Tablet pro babičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ElisC
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 111 inzerátů 24.11.17 13:30
Tablet pro babičku

Ahoj holky, babička by si k Vánocům přála tablet. Absolutně se v tom nevyznám.
Můžete mi nějaký doporučit?
Je jí 65 a s PC nikdy nepracovala. Také asi dostatečně velký displej. Díky za rady.

Reakce:

supermanka20
Stálice 73 příspěvků 24.11.17 13:52

Nechci být za špatného posla, ale pokud neumí nějaké základy s PC, asi i tablet je blbost, ale Vy jí znáte, já ne. Nicméně z hlediska značek - nějaký samsung (apple je samozřejmě nejlepší, ale taky to není nejlevnější). https://www.czc.cz/…7760/produkt?…

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 24.11.17 14:47

@ElisC Pokud s PC nikdy nepracovala, tak tablet fakt ne. Všechno se jede přes dotykáče a v konečném důsledku nakonec pořídíte klávesnici. Prvně bych ji zkusila koupit obyč dotykový telefon. Ať si vyzkouší jak jí to půjde s dotykáčem. Ten nestojí tolik co kvalitní tablet, který má něco vydržet. :mavam:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 24.11.17 14:49

@ElisC Tak nemyslím si že by byl problém když neumí s PC s tabletem se to rychle naučí ;) já si nemohu stěžovat na Hp :palec:

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 24.11.17 15:06

Tablet je něco jako pc… ale myslím, že když jí to naučíte (to myslím v dobrém) tak se to rychle naučí :kytka: hodně trpělivosti pro Tebe i pro babičku :kytka:

Tunrida
Hvězda diskuse 48017 příspěvků 24.11.17 15:23

Nějak nevidím důvod, proč by se nemohla babička s tabletem naučit. Předpokládám, že na tom nebudu pařit náročný hry, takže nějaký základ by jí měl stačit.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 24.11.17 16:12

Nasi babicce jsme dali vloni Lenovo Yoga3 10" a v pohode si s nim rozumi i kdyz nema dotykovy telefon a pocitac uz taky vic nez 10 let nepouziva od te doby co sekla s zivností.

Vosma29
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 26.11.17 15:41

@ElisC
Chybí dost podstatná část a to cena.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >