Šup Šup Plus plenky z mimibazaru

1983
4.6.06 18:01

Šup Šup Plus plenky z mimibazaru

Ahoj,
našla jsem na mimibazaru inzerát na plenky Šup Šup Plus, maminky tam na ně pějí jen ódy, cena je cca 3,20 za plínku.
Máte s nimi někdo zkušenosti?
Já mám zatím do výbavičky jen dva balíky Pampersek New baby … :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

124
4.6.06 18:18

Ahojek,

měli jsme jen vzorek těch plínek, ale bohužel nám nevyhovují, vždy jsme je měli pročůrané. Ale před chvíli jsem pěla chválu na TESCO fialové, však koukni v diskusi.

Pati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
4.6.06 18:29

Pati díky!
Zkusím i Tesco plínky (tedy pověřím mamku - v Příbrami Tesco není :( )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
4.6.06 19:30

ahoj,tak ja pouzivam ted plinky sup sup,lepsi je to asi primo od vyrobce-protoze to postovne narusta.
ale je tam gumicka,pekne obrazky a vse je fajn,nektere se teda stane ze jsou treba kazove,ale to se ti muze stat i u jinych.(zatim 240plinek jsem mela tak6 spatnych),ale jinak je vazne chvalim.mam doma tech 17 baliku jak je tam nabizi:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
4.6.06 19:33

Valli
Já na to koukala 8O fakt jsi objednala celých 17 balíků? :D
Tak já vyzkouším všechny. Budu mít doma několik balíků různých plen.
No, mám zatím tři adepty
Pampers
Tesco Šup Šup.

A už to zvyšovat nebudu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
4.6.06 19:50

Evewolf - nekupuj si těch plínek zas tolik do zásoby, abys je stačila sdělat :lol: :lol: :lol:
Ale ty tesco jsou fakt dobrý, a taky jsem kupovala hugies super flex. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
981
4.6.06 20:14

Ahoj, já používám plenky babylove z DM a jsem spokojená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.6.06 20:30

My taky používáme fialové Tesco, nebo malé zelené balení plenek CIEN z Lidlu. Záleží které jsou zrovna vyjdou levněji :wink: . Přijdou mě hodně podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
4.6.06 22:39

Evewolf na male mimino by som uricte neriskovala a ostala pri overenych znackach.
Napr. Tecso fialove synovec sa po nich vyhadzal, to iste znamej syn a to boli 18m deti. Tiez som pocula, ze su dobre, ale male mimino ma este hodne citlivu pokozu.
babylove-su dobre aj nezvyknu byt na ne reakcie, ale zase cenovo su ako pampers.
pampers newborn su urcite to naj na trhu, pretoze maju akoby vascie otvory a pohltia aj stolicku, cize mimco, ani ked sa pokaka a nevsimnes si to, nema podrazdenu pokozku. A take mimo kaka hodne casto.
Neskor uz je mozne ich striedat s inymi znackami, alebo prejst uplne na ine znacky, mne sa napr. dvojky zdali lepsie Huggies.
Sup-sup, pocula som na ne aj dost negativneho, ze sa grcia v strede na gucu, ze sa precuraju. je to asi individualne, kazdy mame ine naroky a ine mimco.
Ja som ich neskusala, takze skusenost osobnu nemam. (ale brat 17balikov, tomu sa vravi odvaha 8O ) pokial viem, tak sa daju aj objednat len vzorky. Aspon seriozny predajca to urcite umozni. (ked nema co skrivat)
Huggies super-flex su tiez dobre.
Po fixies sa mi vyhadzal, ale niekto si chvali.
My sme mali teraz helen harper a malemu sa (18m) spravil taky exem pod celou plienkou, ze nam trvalo 2m sa ho zbavit, na to sme potrebovali specialne kremy, takze sme moc neusetrili :-((
Cien-z lidlu si maminy hodne chvalia, reakciu na ne ziadnu nemal.
takze ja na tvojom mieste by som pri takom drobcekovi neriskovala a ostala pri pampers, je na ne najmenej reakcii, su najmenej problemove (z hladiska pretekania a alergickych reakcii) a mne sa zdaju najkvalitnejsie. Neskor, uz by som skusila aj povedzme tie Tecso, alebo Cien.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
4.6.06 23:46

my používáme Huggies superflex a neměnila bych. ani nezkouším žádné jiné, tyto mi max.vyhovují, tak není proč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
5.6.06 08:22

gothic
Díky za radu, i to tak udělám - ty newbaby od Pampers už mám nakoupené a když budou v pohodě tak je budu kupovat dokud nevyrostem do další velikosti. A pak vyzkouším ty zbylé značky …
Snad tím Matyáše zas tak moc nezničím. Respektive jeho zadeček :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama