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15527
14.5.18 16:18

Ja teda pouzivam jinou znacku, ale mne vsechny ty prichute prijdou pomerne slabe…jak silna je ta vanilka u teto znacky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.5.18 16:45

@Lenka_Hal a jakou značku používáš? :) Do 100 g tvarohu si dávám 5 kapiček a ochutí to docela hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15527
14.5.18 17:57

Mam SweetDrops od SweetLeaf, jako osladi dobre, ale ty prichute mam pocit, ze jsou slaboucke…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.5.18 18:32

@Lenka_Hal tak to bude asi podobné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
14.5.18 19:25

Jo, používám je, i různé jiné příchutě a za mě jsou super. :palec: Ještě si objednávám flavdrops od myprotein a ty mám taky ráda. Dávám si je do jogurtu, tvarohu, kaše, lívance a tak různě. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
14.5.18 19:52

@Aladinka a nemáš zkušenost s karamelem? :) a nepečeš z nich?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
15.5.18 07:59

Já si pěstuji stévii doma. Syntetické příchutě nesnáším, takže moje volba by jistě karamelová nebo vanilková stévie nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
15.5.18 18:50

@Kelly33 Jo, karamel je taky dobrý. :palec: A přidávám kapičky i na pečení. Někdo to nemusí, ale mně to fakt chutná a žádnou pachuť necítím. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15527
15.5.18 19:01
@Aladinka píše:
@Kelly33 Jo, karamel je taky dobrý. :palec: A přidávám kapičky i na pečení. Někdo to nemusí, ale mně to fakt chutná a žádnou pachuť necítím. :pankac:

Jsou lidi, co s tim maji problem, a lidi co vnimaji jen sladkou chut. Verim, ze v tom budou geny. Nedavno za mnou prisla studentka (jsem na univerzite) s malym papirkem, pry, lizni, ochutnej…rikam, jen papir, pry tak to ti chutna brokolice 8o coz je pravda a vysvetlila mi, ze je to o nejakych genech, ze neco vnimam ci ne. To stejne pry plati treba o libecku, jsou lidi, co ho nesnesou. Verim, ze tak nejak to bude s tou stevii. Ty reakce na ni jsou proste prilis rozdilne…berme to tak, ze patrime k tem stastnejsim a nemusime sladit cukrem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
15.5.18 19:07

@Aladinka a co s nimi např. pečeš? a jaké používáš množství. Budu ráda za inspiraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
15.5.18 19:08

@Lenka_Hal Tý jo, zajímavé! :palec: Přesně tak to vnímám i já, že každý máme jinou chuť a každý si najde přesně to pravé ořechové pro sebe. Mně třeba klasický cukr nebo med bolí na zuby, ale dvě tři kapky stevie mi nic nedělají a navíc chutnají. Ale moje mamča to má přesně naopak. Ve stevii „cosi cítí“, ale s cukrem je kámoš. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama