Stikeez lednice Lidl

1067
22.3.21 18:34

Stikeez lednice Lidl

Ahoj holky, neví někdo kde sehnat lednici Stikeez? kterou dávají v Lidlu za nákup nad 1500 Kč. U nás už v Lidlu není jen pytlíky. A syn právě chce lednici. Odkoupím od Vás, jestli někdo má za normální cenu. Mám syna autistu a on je rád za každý panáček, který v lidlu dostane a moc touží po lednici. Několikrát za den si postaví panáčky do řady a v lednici by je měl hezky seřazené, tak jak to má rád.
Děkuji za nabídky. Kdyžtak pište SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
311
22.3.21 18:37

Skoda ze nemam darovala bych. Snad sezenete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52952
22.3.21 18:42

Psala jsem na Lidl a nezájem. Máme smůlu. Člověk jim tam nechá za nákup plno peněz. Teď tam chodím cíleně a oni nejsou schopni pro děti zajistit dost těch lednic. U nás nejsou ani pytlíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
22.3.21 18:47

@pocker Bud v klidu. My nedostali ani pytlik. Ani minuly, ani predminuly tyden :mrgreen: Ale nenakupujeme tam kvuli stekeez ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52952
22.3.21 18:51

My teď chodíme nakupovat převážně tam, že děcka baví to sbírat. A hlavně nesmím do vedlejšího kraje do Kauflandu. Tesco nesnáším. Tam odmítám nakupovat. Raději teď ten Lidl.
Jedině se v létě hecnout o dovolené a tu ledničku jim provizorně vyrobit :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
22.3.21 18:55
@pocker píše:
Ahoj holky, neví někdo kde sehnat lednici Stikeez? kterou dávají v Lidlu za nákup nad 1500 Kč. U nás už v Lidlu není jen pytlíky. A syn právě chce lednici. Odkoupím od Vás, jestli někdo má za normální cenu. Mám syna autistu a on je rád za každý panáček, který v lidlu dostane a moc touží po lednici. Několikrát za den si postaví panáčky do řady a v lednici by je měl hezky seřazené, tak jak to má rád.
Děkuji za nabídky. Kdyžtak pište SZ.

Lednici mám, vrazili mi ji k nákupu, aniž bych ji chtěla. až doma jsem zjistila, že tuhle věc jako bezdětná doma moc nevyužiju. ráda pošlu. píšu SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
22.3.21 19:01

@moof tedy ty jsi úžasná, krásné gesto, obzvláště v této přiblblé době. :* :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
22.3.21 19:03
@moof píše:
Lednici mám, vrazili mi ji k nákupu, aniž bych ji chtěla. až doma jsem zjistila, že tuhle věc jako bezdětná doma moc nevyužiju. ráda pošlu. píšu SZ

parada kluk bude mit radost :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30330
22.3.21 19:09

@pocker
U nás vůbec ty lednice nenabízejí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25027
22.3.21 19:09
@Kelsey píše:
Psala jsem na Lidl a nezájem. Máme smůlu. Člověk jim tam nechá za nákup plno peněz. Teď tam chodím cíleně a oni nejsou schopni pro děti zajistit dost těch lednic. U nás nejsou ani pytlíky.

U nás už není vůbec nic. Lednice neměli od začátku. Děs běs. Prodavačka nás dneska odkázala na infolinku a tam chlap jako zaseklý kafemlejnek, musíte k manažerovi prodejny, musíte k manažerovi prodejny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
22.3.21 19:20
@barbarossa píše:
@moof tedy ty jsi úžasná, krásné gesto, obzvláště v této přiblblé době. :* :srdce:

já myslela, že to je nějaký blok… aspoň bude na co psát seznamy na nákup a podobné blbosti… A ona lednice. Mám doma opravdovou, takže tu kartonovou tolik nepotřebuji :D A tady udělá radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
22.3.21 19:25
@moof píše:
já myslela, že to je nějaký blok… aspoň bude na co psát seznamy na nákup a podobné blbosti… A ona lednice. Mám doma opravdovou, takže tu kartonovou tolik nepotřebuji :D A tady udělá radost.

A nemohla bys ji předtím trochu nafotit, event. změřit, taky přemýšlím, že bysme ji zkusili doma vyrobit?
Prosím? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52952
22.3.21 19:28
@jita22 píše:
A nemohla bys ji předtím trochu nafotit, event. změřit, taky přemýšlím, že bysme ji zkusili doma vyrobit?
Prosím? :kytka:
👍
Jj, taky se mi rozměry hodí.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
22.3.21 19:43

@jita22 @Kelsey
děvčata, na jednu bezdětnou holku, co omylem dostala lednici, je to trochu moc požadavků :D neumím sem vkládat fotky. Lednici odešlu @pocker a poprosím ji, aby pak lednici přeměřila a nafotila. Takové pošli to dál :D Nebo zapojte vlastní fantasii a prostě vyrobte lednici. upřímně, ta lidlácká není ani moc hezká :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.3.21 20:22

Ja jsem nakoupila v Lidlu uz dvakrat za dva tisíce za posledni dva tydny a lednici jsem nedostala ani jednu.. Nekde jsem slysela, ze je lepsi chodit nakupovat rano, maji jenom omezeny počet lednic na den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat