Stravovací deník

16
18.6.20 14:18

Stravovací deník

Ahoj holky, máte někdo zkušenost se stravovacím deníkem od Nutrimy? Potřebuju nakopnout k hubnutí a zapisuju strašně ráda. Pomohlo už tady někomu s motivací a s hubnutím zapisování a plánování? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4550
18.6.20 14:21

Zkuste spíš Kalorické tabulky na zapisování. Je to i apka do mobilu.

Určitě to nakopne v tom, že vám to hnedka počítá kalorie, množství tuků, sacharidů apod. takže hnedka víte co jste snědla a co vám to dalo. Navíc najednou zjistíte, že ty porce váží nějak moc :D

Příspěvek upraven 18.06.20 v 14:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 14:22

Taky už po něm nějakou dobu koukám, vypadá moc dobře, ale zatím jsem ho ještě sama nezkoušela. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
18.6.20 14:23

Já používám kalorické tabulky a maximální spokojenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.6.20 14:26

tabulky

Kalorické tabulky znám, ale já jsem na pc v práci nonstop a mám radši tužku a papír. Více mě to motivuje a je to pro mě přehlednější a rychlejší. Akorát nevím jestli koupit deník nebo se podívat ještě po něčem jiném. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4550
18.6.20 14:30

@Dominika.l jsem se schválně podíval a to je chujovina :D já nevím teda, ale tohle je spíš jen tak ze srandy nebo nevím. Z toho nezjistíte vůbec nic, kromě toho co tam napíšete nebo si za šílený prachy budete kupovat sranda nálepky. Ty kalorické tabulky máte i na PC ve webu a úplně zdarma. Placená je až rozšířená werze, když chce to sledovat hodně detailně ten jídelníček. Podle mě ten deník jsou vyhozený prachy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 14:31

Nedávno mi přišel. Moc se mi líbí, ale uvidíme jak mi to půjde. Chystám se začít od pondělka. :lol: Kdyžtak dám vědět. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.6.20 14:37

@Cenarius já nepotřebuju nic zjišťovat, kalorické tabulky už jsem zkoušela, ale já vím kolik jíst. Spíš mi jde o tu motivaci. Chci se zamyslet nad tím dnem, jak jsem jedla, ale nechci být otrok vážení a zapisování gramáží. Buď mi doporučte nějaký jiný produkt, který je podobný a vyhovuje vám nebo nemusíte komentovat, pokud deník nemáte a nemáte mi k tomu co říct. Kalorické tabulky znám, jak jsem psala, připadají mi nepřehledné a já chci vidět celý týden černý na bílým. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.6.20 14:39

@Sabinalosakova nemůžete přidat nějaké fotky deníku, které nemají na stránkách? :lol: jsem nerozhodná :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 14:45

@Dominika.l není problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 15:07

pár fotek

@Dominika.l nějaká ukázka, nechce se mi to fotit všechno a asi bych ani neměla zveřejňovat obsah. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 15:10

@Cenarius s motivačními nálepkami a diáři jsou teď celé eshopy :lol: není to o tom něco zjistit :lol: taková móda pro baby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 15:12

@Cenarius je to spíš taková kniha, je tam hodně informací a stran. Každý nepočítá každý gram jídla a neváží každý pokrm. ;) Ale je to ryze ženská záležitost. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
18.6.20 15:17

@Sabinalosakova moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.6.20 15:31

Pomohl mi zjistit, že při a po menstruaci mám o hodně větší chutě na sladké. A že mi nedělají dobře potraviny obsahující droždí. Musíte si tam zapisovat i nevolnosti, pocity, nálady a pak na lecos příjdete. Za mě dobrá pomůcka, ale samozřejmě za vás nezhubne. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama