Svědění bez výtoku - co to je

Anonymní
14.10.21 08:31

Svědění bez výtoku - co to je

Ahoj. Nemáte stím někdo zkušenost? Před několika dny jsem pociťovala svědění a pálení spodku (jen z venku). Koupila jsem si clotrimazol tablety a dobrala celé plato skoro bez efektu. Takže jsem si koupila gyno pevaryl, to mi přišlo že celkem pomohlo ale další den přišla menstruace. Teď pociťuju občas během dne svědění, pálení, ale bez začervenání. Samozřejmě bych si ráda došla na gyndu ale s menstruaci mě nevezmou. Máte někdo typ co by to mohlo být? Co by na to mohlo pomoct?

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.