Šupinky po make up

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 15:58

Šupinky po make up

Dobrý den maminky,
Omlouvám se za anonymitu, ale toto mě vážně trápí.
Můžete mi říct, kde je chyba?
Kdykoli si koupím nový make up, pokaždé mám fleky nebo šupinky na obličeji. Nejprve jsem si myslela, že to je make upem, ale po té, co jsem vyzkoušela mraky make upu, různé vzorečky, různé značky, tak je asi chyba jinde. Kde?
Ráno si umyju obličej, dám si krém nebo bázi pod make up a na to make up (zkoušela jsem štětcem určený na to, i houbičkou na to, dokonce jsem byla zoufalá, že i rukami). Zafixuji pudrem a ejhle, za chvíli buď šupinky nebo fleky. Proč? Řekněte mi jak se malujete vy. Děkuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
7.11.21 16:07

Sucha plet, taky se mi to delalo, nevim cim si umyvas plet, ale ja pouzivam cistici gel, tonik a krem a pak podkladovy krem pod makeup. Takze je potreba zacit s pleti, jinak ti to udela kazdy makeup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
7.11.21 16:07

Mne pomohlo vic hydratovat a pravidelne cistim plet Kalimou od Leahlani. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
7.11.21 16:09

Tohle je problém péče o pleť, pak až makeupu. Potřebuješ najít produkty, které ti budou správně hydratovat pleť. Já třeba nemohu používat mycí gely, ani umývat pleť vodou. A za makeup doporučuji vyzkoušet Estee Lauder.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18818
7.11.21 16:17

Špatná péče o pleť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
7.11.21 16:19

Hydratovat, hydratovat a hydratovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18636
7.11.21 16:31

Uz to tady padlo… mas suchou plet. Tomu musis prizpusobit kosmetiku.
Hydratacni serum, hydratacni podkladovou bazi, hydratacni makeup. Ten zafixovat hydra pudrem.
Problemem nemusi byt makeup, ale fixacni pudr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3647
7.11.21 16:35

Jeste bych doplnila k tomu co zaznelo, pokud pouzivas kremy z drogerky, tak se na ne vybodni a zajdi do lekarny pro kvalitni dermokosmetiku. Taky me trapila sucha plet, at jsem cistila a mazala jakoukoliv drogerkou, teprve az jsem presla na vhodnou dermokosmetiku, tak problemy s pleti prestaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17947
7.11.21 16:42

Špatná péče o plěť, ráno vyčistit, hydratovat tonerem nebo i serem, pak krem, pak opalovák a až pak makeup. večer vyčistit olejem a dočistit gelem, pak zas hydratovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
7.11.21 16:51

Čemu říkáš šupinky? Jestli to je kůží, tak pomůže exfoliace a hydratace. Plus taky je dobré vybrat typ makeupu na suchou pleť. Takové to „žmolkování“ je způsobeno chybným nanášením, když třeba nesedí podkladový krém s make-upem (některé je třeba aplikovat souběžně, jiné dvoufázově).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3017
7.11.21 22:13

Mrkni na iq Kateřina routova. Ma tam super typy a postupy. Hlavne si udelej peeling a hodne hydratuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat