Únava z růstu zubů

235
2.6.13 13:34

Unava z rustu zubu

Ahoj vsem :) nasi Karolin je 7 mesicu a vcera jsem objevila vylezly a hmatatelny kousek praveho dolniho spicaku. Nic tomu nenasvedcovalo, jo obcas slinta a hodne kouse veci, ale nijak zasadne bych rekla. Nicmene se mi zda takova rychleji unavena poslednich par dnu…ji normalne, nema teplotu, kdyz je vzhuru, tak radi, ale rychleji se unavi a i dele odpoledne spi…napadko mne jestli to neni k tomu zubu, ale neni to blbost? Taky zacina pomalu zkouset lezeni, tak, ze by vydala vice energie? Diky za Vase nazory :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22588
2.6.13 13:36

@kucerat Klidně to může být o zubů. Náš malý, když mu lezly zuby, vždycky spával daleko víc než normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
2.6.13 14:04

@kucerat Ahoj. My jsme před dvěma dny objevili první zoubek a hned dneska jsem koukala, že další dva jsou tady zanedlouho. Je taky spavej, jí normálně žádný teploty. Podle mě je to tim počasím. I když jsou maličcí vnímají to stejně jako my a mě se taky chce pořád spát :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
235
2.6.13 15:01

Asi ano jen me to trochu zarazilo :) tady teda neni tak hrozne nezijeme v CR, ale taky to tu neni idealni cerven.. Jeste myslite, ze ji mam poridit kousatko? Tady se na to nikoho neoptam, kazdy tu jede takovou svoji individualni cestu a maminky si tipy moc nevymenuji :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
2.6.13 21:38

Jeste nekdo neprihodi zkusenost? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22588
2.6.13 21:40

@kucerat Kousátko bych pořídila. Syn rád kousal jak různá gumová, tak i ta chladivá, co se dávají do mrazáku. A taky dobře fungovala třeba kůrka z chleba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
2.6.13 21:50

Ahojik :mavam: Diky moc za rakci…Kurka z chleba? A jakeho, neco jako sumava? Fungovala by i kurka z bagety? Jsme ve Francii a tady kupuju spis same bagety…co bych ala zasumavu…po ton kousatku se tedy podivam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22588
5.6.13 22:20

Ano, z normálního chleba, jako je třeba Šumava. Bagetu zkusit můžeš, jestli je ten okraj tužší, tak by to mohlo mít stejný efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat