Reklama

Světlý nebo tmavý kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bosorka0
Nováček 5 příspěvků 18.02.18 08:08
Světlý nebo tmavý kočárek

Ahoj maminky, jdu si pro radu ohledně barvy kočárku. Čekám mimčo a tápu jestli tmavě modrý nebo světle šedý. Počítám, že ho budeme mít déle, je to kombinace. Jakou
Máte zkušenost co se týče špinění (nakládání do auta, zima) a všeobecně z praktického hlediska? Bojím se, aby v tmavém nebylo mimču větší horko :think: Předem děkuju za rady a pěknou neděli všem :)

Reklama

Reakce:

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 18.02.18 08:15

Mám světle béžový a jde na něm vidět každá pič****ovina :mrgreen: ale je z dobrého materiálu a jde umýt houbičkou a cifem… kdybych ale měla vybírat znova beru něco jako khaki nebo tak, na tom se ty omakaný tatínkovi ruce asi ztratí nejvíc ????

Janakatabara
Kecalka 119 příspěvků 18.02.18 08:17

Ahojda, pokud je kočárek tmavý, tak vyšisuje od sluníčka. Velmi světlý se ušpiní snadněji, ale obecně, šedá snese hodně…já mám šedý :)

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 18.02.18 08:20

Já zvolila světlejší korbu (červenou) protože jsem nechtěla aby se kočárek zbytečně přehříval na sluníčku, sporťák je tmavě šedý a krásně odolává veškerým znečišťovacím útokům.

kacenka.sks
Kecalka 425 příspěvků 18.02.18 08:21

Ahojky, ja mam bily. Je už po dvou dětech, ale vypada porad jako nový. Vse jde rychle sundat, takze kdyz se nahodou uspini, do rana to mam vyprane a suché. Zrovna letosni zima byla cela na blate a kocarek jsem jeste neprala, pokud ho uspinim, vezmu jen houbicku nebo vlhceny ubrousek a je to pryc :-) z vlastni zkusenosti uz bych vybirala podle vzhledu, ktery se ti proste bude libit nejvic :palec:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 18.02.18 08:22

Mam cerno-bily, bila je kozenka a da se krasne omyt, takze pokud jit do svetleho tak bych volila kozenku, cerna mi vysisla :(

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 18.02.18 08:26

Fakt záleží na materiálu, jestli půjde umýt. Já s tím dost bojovala, měla jsem tnavesedy s růžovou a na té růžové bylo vše vidět, umýt to šlo špatně.

Aspera
Generální žvanilka 20536 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 08:30

Měla jsem tmavě hnědý a super. Sem tam se flek objevil od bot atd., ale jinak super. Používala jsem ho pes 4 roky takřka denně a vyšisovaný nebyl.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 18.02.18 08:30

Měla jsem tmave zelený v tweed úpravě a ten byl super. Vidět nebylo nic, nesisoval a šel otrit vlhkým hadříkem. Pak bezovy, taky pohoda a teď mam valco černo modré a je to děs. Na te tmave je vse vidět a navíc na tom materiálu se to maže. Za mne jde spíše o druh látky než barvu. A tedy nevysisoval mi žádný.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 18.02.18 09:11

Ja mam tmave hnedy a vysisovany od slunicka neni. Nic na nem neni videt a ani se neprehrival na slunci. Sla bych do nej znovu.

Jogrr
Závislačka 4238 příspěvků 18.02.18 09:37

Mam namornickou kombinaci, tmavemodry s bilymi pruhy a cervenym lemem, a bila po roce uzivani bez zmeny, modra nevysisovala. Znacka Petite & Mars

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >