Středně silné krvácení v 1. Trimestru

Anonymní
8.6.20 16:48

Středně silné krvácení v 1. Trimestru

Jsem dle ms v 5 týdnu a dnes ráno jsem začala krvácet, hcg dnes bylo 6092. Na utz Zloutkovy Vacek 6,8mm. Teď k večeru začalo krvácení zda se ustupovat už jen slabsi a na papíře. Dostala jsem kromě léků co beru na udržení ascorutin. Stalo se to někomu a mělo to dobrý konec?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17166
8.6.20 16:55

To asi záleží z čeho krvacis. Muze to byt v pohode a muze to byt potrat. Ja krvacela jak blazen ve 13tt a dobry, byl to hematom, predtim sem krvacela v 7tt a byl to konec. To ti predem nikdo nerekne jak to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 16:59

@Kriss Tina ano já vím že je to buď a nebo aj doktor řekl že neví jak to dopadne další kontrolu mám za týden tak uvidíme jestli hcg poroste. Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
2807
8.6.20 17:28

Buď a nebo. Já takovýhle dotazy nechápu, je tu milion diskuzi o tomhle tématu. To že to někomu dopadlo dobře, neznamená že to dopadne i tobe, a naopak. Pokud je to potrat, tak ti nepomůže ani svecena voda… Držím pesti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 17:28

Ahoj dnes jsem zakládala diskuzi neco podobného dnes krev ale jen úplně malinko ráno spíše takové tři vlasce. Nebo co to bylo. Od te doby zatím nic. Všichni psali ze se to stává a muže to být buď a nebo… držím Ti palce… taky pevné doufám ze to bude OK…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.6.20 17:39

@mackA159 to ano já to chápu ale co jsem diskuze našla tak buď špinění nebo slabé krvácení. O středně silném a ustavajici nic. Nicméně děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
229
8.6.20 18:55

Ahoj, ja to mela uplne stejne. I zhruba ve stejnem tydnu. Byl to hematom. Nakonec jsem pak krvacela jeste dvakrat. Ve 14tt se hematom vstrebal.

Zalehni do postele, zbytecne se nehybej, nenamahej. A uvidis. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 18:59

@lenorecka díky ano mám klidový režim a dostala pn. Od chvíle co ležím mám pocit že to skoro přešlo

• Nahlásit
  • Citovat
1390
8.6.20 21:00

Jakékoli krvácení v těhotenství je signál, že je něco špatně. Já bych jela na pohotovost, může to být začínající potrat, hematom, praskla cysta, cokoli. Mě tedy vždycky říkal doktor, pokud by začalo nějaké krvácení, prijeďte. Ať ti to dopadne dobře :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.20 22:26

@Berry77 ano u dr jsem byla za půl hodiny od začátku krvácení tak uvidíme. Dekuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1390
8.6.20 22:44
@Anonymní píše:
@Berry77 ano u dr jsem byla za půl hodiny od začátku krvácení tak uvidíme. Dekuji :hug:

potom nechápu dotaz :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 04:06

@Berry77 zajímali mě zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
1390
9.6.20 09:10
@Anonymní píše:
@Berry77 zajímali mě zkušenosti

aha. Tak to jo. Jenom teda nevím, k čemu ti bude dobrý, že Božena potratila a Petra to ustála :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 10:14

@Berry77 nevím asi že mám ještě naději. Večer to přešlo do slabšího krvácení až špinění a na papíru tak uvidíme…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.6.20 10:16
@Anonymní píše:
@Berry77 nevím asi že mám ještě naději. Večer to přešlo do slabšího krvácení až špinění a na papíru tak uvidíme…
A dnes to je zatím taky tak slabší krvácení až silnější špinění
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama