Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@lacimechka píše:
@Monchichik jo řekne… Křupky, banán, presnidavku, rohlík.....
Tohle je dobre, telo si evidentne samo rika o dietu, hlady neumre
. Hlavne, ze pije, nejmladsi ted mela zanet ledvin a nepila (je ji 18m), cely den jsme ji nutili piti po mililitrech strikackou, aby nas nehospitalizovali… Hlavne dej pozor na mlecne vyrobky, ty jsou po strevnich virozach obzvlast spatne stravitelne.
@Hobitka děkuji, mléčné výrobky jsem úplně vyřadila. Pije bezlaktozove mléko.