Svatba 10. 10. 2020

Napsat příspěvek
Velikost písma:
226
11.8.20 13:28

@terien Bohužel moje první zkušenost :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5571
11.8.20 13:38

@Jarýsek87 tak napiš odkud jsi. Třeba ti tady někdo poradí, kam zajít.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
11.8.20 13:40

@Jarýsek87 ono taky záleží jaky ma segra vkus a jestli ma jinou postavu nebo běžně nenosi spolecneske veci, tak ani nebude umet poradit tak, aby ti pomohla vybrat neco lichotiveho a na prodavacky bych nespolehala, ty ti fakt vecpou cokoliv jenom aby mely ksefr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3265
11.8.20 13:41
@Jarýsek87 píše:
Budu ráda když mi napíšete váš názor na mé vybrané šaty a podělíte se i o své fotečky.Příspěvek upraven 10.08.20 v 20:49

Mrkni ještě po jiných šatech, tyhle ti moc nesedí řekla bych.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4596
11.8.20 14:07

@Jarýsek87 opravdu obejdi tech svatebnich salonu vic, ja byla asi ve 4, ale vyzkousela jsem mraky satu ruznych strihu, at vidim, co mi sedi… a to jsem stejne vedela, ze si saty necham usit, protoze jsem nemohla sehnat hladky saty bez krajky a princeznovsky sukne v my velikosti (jedny jsem nasla, ale byly velikost 32 :lol: ). A jeste mozna blba poznamka, ale do rijna je jeste cas par kilo shodit a trochu zpevnit paze, kdyz nechces rukav. sama jsem shazovala, protoze mnou vybrany strih satu moc nedostatky nezakryval :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13021
11.8.20 14:37

Jsem asi divná ale mně se na tobě líbí :D. Byla jsem na svatbě jedné známé a má postavu co ty asi a šaty měla jednoduchý bily s dlouhymi rukáv a udělalo to zní naopak ten kredenc…Mně asi ty kratší rukávy přijdou lichotivejsi že jde vidět kuze :think: :nevim:.
Anebo se dá vzít u bolerko přes šaty. To je taky hezky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.8.20 15:09

@ametyst Tak to jsi na téhle stránce jediná :D. Já právě zkoušela taky z dlouhým rukávem ale to fakt ne možná kdyby měli jiný střih? Nj, salón byl menší sice tam šatů bylo hodně ale já si mohla vyzkoušet jen čtyři.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5571
11.8.20 15:11

Akorát bacha, některé salony dělají to, že si třeba účtuji za zkoušení šatů. Zažila jsem takovou perlu… přišla jsem do salonu, paní mi dala katalog a jen za prolistování katalogu chtěla 250Kč a to jsem neviděla fyzicky žádné šaty, natož si nějaké zkoušela. o to jsem se ani nepokoušela. Bych tam za chvíli nechala pár tisíc a nic neměla. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.8.20 15:12

@bobulka88 Jestli jsou na míru šité a tak drahé co měla známá (30 000)za to bych fakt nedala. To mi bylo řečeno, že nemá cenu objíždět víc salonů, že stejně zůstanu u prvních :D :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
11.8.20 15:14

@Jarýsek87 proc sis mohla zkusit jen 4? Me treba nechali zkusit vsechno co jsem chtěla. Nejakych 10 sem jich na sebe vzala urcite a nektery i víckrát, kdyz sme pak rozhodovaly, které byly top :mrgreen:
@mamina2017 jo s tim placenim jsem se taky setkala, to bych nechala vic za zkouseni satu nez za saty samotne :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.8.20 15:14

@mamina2017 Mám za dva týdny další zkoužku a tak si myslím že už na 100%vyberu. Vidím postupně fotky nevěst i silnějších a za mě hezký šaty a větší výběr. Do náhradního salonu jsem šla jen skrz ségru aby mi poradila a užila si to se mnou ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5571
11.8.20 15:17

@Jarýsek87 a to řekl kdo, že zůstaneš u těchto? a kolik chtějí za půjčení?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.8.20 15:18

@mamina2017 Fakt? :srdce: 8o tak to je mazec to až půjdu raději se zeptám jestli se platí i za pozdrav :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
226
11.8.20 15:21

@mamina2017 I když nejsou extra nejlíp mi sedli hezké byli i s tím dlouhým rukávem ale připadala jsem se jak v košili. Za půjčení chtějí 6500-,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5571
11.8.20 15:23

@Jarýsek87 otázka je, zda salon byl ve městě nebo někde bokem v nějaké vesnici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný