Čím napomáhat hubnutí

71
16.6.20 21:04

Čím napomáhat hubnutím????‍♀️

Ahojky holky, jsem 4 měsíce po porodu (nekojím) a chtěla bych se zeptat co jste používali na hubnutí? (samozřejmě cvičím a nějaký ten jídelníček dodržuji) ale je to běh na dlouhou trať, jelikož jsem přibrala jak blázen a necítím se hezky.. Samozřejmě nechci nějaké prášky a nic co by mi mohlo nějak ublížit ale nějaký čaj nebo bombony co pomáhají abych se cítila plná nebo něco podobného abych se prostě nepřecpávala abych dodžovala těch 4-5 jídel denně.. Snad chápete ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59574
16.6.20 21:07

@Kikirep cokoliv ala čaj, bobule atd, jsou blbost.. 9 měsíců jsi nabirala, stejnou dobu budeš sundavat.. Říká se, že dobrý spalovač je chilli, zelený čaj atd.. Ale není to tak, že když to budeš konzumovat, zhubnes :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
455
16.6.20 21:38

Až budeš lítat kolem dítěte, půjde to samo. Já nebyla ani šestinedělí doma, musela jsem do práce. Díky tomu jsem dva měsíce po porodu měla 13kg dole. Zázračné bonbony neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1985
16.6.20 21:45

@Kikirep bonbony na hubnuti? 8o Co takhle chroupat zeleninu, zaplni, je zdrava, ma spoustu vlakniny a neni v ni moc kalorii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
2.7.20 22:59

Já piju jeden džus a kávu a za 3 měsíce jsem se dostala na váhu co jsem měla před otěhotněním a nemusím cvičit ani držet diety :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama