Střevní viroza, zvracení... Odmítá jist....

Napsat příspěvek
Velikost písma:
31253
9.12.18 14:35
@lacimechka píše:
@Monchichik jo řekne… Křupky, banán, presnidavku, rohlík.....

Tohle je dobre, telo si evidentne samo rika o dietu, hlady neumre :hug: . Hlavne, ze pije, nejmladsi ted mela zanet ledvin a nepila (je ji 18m), cely den jsme ji nutili piti po mililitrech strikackou, aby nas nehospitalizovali… Hlavne dej pozor na mlecne vyrobky, ty jsou po strevnich virozach obzvlast spatne stravitelne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81
9.12.18 14:40

@Hobitka děkuji, mléčné výrobky jsem úplně vyřadila. Pije bezlaktozove mléko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek