Šumava s kočárkem a koloodrážedlo

197
23.7.15 15:19

Šumava s kočárkem a koloodrážedlo

Dobrý den,
ráda bych poprosila o info ohledně pár výletů na Šumavě (nenašla jsem v diskuzích, ani článcích). Jedeme na dovču a ráda bych věděla, zda se dá vyjít Vítkův hrádek a Kleť s kočárkem? O lanovce vím, ale raději pěšky :-) A s dětským koloodrážedlem můžeme na projížďku lodí a z Antýglu na Turnerovou chatu?
Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18651
23.7.15 15:21

@sarty Na Kleť bych si s naší odpruženou klasickou čtyřkolkou troufla.
Edit: Kdysy jsem šla pěšmo z Českého Krumlova, zvládla to vyjít i moje máti v městských botkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
23.7.15 15:28

@Svistice
Děkuji, no na Kleť jsem taky před pár lety šla pěšky, připadalo mi to v poho, akorát si už nejsem jistá v lese, jestli tam byl těžší terén (tenkrát jsem to neřešila a teď už si to nepamatuji). Zbytek jsem nebyla, tak se ptám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 15:32

Z Čeňkovy pily na Turnerovku je cyklostezka… asfaltka, takže úplně v klidu… Antýgl si nejsem jistá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
23.7.15 15:33

Vítkův hrádek ne, Kleť ano - teda za předpokladu že zvolíte delší trasu a nenapadne vás jít pod lanovkou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
23.7.15 15:36
@malinika píše:
Vítkův hrádek ne, Kleť ano - teda za předpokladu že zvolíte delší trasu a nenapadne vás jít pod lanovkou. ;)

bych prisahala ze mame fotky z vitkova hradku na kole s cyklovozikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
942
23.7.15 15:38

Antýgl-Turnerova chata-Čenkova pila bez problémů s kočárkem i koloodrážedlem. Byli jsme tam takto loni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
23.7.15 15:39

@Lama Lama Já si právě nějak vybavuju poslední úsek cesty jako šílené kameny (teď doufám, že si to nepletu s Dívčákem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1709
23.7.15 15:42

Na pramen Vltavy z Kvildy, tam je to s koloodrážedlem i kočárkem taky dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19455
23.7.15 16:36
@malinika píše:
Vítkův hrádek ne, Kleť ano - teda za předpokladu že zvolíte delší trasu a nenapadne vás jít pod lanovkou. ;)

Vítkův hrádek se dá skoro celej i po afaltu z Výtoně až do Svatýho Tomáše - to se dá dojet i autem, pokud je člověk echt pohodlnej. Pak těch posledních 100m je to do mírnýho kopce samej kořen, ale s trochou pevný vůle a ve dvou se to dá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 17:03

Vítkův hrádek těžko - stojí na kopci, cesta k němu hrbolatá, Klet možná jo - jsou tam i cesty, i když „cikcak“ (jen bych poznamenala, že Klet' teda fakt není Šumava!! ;) ). Doporučila bych Stožec - je tam cyklostezka až na Lipno… Nebo se dá i na Stožeckou kapli celkem pohodlně a po rovině…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
23.7.15 21:04

Děkuji všem za příspěvky :hug: moc, moc, moc :potlesk: :palec: :dance:
Hrádek tedy asi nepůjdem, jinak k prameni Vltavy chceme a za tip se Stožcem rovněž děkuji, hned kouknu. Pěkný večer přeji všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama