Světlý nebo tmavý kočárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bosorka0
Nováček 3 příspěvky 18.02.18 08:08
Světlý nebo tmavý kočárek

Ahoj maminky, jdu si pro radu ohledně barvy kočárku. Čekám mimčo a tápu jestli tmavě modrý nebo světle šedý. Počítám, že ho budeme mít déle, je to kombinace. Jakou
Máte zkušenost co se týče špinění (nakládání do auta, zima) a všeobecně z praktického hlediska? Bojím se, aby v tmavém nebylo mimču větší horko :think: Předem děkuju za rady a pěknou neděli všem :)

Reklama

Reakce:

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 18.02.18 08:15

Mám světle béžový a jde na něm vidět každá pič****ovina :mrgreen: ale je z dobrého materiálu a jde umýt houbičkou a cifem… kdybych ale měla vybírat znova beru něco jako khaki nebo tak, na tom se ty omakaný tatínkovi ruce asi ztratí nejvíc ????

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 18.02.18 08:17

Ahojda, pokud je kočárek tmavý, tak vyšisuje od sluníčka. Velmi světlý se ušpiní snadněji, ale obecně, šedá snese hodně…já mám šedý :)

Heivka
Závislačka 2895 příspěvků 18.02.18 08:20

Já zvolila světlejší korbu (červenou) protože jsem nechtěla aby se kočárek zbytečně přehříval na sluníčku, sporťák je tmavě šedý a krásně odolává veškerým znečišťovacím útokům.

kacenka.sks
Kecalka 423 příspěvků 18.02.18 08:21

Ahojky, ja mam bily. Je už po dvou dětech, ale vypada porad jako nový. Vse jde rychle sundat, takze kdyz se nahodou uspini, do rana to mam vyprane a suché. Zrovna letosni zima byla cela na blate a kocarek jsem jeste neprala, pokud ho uspinim, vezmu jen houbicku nebo vlhceny ubrousek a je to pryc :-) z vlastni zkusenosti uz bych vybirala podle vzhledu, ktery se ti proste bude libit nejvic :palec:

hapovab
Kecalka 442 příspěvků 18.02.18 08:22

Mam cerno-bily, bila je kozenka a da se krasne omyt, takze pokud jit do svetleho tak bych volila kozenku, cerna mi vysisla :(

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 18.02.18 08:26

Fakt záleží na materiálu, jestli půjde umýt. Já s tím dost bojovala, měla jsem tnavesedy s růžovou a na té růžové bylo vše vidět, umýt to šlo špatně.

Aspera
Generální žvanilka 20038 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 08:30

Měla jsem tmavě hnědý a super. Sem tam se flek objevil od bot atd., ale jinak super. Používala jsem ho pes 4 roky takřka denně a vyšisovaný nebyl.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9145 příspěvků 18.02.18 08:30

Měla jsem tmave zelený v tweed úpravě a ten byl super. Vidět nebylo nic, nesisoval a šel otrit vlhkým hadříkem. Pak bezovy, taky pohoda a teď mam valco černo modré a je to děs. Na te tmave je vse vidět a navíc na tom materiálu se to maže. Za mne jde spíše o druh látky než barvu. A tedy nevysisoval mi žádný.

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 18.02.18 09:11

Ja mam tmave hnedy a vysisovany od slunicka neni. Nic na nem neni videt a ani se neprehrival na slunci. Sla bych do nej znovu.

Jogrr
Závislačka 4088 příspěvků 18.02.18 09:37

Mam namornickou kombinaci, tmavemodry s bilymi pruhy a cervenym lemem, a bila po roce uzivani bez zmeny, modra nevysisovala. Znacka Petite & Mars

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama