Reklama

Stud před přítelem - malá prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dee_delli
Nováček 1 příspěvek 05.02.18 23:45
Stud před přítelem- malá prsa

Dobrý den,
Chtěla bych se zde svěřit se svým problémem. Je mi 15 let, tudíž zde nejspíš trochu vyčnívám, ale poradny a diskuse na této stránce mi přijdou nejuspokojivější.
Tak tedy k věci. S mým sedmnáctiletým přítelem už spolu budeme půl roku a jelikož jsem přesvědčená, že ho doopravdy miluji a taktéž on mě, řekla jsem si, že jsem připravená na své poprvé. Neměla jsem žádné zábrany se před ním svléknout a proto jsem si myslela, že až na mírnou nervozitu, která je zcela běžná a normální, mi jistou osudovou noc nic nezkazí.
Mám malá prsa, podprsenky si kupuji s pušapkou, tedy většinou také větší velikost než když si pořizuji podprsenku bez pušapky. Prsa mi v ní vždy krásně drží, žádná prázdná místa, prsa mi z podprsenky ani nijak nevykukují, zkrátka sedí perfektně. Před svým přítelem už jsem chodila mnohokrát bez podprsenky, ale má prsa vždy skrývalo velice volné tričko. I přesto jsem si myslela, že ví, že má ňadra nejsou nějak moc velká. Občas má narážky na malá prsa nějakých hereček apod. a já ho vždy přesvědčuji, že jsou má ňadra možná ještě o něco menší. Na to mi pokaždé odpoví jak velká mám prsa a i když se obhajuji jak chci a svádím to na vinu podprsenek, nikdy neuspěji. Se svou velikostí prsou jsem byla smířená, zahnala jsem veškerý stud a řekla si, že každá máme prsa jiná, některá větší a některá zase menší. Mé kamarádky mě také uklidňují slovy jako například, že jestli mě doopravdy miluje, tak potom takovou jaká jsem. Vše mě uklidnilo, ale i přesto vždy když už dojde ke svlékání, tak od doby co přišla řeč na malá prsa, mám prostě strach si před ním svléknou podprsenku. Bojím se, že ho má malá ňadra nemile překvapí a že se mu nebudou líbit. Párkrát jsem si před ním převlékala kalhotky a se svou dolní částí těla mě přepadl stud možná na chvíli, když mě viděl poprvé, ale s mými prsy to je poněkud větší oříšek, což bych od většiny dívek čekala spíše naopak. Chtěla bych slyšet, jestli náhodou nemá někdo podobný problém nebo jak se toho studu jednoduše zbavit. Děkuji za přečtení a zpětné vazby.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 05.02.18 23:50

Myslím si že obavy máš zbytečné :) ne každému se líbí velká prsa nebo on ti řekl něco ve smyslu že se mu líbí velká prsa? Být tebou tak bych se nestyděla je to normální a přeci se váš vztah neodehrává na tom jak velké prsa máš ne? :)

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 06.02.18 00:00

To je tak divne napsany…

Elath
Kecalka 103 příspěvků 06.02.18 00:02

Hele nejsou malá prsa jako malá prsa.
Nejdůležitější pro chlapa je, že máš prsa. Tečka!

Taky to není o velikosti, ale o tvaru. Můžou být malá, ale máš je pěkná, plná a pevná a přesně ten tvar, co se jemu líbí a to je hlavní.

A hlavně máš prsa! Prostě máš prsa a chodíš s ním, tudíž jsou to JEHO tvoje prsa a tím to končí.
Studu se asi nezbavíš dokud mu je neukážeš a neuvidíš, jak moc z nich bude nadšenej a jak moc se mu budou líbit.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 06.02.18 01:44

Vždyť už tě viděl bez podprsenky i jak si převlékáš kalhotky, tak v podstatě ví, do čeho jde. Ty jsi jeho vybavení viděla? ;)

PetrKLA
Nováček 4 příspěvky 06.02.18 02:37

Ja za sebe muzu rict, ze mam rad mensi prsa, doma mame dokonce mala a vyhovuji ;) Pritel by te mel brat takovou, jaka jsi…Ja osobne nemam rad nacpany podprsenky vsim moznym, hlavne at jsem Pamela…to se potom clovek pri odlozeni divi, kam se to podelo :nevim: :D a ber to pozitivne, nebudou te bolet zada ;)

Lenka_Hal
Závislačka 4797 příspěvků 06.02.18 03:14

Dulezitejsi je stejne tvar a taky Jak k Tobe pasuji. :nevim:

Halamka
Závislačka 3561 příspěvků 1 inzerát 06.02.18 05:02

Jee, co ja bych za mala prsa dala…
Ono to neni az tak o velikosti, jako o tom, jak je „umis nosit“. To znamena, ze kdyz budes mit zdrave sebevedomi a nebudes resit velikost, tak normalniho cloveka /chlapa/ ani nenapadne, ze jsou mala. Ale pokud z tebe bude citit ten komplex, tak to jen pritahne pozornost.
Samozrejme existuji i jedinci, pro ktere je velikost duletitejsi nez povaha. Ale to nejsou chlapi vhodni pro vztah.
Takze uzivej a vyuzivej to, co mas tak, ze to je to nejlepsi. Tak to ma byt. :mavam:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 06.02.18 06:06

Nedávno tu jedna psala, že pod 180 cm to není muž.

Chlapi to mají stejně, pod trojky prsa to není žena. Stud je celkem oprávněný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 06:09

Já mám taky malá prsa a kdekdo si ze mě kvůli nim utahuje a to už dááávno nejsem puberťák a víš co??Vůbec mi to nevadí. Mám tři děti, odkojila jsem všechny a prsa jsou stále pevná :pankac:

Sára 1
Echt Kelišová 8724 příspěvků 06.02.18 06:15
@TrueIsFalse píše:
Nedávno tu jedna psala, že pod 180 cm to není muž.Chlapi to mají stejně, pod trojky prsa to není žena. Stud je celkem oprávněný.
:zed: Nesouhlasím. A podle tebe všichni mensi muži jsou sami a všechny ženy s malými prsy taky? Nejsou. Někomu se menší prsa líbí. No a některé ženy, i když jsou hodně hubené, mají hodně malá prsa, jsou hodne sebevědomé, rady se všem ukazuji a mužům se i hodně líbí!

Včelička992
Závislačka 3344 příspěvků 06.02.18 06:27

Bud rada, ze mas mensi prsa, ale predstav si, kdyby si mela obri prsa, tak by ses zase stydela, ze bez poprsenky je musis hledat nekde u kolen :lol: bud rada, za to co mas.

Nicollka1993
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 06.02.18 06:54
@Andy27 píše:
To je tak divne napsany…

taky si myslim, na 15 letou holcinu :think:

Jinak zakladelko, chlap te musi brat takovou jaka jsi, pokud ne, tak jen dobre v zacatku :palec: ja osobne mam,,lentilky pod kobercem,, podprsenku pusap vubec nekupuji a nemam ani jednu. Hlavne se nesmis stydet, nebo se budes bat svleknout pokazde ;)

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 06.02.18 07:31

To je dost divne napsany. Asi bych uplne neodpovidala ohledně prsou, uplne vidim, jak si nad tim nekdo honi :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10881 příspěvků 06.02.18 07:41

@Dee_delli
Netrap se s tím, prosím tě. Určitě poznal, že máš prsa menší. Sebelepší podprsenka ti nezvětší prsa o moc. Já měla v patnácti opačný problém a věř, že žádná podprsenka mi prsa o číslo nebo o dvě nezmenšila. Musela jsem se s nimi smířit. Jestli se ti bude pro prsa posmívat, je to chudák a ty s ním být nemusíš za každou cenu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >