Reklama

Studium Aromaterapie v Praze, chystáte se někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 08.05.18 17:03
Studium Aromaterapie v Praze, chystáte se někdo

Ahoj holky,
mám ráda aromaterapii jako takovou, a velmi uvažuji o 18 měs. studiu v Praze na Institutu Aromaterepie. (Asociace českých aromaterapeutů). Uvažujete také některá o studiu? Parťačka by přišla vhod :). Máte s tímto studiem některá zkušenosti? Děkuji za zprávu. :mavam:

Reklama

Reakce:

janulabcd
Nováček 4 příspěvky 13.05.18 16:07

@sromulenka ahojky, taky me toto tema velmi zajímá, beru to jako alternativu kdybych se nedostala na VS, že bych sla aromaterapii studovat. Muzu se zaptat más již nejake info? :) :)

sromulenka
Kecalka 451 příspěvků 13.05.18 17:25

Ahojky :) V listopadu je začátek studia, vždy jeden víkend v měsíci. Celkem 16 víkendů. Pro zájem se pošle smlouva a nevratná záloha 5000,–. Celkova suma za studium 35000, + doprava, ubytovani atd. Na konci studia obhajoba diplom. práce na dané téma. Více na http://aromaterapie.cz/…ditace-skol/. Líbí se mi témata během studia. Na stránkách je I rozvrh - 32 ročnik - žlutí.

selia
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 9 inzerátů 13.05.18 17:45

Z principu bych měla nedůvěru vůči kurzu, který používá termíny z bežného vysokoškolského studia (diplomová práce, postgraduální studium) - když na první pohled ze sebe dělají něco, čím nejsou, neměla bych důvěru ke kvalitě obsahu.

janulabcd
Nováček 4 příspěvky 13.05.18 17:51

@sromulenka ja bych pokracovala na svou vos jsem farmaceuticky asistent, takze predpokladam ze by neco malo mohlo byt uznane, ale rikam cekam na to jak bych se dostala na vs.

janulabcd
Nováček 4 příspěvky 13.05.18 17:54

Nad tim jsem se opravdu nepozastavila, bohuzel nemam nikoho kdo by mi o kurzu rekl vic, ale kdybych mela platit kurzy vikendove vyslo by mi to dráž a nic bych se asi nenaucila…, kdyz jsem se zajimala o arteterapii písí o dipl. praci, také.. u obou je titul diplomovaný… myslím že je to jen krátká forma studia..

selia
Ukecaná baba ;) 1939 příspěvků 9 inzerátů 13.05.18 18:06

@janulabcd no ale znamenaá diplomovaný? Neni to stejný jako třeba „diplomovaná“ zdravotní sestra z VOŠ, což je vzdělání akreditováné státem - tihle se prostě nazvou „diplomovanými“ a „akreditovanými“ ale není na tom nic oficiálního, je to soukromá organizace „akreditovaná“ jinou soukromou organizací.
EDIT: plus ta organizace, která je údajně akredituje - ta česká, to je očividně ta samá firma, ta britská - nechce semi to dál zkoumat, ale minimálně ty stránky mají na stejné platformě se stejným dizajnem.
Neříkám, že sa tam nic zajímavého nedozvíš / nenaučíš, ale než bych za to vyplajzla takový peníze, zkusila bych zjistit víc a určitě najít nějaké „absolventy“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama