Syn vidí duchy
- Fotoalbum (6)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Elata A jak je možné, že se sem potom i ty duše, které prošly tím pomyslným světelným tunelem můžou vracet? Kdy u nich dojde k tomu procesu zapomnění na minulý život?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Black Cat píše:
@Elata A jak je možné, že se sem potom i ty duše, které prošly tím pomyslným světelným tunelem můžou vracet? Kdy u nich dojde k tomu procesu zapomnění na minulý život?
Zapomnění na minulý život? Duše zapomíná na minulé životy jen po čas aktuální inkarnace - po narození v průběhu prvních let se vědomí minulých životů „zamyká“, aby neovlivňovalo průběh inkarnace a znovu se odemkne až nahoře, po té, co duše vstoupí do duchovní dimenze se vědomí všech uplynulých životů i mezi-životů zase odemyká. Včetně vědomí práce s energiemi, telepatie apod. proto jí pak nedělá problém zajít na zem a vrátit se nahoru. Duše tady na zemi, která neví, co a jak funguje, jak to chodí, sama nahoru neodejde, má vědomí toho všeho, co umí a jak to umí „vypnuté“.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Elata No je teda ale smutný, že tolik duší je tu zaseknutých…
Jak ale ty duše, které následují to světlo vědí, že dělají to správné? Že mají jít za tím světlem, že nemají strach a jdou…
Je tolik náboženství, každý si to umírání a cestu asi vykládá jinak. Já se považuji za ateistu, na nějaké peklo nebo nebe nevěřím. Ale duše… to je jiné.
Jinak díky za trpělivost při vysvětlování, měla bych ještě asi tak milion otázek…
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Elata ahoj, teda běhá mi úplně mráz po zádech, když si to tu čtu, ale je to moc zajímavé a asi jako @Black Cat v duši věřím.
Taky bych měla jednu otázku…ty duše se někde nahoře potkají všechny? A mají se tam dobře nebo je to podle toho, jaký kdo byl na zemi? Mířím třeba k vrahům, násilníkům a tak. Co se s jejich dušemi stane?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Elata velmi zajímavě píšeš, zaujalo mě to. Je možné aby si člověk „odžil“ něco přes sen? V těhotenství se mi zdály dost podivné sny. Nejvíce si pamatuji jeden, ze kterého mě občas mrazí ještě nyní. Čekala jsem své první dítě a auto jsme měli také jiné. Zdálo se mi, že jedu červeným autem, vzadu mám dvě děti, dcerku a syna ve vajíčku. Jela jsem po silnici, která vede ke tchánovcům. Neustále jsme se předjížděli s jiným, úplně stejným autem a když jsem se rozhodla odbočit, z auta na mě mávaly dvě mrtvoly (muž a žena). Večer jsem se dozvěděla, že na té silnici se stala smrtelná nehoda, kterou mělo úplně stejné auto, jaké jsem měla já. Když jsem říkala tento sen pár lidem, někteří reagovali tak, že jsem si v daném snu něco „odžila“. Je to možné?
A díky za tip na knížky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zaujalo mě to s těmi minulými životy. Já na spoustu věcí věřím do jisté míry. Jsem na půl racionální, ale nechávám si „otevřená vrátka“. Né, že bych nevěřila, ale spíš věřím na duchy než na minulé životy. Na ty moc ne. O těch se smíchem vždycky říkám: jestli existují, tak jsem byla Židovka a rozhodně jsem umřela za druhé světové, zabili mě nacisti.
Od dětství se mi totiž zdávají sny o tom, že je válka, já se někde skrývám a Němci mě hledají nebo honí, třeba po lese, v domě. Zdály se mi i opakovaně stejné sny. Dokonce jsem si říkala: tam tě minule přece našli, ale nejde to změnit většinou.
Druhá světová je pro mě opravdu silné téma, holocaust a tak celkově (a to je mi 30, nic z toho nepamatuju). Hodně to na mě působí.
Můžou se minulé životy (pokud existují) objevovat ve snech?
Raději anonymně ![]()
- Citovat
- Upravit
@Black Cat Není zač, doma mám ADHD a autistu a pracuju se strašidly, mám trpělivosti na rozdávání.
Ty dušičky, které odchází - ony když se na tu cestu napojí, tak z nich ten stres, strach apod. opadne.. jsou to zemské emoce, zůstávají tady a u těch duší zůstává jen klid, takže pokud „nastoupí“, už ví, že je to tak správně. To cítím u odvádění, přijímám od těch odváděných dušiček jejich emoce, myšlenky.. a když dojde po celé komunikaci a vysvětlování k odvedení a napojím je nahoru, cítím od nich, jak to z nich spadlo a přijímám od nich spíš dojetí, pocit štěstí, klid, obrovskou úlevu většinou.
@PpeŤuLiK píše:
@Elata ahoj, teda běhá mi úplně mráz po zádech, když si to tu čtu, ale je to moc zajímavé a asi jako @Black Cat v duši věřím.
Taky bych měla jednu otázku…ty duše se někde nahoře potkají všechny? A mají se tam dobře nebo je to podle toho, jaký kdo byl na zemi? Mířím třeba k vrahům, násilníkům a tak. Co se s jejich dušemi stane?
Podle toho, co mám za info od duchovního průvodce a dušiček z vrchu apod. tak bych to popsala asi takto - duchovní dimenze je něco jako náš svět, dušičky se tam normálně vyvíjí, žijí v jakýchsi „duchovních rodinách“, které si vzájemně pomáhají ve vývoji jak nahoře, tak na Zemi (například se v jednom životě setkají jako teta a neteř, v jiném jako matka a dcera nebo klidně jako děda a vnuk apod. - příbuzenský vztah není nutností). Potkávají se na Zemi, aby si pomohli s nějakou zkouškou, kterou si mají projít a získat z ní nějakou vědomost, zkušenost, ponaučení.. co se týká násilníků, vrahů.. i ti jdou nahoru, daný čin byla jejich volba a duše mezi sebou nemůžou nijak zakrývat, nemají tělo, do kterého to všechno schovat, musí se tam s tím srovnat a musí si připravit další život, ve kterém to budou muset napravit, odpykat (může to být formou potratu, kdy se sejde třeba maminka, která v minulém životě zabila a dítě, které spáchalo podobný zločin, ale může to být i naopak pozitivní formou - násilník nebo třeba nedobrovolný vrah - voják - si zvolí v dalším životě chirurgii, saniťáka apod.. a zachraňuje, aby splatil, co dřív „posral“..).. v duchovní dimenzi se na život na zemi pohlíží jako na řekněme ročník ve škole - člověk se učí - duše se učí.. a buď to zvládne dobře a jde hladce dál nebo si napáchá spousty průserů, které si musí srovnat.. A co se stane s dušemi záleží taky na tom, jestli nahoru odejdou nebo ne, zůstat tady bývá hodně nepříjemné teda. I když těžko říct, když nahoře musí přímo čelit všemu, co udělali a spravedlivě si k tomu zvolit další vývoj..
@bubulina píše:
Hmm a duše člověka se převtěluje zas jen do člověka?
Ano. Zvířecí duše mají absolutně jinou energii a vibrace a odchází jinam, mají svoje energetické místo. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zajímalo by mě jak duše vnímá svůj hrob. Znám z okolí, že pozůstalí na hrobu zemřelého lpí jak kdyby tam opravdu byl a navštěvují ho snad víc než člověka za živa. Já to tak ale nevnímám, zapálit svíčku můžu i doma a nemusím ob den být na hřbitově.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Mína47 píše:
Zajímalo by mě jak duše vnímá svůj hrob. Znám z okolí, že pozůstalí na hrobu zemřelého lpí jak kdyby tam opravdu byl a navštěvují ho snad víc než člověka za živa. Já to tak ale nevnímám, zapálit svíčku můžu i doma a nemusím ob den být na hřbitově.
Vůbec nijak. Na hřbitovech je nejmíň duší vůbec, odjakživa jsem tam chodila, když jsem si chtěla od duší odpočinout. Kdo by chtěl být na místě, kde jsou energie jenom z truchlení, smutku, bolesti..? To radši s blízkými nebo tam nahoře.. jenom na hřbitovech do mě žádná dušička nehučí. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Elata píše:
Vůbec nijak. Na hřbitovech je nejmíň duší vůbec, odjakživa jsem tam chodila, když jsem si chtěla od duší odpočinout. Kdo by chtěl být na místě, kde jsou energie jenom z truchlení, smutku, bolesti..? To radši s blízkými nebo tam nahoře.. jenom na hřbitovech do mě žádná dušička nehučí.
Hmm, jenže proč jsou potom ty duše třebas v nemocnicích? Tam zrovna veselo taky není…
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Black Cat píše:
Hmm, jenže proč jsou potom ty duše třebas v nemocnicích? Tam zrovna veselo taky není…![]()
Tyhle duše obvykle vůbec netuší, že umřeli. Prostě jsou v nemocnici, protože tam byli před úmrtím a „prostě se léčí“.. Zajímavé je, že oni si vůbec nevšímají, že je něco špatně, že s nikým nemluví, že na ně nikdo nereaguje.. Jsou tak nějak zaseknutí v určitých momentech, že jim to prostě nedochází. Když někoho takového odvádím, první řeším šok, když mu řeknu, že už umřel.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Elata No a tyhle duše nevidí ten tunel a světlo a tu cestu jinam? Proč si to neuvědomují?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Black Cat píše:
@Elata No a tyhle duše nevidí ten tunel a světlo a tu cestu jinam? Proč si to neuvědomují?
Vím já? Jsem se jich obvykle neptala. Když někdo umře z komatu, při záchvatu v nemocnici, po dlouhé nemoci jak ležák, bývá obvykle tak vyčerpaný, že s ním komunikovat ani nejde, jenom si mě vyslechne ať ví co a jak a odvedu ho. Je vyčerpaný už před smrtí, natož pak po ní bez přijmu energie, s těma se moc vykecávat nedá. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Když už je tady človíček co tomu rozumí se zeptám. Moje matka si našla chlapA kterému doma zemřela manželka já měla. tehdy 15sestra 17let nastěhovali jsme se a hned druhý den ráno jsem snídala a sestra vařila čaj a v ten moment dostala takovou facku na zatylek až se čelem praštila o linku…zůstali jsem obě v šoku!!! Náš jezevčík celkem flegmatik nedokázala se mnou v pokoji pokaždé. utekl tak ze se prokousal. A v noci jsem se vzbudila že na mě někdo kouká a stálo to u nohou…Přijela jsem jednou z internátu, a náš jezevčík ležel mrtvý na mojí posteli!!tříletý pes. podle veterináře prej infarkt!!Měl celé tělíčko v křečí
- Citovat
- Upravit