Štítná žláza navýšení léků při těhotenství

35
26.10.20 07:09

štitná žláza navýšení léků při těhotenství

Ahoj, je tu někdo, kdo se před těhotenstvím léčil se štitnou žlázou a když jste otěhotněly, tak vám doktorka upravila dávkování?
Doktorka mi upravila navýšení pouze o víkendu, což mi přijde divné, že je to nepravidelné. Pouze o víkendu beru vyšší dávku, přes týden ne.
Navyšovala vám doktorka dávku na každý den nebo někomu také stejně jen 2 následující dny po sobě vyšší dávku? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28284
26.10.20 07:11
Po zji
@courtneyy píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo se před těhotenstvím léčil se štitnou žlázou a když jste otěhotněly, tak vám doktorka upravila dávkování?
Doktorka mi upravila navýšení pouze o víkendu, což mi přijde divné, že je to nepravidelné. Pouze o víkendu beru vyšší dávku, přes týden ne.
Navyšovala vám doktorka dávku na každý den nebo někomu také stejně jen 2 následující dny po sobě vyšší dávku? :nevim:

Po zjištění těhotenství jsem naklusla.na krev a z Letrox 50 mi to zvedl na 75. To mi už nechal i po porodu. Bude to 6 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:12

Mně doktorka nenavýšila dávku vůbec, protože mi krev vyšla dobře. Půjdu tam za několik týdnů ještě jednou.
Jinak už jsem se setkala s tím, že se léky navyšují tímto způsobem, věř jí.

• Citovat
  • Nahlásit
608
26.10.20 07:55

Taky mi zustala cele tehotenstvi stejna davka jako pred. Babicka treba taky mela takhle nepravidelne davkovani a ja mam uz leta davkovani 75 jeden den a dva dny 50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
26.10.20 08:14

Jako tobě a je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
26.10.20 08:19

Taky mi dr. v těhotenství musela upravit dávku a pak po porodu taky. Jinak taky to neberu každý den ve stejné dávce, já mám třeba zase v pátek jinou dávku, prostě doktorka ti tu dávku nastaví přesně podle tvých krevních odběrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
26.10.20 08:34

Díky všem za odpověď, doktorce věřím, jen mi to přišlo divné, tak jsem se chtěla ujistit, zda je to tak běžné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
26.10.20 08:35

Je to dobře, davka se počítá na tyden. Taky beru jeden den v tydnu vyssi dávku než zbyle dny.

Příspěvek upraven 26.10.20 v 08:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
26.10.20 08:36
@courtneyy píše:
Díky všem za odpověď, doktorce věřím, jen mi to přišlo divné, tak jsem se chtěla ujistit, zda je to tak běžné :)

Ujistovat se na netu? Proboha. Příště se zeptej doktorky proč to tak je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28284
26.10.20 08:41
@debra.morgan píše:
Ujistovat se na netu? Proboha. Příště se zeptej doktorky proč to tak je.

Ale kuš, Emimiňačky ví přece vše a jsou chytrejší než doktoři :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14400
26.10.20 08:43
@Russet píše:
Ale kuš, Emimiňačky ví přece vše a jsou chytrejší než doktoři :jazyk:

Bych ty lidi liskala za takový myšlenkový pochody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
26.10.20 08:53

Taky jsem v tehotenstvi mela navysenou davku jen nektere dny. Taky mi to prislo zvlastni, takze te chapu, ze ses chtela jen zeptat, jestli to tak taky nekdo mel. Z neprijemnych komentaru si nic nedelej, nekdo proste potrebuje komentovat za kazdou cenu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
26.10.20 08:54

@courtneyy buď bez obav, taky jsem to tak měla… Navýšení pouze v neděli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51442
26.10.20 09:06

No, ty prášky jsou třeba jen 50, 100 a 150. A pokud je tvá denní dávka třeba 120, tak to uděláš jak, budeš denně ty prášky půlit, čtvrtit, osminkovat? Ne, prostě si dáš čtyřikrát týdně stovku a třikrát stopade, ono se to průměruje a důležitá je dlohodobá hladina. které dny je v podstatě jedno, hlavně si to nějak dobře zapamatovat. A víkend se většině lidí pamatuje líp než třeba pondělí a čtvrtek. A ano, navyšování během těhotenstí je běžné. A ne, nemělo by být běžné ptát se místo lékaře na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
26.10.20 09:07

@ugluk delaji se i prasky 125 :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu