Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@hanka.br. píše:
A to by tě fakt ubylo, kdybys tam přišla, novomanželům popřála, dala si oběd a dort a brzy odešla?
radši bych tam nešla, necítím se na to a proto jsem napsala, jestli by mi někdo poradil ![]()
@anonym 23 píše:
radši bych tam nešla, necítím se na to a proto jsem napsala, jestli by mi někdo poradil
A hlavně se neumím přetvařovat. Tak asi i proto
Tak ono by asi bylo fakt nejmenší zlo se tam na chvilku objevit a pak jít zase domů. Ale zas jestli máte nějaký nabroušený vztahy, tak asi ani té švagrové nebude rvát žíly, když se omluvíš, že nepřijdeš. Klidně bych použila i tu nemoc. Někoho s akutním průjmem prostě nemůžeš nutit jít hodovat
@anonym 23 píše:
radši bych tam nešla, necítím se na to a proto jsem napsala, jestli by mi někdo poradil
Tak jestli se necítíš na to, abys popřála manželovým nejbližším štěstí a vmýšlíš trapné výmluvy, tak tam fakt nechoď - oni si toho možná ani nevšimnou a ty se tady vymýšlíš s výmluvami zbytečně. Co manžel - půjde sám?
Tak v tom případě bych si naplánovala nějakou střevní chřipku ![]()
@hanka.br. píše:
Tak jestli se necítíš na to, abys popřála manželovým nejbližším štěstí a vmýšlíš trapné výmluvy, tak tam fakt nechoď - oni si toho možná ani nevšimnou a ty se tady vymýšlíš s výmluvami zbytečně. Co manžel - půjde sám?
nechce taky jít, právě že ty vztahy teď trošku ochladly. ![]()
Já teda nevím, ale jste dospělí tak dvě hodiny to snad vydržíte ![]()
@anonym 23 píše:
nechce taky jít, právě že ty vztahy teď trošku ochladly.
Tím, že jim nepůjdete na svatbu, to těm vztahům hodně pomůžete. Takže než abyste ze slušnosti šli na svatbu člena nejbližší rodiny aspoň na chvilku, tak vymýšlíte výmluvy jak malý děti. To je dost smutný. Rodičům to asi nebude jedno, že ta manžel nebude, co myslíš?
@ka2ka píše:
Já teda nevím, ale jste dospělí tak dvě hodiny to snad vydržíte
a víš jak na nás budou koukat po 2 hodinách? ![]()
To nevim ![]()
@hanka.br. píše:
Tím, že jim nepůjdete na svatbu, to těm vztahům hodně pomůžete. Takže než abyste ze slušnosti šli na svatbu člena nejbližší rodiny aspoň na chvilku, tak vymýšlíte výmluvy jak malý děti. To je dost smutný. Rodičům to asi nebude jedno, že ta manžel nebude, co myslíš?
Tak to už je zas jiný problém, ten jsem tu nepsala, ale děkuju za radu.
@anonym 23 nijak všichni se budou věnovat jídlu, slušně poděkuješ a řekneš že ti není dobře nebo že dítěti není dobře a půjdete lepší než se vymlouvat a pak to od rodiny poslouchat
@anonym 23 píše:
Tak to už je zas jiný problém, ten jsem tu nepsala, ale děkuju za radu.
Neboli jim to vadit bude.
@ka2ka píše:
@anonym 23 nijak všichni se budou věnovat jídlu, slušně poděkuješ a řekneš že ti není dobře nebo že dítěti není dobře a půjdete lepší než se vymlouvat a pak to od rodiny poslouchat
na jednu stranu je to pravda, na druhou to pro mě jsou muka. Ale tohle by se možná dalo ![]()
@anonym 23 tak vidíš dvě hodiny utečou a přežiješ a neboj já na tom byla stejně po jídle jsme se omluvili a vypadli a nikoho jsme nezajímali
důvod se vždy najde
. Néééé, dělám si legraci. Mám svý důvody, prostě nejsem na tu její svatbu zvědavá.