Svářečka folií na potraviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kokli2
Kecalka 146 příspěvků 12.10.14 16:16
Svářečka folií na potraviny

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli některá nemáte zkušenosti se svářečkama folií na potraviny? Mamka by jí chtěla koupit k Vánocům, ale podle recenzí na heurece vůbec nevím, co koupit. Díky za tipy

Reakce:
pelikan21
Generální žvanilka 20386 příspěvků 12.10.14 18:12

Ja jsem si ted koupila tuto: svarecka + vakuovacka , je to svarecka folii spolu s vakuovackou (pouzit se da i samostatne svarecka) a musim rict, ze jsem maximalne spokojena… ;) Jedine, ze se do toho musi kupovat specialni sacky, ale nejsou tak drahe a na netu se daji sehnat i ruzne velikosti nebo „rukav“ na ustrihnuti apod. ;) Je to fakt prakticke, pouzivam na kde co… ;) Jedine, co se vakuuje hur, jsou tekute veci (omacky, polevky apod.), protoze jak vysava vzduch, tak obcas vysaje i tekutinu (kdyz je toho tam vic) a nevysaje poradne ;) ale rozhodne to nevadi ;)

wra
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 11.01.15 14:22

Ahoj, uvažujeme nad koupi (nejspíš výše zminene vakuovacky. A mám dotaz ohledně dalších fólií do vakuovacky, kde se dají koupit a kolik je priblizna cena? A pokud má někdo zkušenosti, když by se vzduchem vysala i nějakou tekutinu, da se nějak vyčistit, neničí se tim? Mockrát díky za připadne odpovědi :-)

Nimie
Nadpozemská drbna 27512 příspěvků 27.02.19 17:56

Obnovuji diskuzi, nemáte někdo zkušenost s nějakou svářečkou folií? Co všechno se tím dá bez problémů zavřít?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >