Ahoj. Nemáte stím někdo zkušenost? Před několika dny jsem pociťovala svědění a pálení spodku (jen z venku). Koupila jsem si clotrimazol tablety a dobrala celé plato skoro bez efektu. Takže jsem si koupila gyno pevaryl, to mi přišlo že celkem pomohlo ale další den přišla menstruace. Teď pociťuju občas během dne svědění, pálení, ale bez začervenání. Samozřejmě bych si ráda došla na gyndu ale s menstruaci mě nevezmou. Máte někdo typ co by to mohlo být? Co by na to mohlo pomoct?
Citovat
Upravit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!
Ahoj. Nemáte stím někdo zkušenost? Před několika dny jsem pociťovala svědění a pálení spodku (jen z venku). Koupila jsem si clotrimazol tablety a dobrala celé plato skoro bez efektu. Takže jsem si koupila gyno pevaryl, to mi přišlo že celkem pomohlo ale další den přišla menstruace. Teď pociťuju občas během dne svědění, pálení, ale bez začervenání. Samozřejmě bych si ráda došla na gyndu ale s menstruaci mě nevezmou. Máte někdo typ co by to mohlo být? Co by na to mohlo pomoct?