Taky často pláčete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 18:12
Taky často pláčete?

Holky, já prostě mívám období, kdy pořád brečím. Připadám si už jako blazen. Dříve se to dalo svést na těhotenství, pak na hormony při kojení, ale pak jsem si dala Mirenu a vymizela menstruace, ale breceni zůstalo. Tedy že začátku to bylo méně, připadalo mi, že to bylo více hormonů z Mireny, nyní po čtyřech letech buď hormony v Mirene oslabují, nebo jsem si zvykla, ale řvu častěji. Já nebrecim jen když je něco smutné, ale i když je něco hezké. Romantické. Občas i u pohádky, co se dívají děti. Dnes u Talentu při žehlení asi 3×, když někdo krásne zazpíval… všechno mě dojímá. Když jsme s manželem u TV, tak po očku sleduje, jestli už bulím. Tak já nevim, jestli jsem normální..prosím anonym, se stydím… :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 18:15

Mám to stejně. Nevím, co s tím.

Tarjei
Kelišová 5008 příspěvků 07.09.19 18:15

:D od doby co mam deti brecim naprosto u kazdy voloviny..ctu pohadku diteti a tecou mi slzy :D

Tarjei
Kelišová 5008 příspěvků 07.09.19 18:16

Podle me je to normalni. Materstvi nas hormonalne a emocne sesrotovalo, abychom ty maly hajzliky nezabily :mrgreen:

lamicina
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 07.09.19 18:22

Buď ráda, že brečíš. Když jsem chodila na čínskou medicínu a začala jsem po akupunktuře brečet, tak doktorka nadšená, že se uzdravuju. Ještě mi dala za úkol vytvořit si seznam „plakacích“ filmů a minimálně jednou týdně z něj jeden shlédnout. Prý proto se ženy dožívají vyššího věku „popláčou si, zamenstruujou si a tělo se uvolní“ :lol:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 18:30

Děkuju, když vím, že v tom nejsem sama je mi hned líp…já vždycky běžím první pro test a vždycky negativní :))
Ale to s mateřstvím a malými hajzliky…to dává smysl :lol:
Ja mám navíc doma samé chlapy, takže všude kolem testosteron a ten můj pláč k tomu je naprostý protiklad…:)
Zakl.

lachtanice86
Echt Kelišová 8963 příspěvků 07.09.19 18:36

Já už dlouho nebrecela. Ani v těhotenství, ani ted po porodu

Pantalaimon
Kecalka 250 příspěvků 07.09.19 18:40
@Tarjei píše:
Podle me je to normalni. Materstvi nas hormonalne a emocne sesrotovalo, abychom ty maly hajzliky nezabily :mrgreen:
:lol: To je fakt…já byla vostrá jak břitva a teď :roll: rozhodí mě i utopený čmelák v sudu na vodu :,(
Jolynka
Extra třída :D 13680 příspěvků 07.09.19 18:49

Taky bulím kvůli každý kravině a mám to od doby, co mám děti.

AnastazieB
Echt Kelišová 8880 příspěvků 07.09.19 18:53

Taky jsem po porodu citlivější, hlavně na děti, nedívám se na filmy, kde se ubližuje dětem. A taky se dojmu, u dojemných věcí, ale že bych brečela u pohádek, to zas ne ;). Tak nějak normálně.

7.straka
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 07.09.19 18:54

Taky se občas potřebuju vybrečet. Vždycky se mi pak uleví a můžu fungovat. Btw. Mirena má málo hormonů, působí jen lokálně, takže hormony v průběhu periody fungují „normálně“. Mám Mirenu 2+ roku a mám úplně pekelný PMS, akorát že tím, že nekrvácím, se mi neuleví :nevim: takže jsem v pr… vždycky tak deset dní

7.straka
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 07.09.19 18:55

Taky se občas potřebuju vybrečet. Vždycky se mi pak uleví a můžu fungovat. Btw. Mirena má málo hormonů, působí jen lokálně, takže hormony v průběhu periody fungují „normálně“. Mám Mirenu 2+ roku a mám úplně pekelný PMS, akorát že tím, že nekrvácím, se mi neuleví :nevim: takže jsem v pr… vždycky tak deset dní

Pipet
Generální žvanilka 24315 příspěvků 07.09.19 18:56

Okolo ovulace to se mnou mává nejvíc.

Azeretereza
Závislačka 3009 příspěvků 07.09.19 19:01

Ani moc ne, ale spolehlivě si pobrecim u Malých lásek.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 07.09.19 19:08
@AnastazieB píše:
Taky jsem po porodu citlivější, hlavně na děti, nedívám se na filmy, kde se ubližuje dětem. A taky se dojmu, u dojemných věcí, ale že bych brečela u pohádek, to zas ne ;). Tak nějak normálně.

Zkus přečíst dětem Prodavacku zapalek. Já u toho rvala jak želva, dočíst jsem to skoro nemohla. Děti na mě koukaly, jestli jsem vůbec normální. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama