Stylový špunt kvalitní oblečení?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.10.21 23:14

Stylový špunt kvalitní oblečení?

Maminky jste s touto značkou oblečení pro miminka spokojené?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
703
4.10.21 23:22

Dívala jsem se, že prodávají oblečení značky George. Měla jsem docela dost oblečení této značky pro mé syny a byla jsem s ním moc spokojená, bylo kvalitní, nežmolkovalo, neopíralo se. Ale jednalo se o bazárkové věci, takže starší kolekce, tak snad se kvalita nezhoršila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5377
4.10.21 23:51

Super je Lindex, výborný je H&M, George jsou většinou menší věcí, je potřeba vzít větší velikost, jinak kvalita je taky jak H&M. Kupujeme i PEPCO nebo SinSay něco je kvalitní, něco je horší. Za mě nejlepší oblečení po 3detech, pořád jako nové je Mothercare a Next ale oboje u nás tak bazarové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
5.10.21 08:30

Značku george nakupuji od jedné paní přes její skupinu na fb a musím říct, že jsem s nimi spokojená.
Kvalita je rozhodně lepší než lidl - pevnější, nevytahají se, drží jak mají. Při praní nežmolkují a vydržely mi v pohodě pro druhé dítě. Z lidlovských body jsem už po prvním dítěti měla hadry :) Ale s tím se taky počítalo.
Jenom je ta značka trošku menší, takže je třeba brát radši větší velikost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 09:19

@LilyJane Dobrý den děkuji za odpověď. Takže pro měsíční miminko které má 50 cm by jste raději koupila velikost 62 nebo 56? Aby to alespoň 3 měsíce vydrželo. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.🌈

• Citovat
  • Nahlásit
2142
5.10.21 10:17
@Anonymní píše:
@LilyJane Dobrý den děkuji za odpověď. Takže pro měsíční miminko které má 50 cm by jste raději koupila velikost 62 nebo 56? Aby to alespoň 3 měsíce vydrželo. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.🌈

No nevím jak rychle vám mimčo roste. Já nakupovala jenom od velikosti 68 a výše - protože do toho strašně rychle dorostli.
Pokud chcete aby vám to ty tři měsíce vydrželo, tak bych opravdu nebrala menší než 68 - v těch 4 měsících by to mimču mělo sedět :) Ale jestli roste pomalu, tak by možná stejnou službu udělala i 62ka. Overaly bych brala určitě 68. Ale body, nebo kalhoty stačí i 62.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
5.10.21 10:23
@Anonymní píše:

Uz si presne nepamatuji jak mel syn ty velikosti, ale pro novorozene urcite nevydrzi 50 ani 56 3 mesice. Tyhle dve velikosti nosil myslim tak sestinedeli. Takze bych brala 62. 68 se mi zase treba pro mrně zda veliky. To měl syn snad do pul roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2142
5.10.21 10:52
@Anny A píše:
Uz si presne nepamatuji jak mel syn ty velikosti, ale pro novorozene urcite nevydrzi 50 ani 56 3 mesice. Tyhle dve velikosti nosil myslim tak sestinedeli. Takze bych brala 62. 68 se mi zase treba pro mrně zda veliky. To měl syn snad do pul roku.

Ono hrozně záleží na dítěti jak rychle roste. Syn měl 68 na těsno ve 3 měsících. Dcera má ve 3 měsísích 68 ještě trošku volnější, ale pořád to jde.
Dcera od švagrové nosila 68 ještě po půl roce, zatímco syn od kamarádky má ve 4 měsících velikost 80ku :D
Ale konkrétně George má to oblečení trošku menší, takže 68 bude sice na úplné mrně velká, ale za měsíc už to nebude taková katastrofa a za další měsíc už bude sedět hezky.
Pro novorozence a nebo děti kolem 50cm, bych brala tak 62, ta ty dva měsíce vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
5.10.21 13:57

@LilyJane
Ano, urcite je to individualni a neda se to odhadnout takhle predem. Syn ted nosi 92, ktera uz mu vydrží docela dlouho, ale pořád nekupuju nic s velkym predstihem, protoze tezko rict. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 17:06

@Anny A Zdravím. Malá má 50-51 cm takže raději 62?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 17:26

Bez fusak?

Maminky líbí se Vám tato kombinéza? A dala by ste miminko v ní do kočárku bez fusaku? Děkuji :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 17:27

Nádherná :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat