Studium Aromaterapie v Praze, chystáte se někdo?

463
8.5.18 17:03

Studium Aromaterapie v Praze, chystáte se někdo

Ahoj holky,
mám ráda aromaterapii jako takovou, a velmi uvažuji o 18 měs. studiu v Praze na Institutu Aromaterepie. (Asociace českých aromaterapeutů). Uvažujete také některá o studiu? Parťačka by přišla vhod :). Máte s tímto studiem některá zkušenosti? Děkuji za zprávu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
13.5.18 16:07

@sromulenka ahojky, taky me toto tema velmi zajímá, beru to jako alternativu kdybych se nedostala na VS, že bych sla aromaterapii studovat. Muzu se zaptat más již nejake info? :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
13.5.18 17:25

Ahojky :) V listopadu je začátek studia, vždy jeden víkend v měsíci. Celkem 16 víkendů. Pro zájem se pošle smlouva a nevratná záloha 5000,–. Celkova suma za studium 35000, + doprava, ubytovani atd. Na konci studia obhajoba diplom. práce na dané téma. Více na http://aromaterapie.cz/…ditace-skol/. Líbí se mi témata během studia. Na stránkách je I rozvrh - 32 ročnik - žlutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.5.18 17:45

Z principu bych měla nedůvěru vůči kurzu, který používá termíny z bežného vysokoškolského studia (diplomová práce, postgraduální studium) - když na první pohled ze sebe dělají něco, čím nejsou, neměla bych důvěru ke kvalitě obsahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.5.18 17:51

@sromulenka ja bych pokracovala na svou vos jsem farmaceuticky asistent, takze predpokladam ze by neco malo mohlo byt uznane, ale rikam cekam na to jak bych se dostala na vs.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.5.18 17:54

Nad tim jsem se opravdu nepozastavila, bohuzel nemam nikoho kdo by mi o kurzu rekl vic, ale kdybych mela platit kurzy vikendove vyslo by mi to dráž a nic bych se asi nenaucila…, kdyz jsem se zajimala o arteterapii písí o dipl. praci, také.. u obou je titul diplomovaný… myslím že je to jen krátká forma studia..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
13.5.18 18:06

@janulabcd no ale znamenaá diplomovaný? Neni to stejný jako třeba „diplomovaná“ zdravotní sestra z VOŠ, což je vzdělání akreditováné státem - tihle se prostě nazvou „diplomovanými“ a „akreditovanými“ ale není na tom nic oficiálního, je to soukromá organizace „akreditovaná“ jinou soukromou organizací.
EDIT: plus ta organizace, která je údajně akredituje - ta česká, to je očividně ta samá firma, ta britská - nechce semi to dál zkoumat, ale minimálně ty stránky mají na stejné platformě se stejným dizajnem.
Neříkám, že sa tam nic zajímavého nedozvíš / nenaučíš, ale než bych za to vyplajzla takový peníze, zkusila bych zjistit víc a určitě najít nějaké „absolventy“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama