Fotografie dortů pro výjimečné události

13331
23.6.15 09:42

Fotografie dortů pro vyjmečné události

Dobrý den, tak mě napadlo založit dortové téma. Každou chvíli má někdo narozeniny, nebo hledáme inspiraci pro výročí, nebo pro jiné vyjmečné událostí a když nevíme co by, končí to dortem :) Jaký krásný dort jste měli vy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13903
23.6.15 09:45
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
23.6.15 09:46

Můj otec slavil 60 let. Tak jsem mu koupila tento. Líbila se mě krásná žlutá barva a hlavně on doslova žije pro svoji čtyřnohou kočičku. Myslím že se jim v cukrárně kočička vyvedla:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
23.6.15 09:47
@mooch píše:
https://www.emimino.cz/…nkovani/107/#…

Aha, tak toto téma jsem asi přehlídla :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1004
23.6.15 10:03

Já pro svou sestru dělala tento :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
23.6.15 10:06
@tkub píše:
Já pro svou sestru dělala tento :D

pro nastávající maminku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9318
23.6.15 10:15
@chipsa píše:
Můj otec slavil 60 let. Tak jsem mu koupila tento. Líbila se mě krásná žlutá barva a hlavně on doslova žije pro svoji čtyřnohou kočičku. Myslím že se jim v cukrárně kočička vyvedla:)

To je vtip?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
23.6.15 10:18
@chipsa píše:
Můj otec slavil 60 let. Tak jsem mu koupila tento. Líbila se mě krásná žlutá barva a hlavně on doslova žije pro svoji čtyřnohou kočičku. Myslím že se jim v cukrárně kočička vyvedla:)
:lol: :mrgreen: :mrgreen: díky, se nemůžu přestat smát :palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
23.6.15 10:21

Co je vtipného na dortu? Směju se všelisčemu, ale dortu, nebo marcipánové kočičce jako symbol zvířátka, které má doma? Divný humor :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6271
23.6.15 10:27

Ono, jde spíš o to, že píšeš, že se kočička opravdu povedla. Omlouvám se, ale kočka je tragická- peču taky dorty, a hanba by mě fackovala dát tohle na dort. Ještě navíc když je z cukrárny!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8700
23.6.15 10:28
@chipsa píše:
Co je vtipného na dortu? Směju se všelisčemu, ale dortu, nebo marcipánové kočičce jako symbol zvířátka, které má doma? Divný humor :roll:

no pokud se nepřiznáš, že si děláš p*del a tu nulu jsi tam udělala v photoshopu, tak asi všechno :) a pak budu doufat, že tatínek má smysl pro humor ;) a tak kočička se fakt povedla :palec:

Příspěvek upraven 23.06.15 v 10:28

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1004
23.6.15 10:28

@chipsa přesně tak :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
23.6.15 10:30

No tak mě spíš šlo o samotný dort, aby hostům chutnal. Původně jsem hledala dort ve tvaru kočičí hlavy, ale ten stál kolem 1500 Kč. Což už na mě bylo moc. Tak jsem chtěla alespon na dort kočičku, aby měl táta radost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
23.6.15 10:32

Tyto kočičí figurky dělají v cukrárně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7512
23.6.15 10:38

@chipsa Kdybys doma upekla dort a nechala na něj na netu udělat z jedlýho papíru fotku tý jeho kočičky, dopadlo by to o 100% líp. Tohle je fakt tragédie. To prodávají v cukrárně jako profi práci?!? :zed: To není už záležitost (ne)vkusu, ale kdybys napsala, že tvoje 5letý dítě připravilo pro dědu dortík, tak bych dala palec nahoru. Tomu by to odpovídalo. :nevim: Je hezký, že ti záleží na chuti, ta je určitě podstatná. Sebehezčí hnusnej dort se nedá nazvat povedeným. Ale platí to i naopak. :|

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný