Strach z bolesti - zubař!

43
3.6.13 14:01

Strach z bolesti-zubař!

Zdravím, Dnes ve dvě hodiny mám být u zubaře a strašně se bojím jako vždycky 8o :,( Myslím, že mám nějaký kaz v jednom zubu a trošku mně bolel, ale nijak zvlášt že bych musela letět hned na ošetření nebo si brát prášek… Přemýšlela jsem, že si řeknu o lokální anestezii..? Nebude to bolet? Sem vážně straš pytel… Děkuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64453
3.6.13 14:03

@NickiD pokud nemáš zánět, tak to bude v pohodě… ale já nic neřeknu, já umírám jen když mi zuby kontrolují :oops: :lol: a to jako fakt.. vrtání leda s narkózou :zed: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527

Ve 2 hodiny mas byt u zubare a zalozila si tema ve 2:01 :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7139

Kdyby tě zub bolel pořádně letěla bys k zubaři závratnou rychlostí a na strach ani nepomyslela :lol: ale to bych ti nepřála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
3.6.13 14:04

O pradon :oops: Ve čtyři hodiny, nějak sem si zafixovala 2 hodiny nevím proč :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
3.6.13 14:05

Uz jsem si rikala, ze se tak bojis, ze tam ani nejdes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43

Já si už se zuby zažila hodně když jsem byla mladší a od té doby šílím pořád…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611

Já se nechám píchnout vždy, jsem podělaná už v čekárně :jazyk: A bolí to míň než vrtání, píchne, pak tlak a pak už nic :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
3.6.13 14:06

:lol: Tak to ne, to já zase půjdu, protože vím jak dokážou opravdu zuby bolet a stejně bych tam jednou s :lol: končila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
3.6.13 14:07

Ale asi to taky závisí na velikosti kazu, ale jak říkám, žádná silná bolest to nebyla… Díky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
3.6.13 14:08

Mysli na to, ze az bude potom, bude to uleva :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišanila
3.6.13 14:08

Moje zubařka mi vždycky nabídne opíchnutí. Někdy si hraju na hrdinku a chvilku jako váhám :D, ale pak vždy souhlasím, pokud se jedná o nějaké větší vrtání a zub už není třeba mrtvej.

Tak si klidně o injekci řekni, měla by to platit pojišťovna, alespoň tak mi to moje zubařka řekla. Já bych k zubaři, co nechce dávat něco na bolest nechodila, snažila bych se ho změnit…

• Citovat
  • Nahlásit
16907
3.6.13 14:10

Já se bála do doby, než se začala docela běžně dávat anestezie. Od tý doby se nebojim, protože mě to s tim nikdy nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
3.6.13 14:10

@NickiD já si vždycky! říkám o injekci :lol: A momentálně paltím za to, že jsem k zubaři nechodila :|
Minule jsem seděla v křesle už se savkou v hubě, bryndáčkem, sestra se ptá doktorky, jestli chce tu stříkačku s anestetikem plnou a než stačila odpovědět, tak já už huhlala „jo, plnou“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
3.6.13 14:11

@NickiD
Co se týče zubaře, jsem snad největší posera na světě - no vážně, omdlel už někdo z vás někdy u zubaře v křesle? Já jo a dvakrát! :palec:

Takže si řekni o anestezii, ta injekce fakt nebolí, je to jen takovej tlak, jako by sis prstem zatlačila na dáseň. Minulej týden mi čistili 3 kanálky a tahali nerv a mám za sebou i tahání moudráků, sekání a šití :lol:
Teda furt se bojím, ale je to lepší.

A jestli jsi extrém, v 'Praze dělají celkovou anestézii, vím o jednom chlapovi, co si tam jednou za rok nechává dát do kupy zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat