Táta na plný úvazek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7527
2.7.15 23:23

@quinty jo a to je přesně ten pohled toho chlapa jak si to zjednodušit, fakt super

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2237
3.7.15 09:22

Už jsem se koukla i na představení-na začátek, nestihla jsem http://play.iprima.cz/…-plny-uvazek , ten taťka od pěti dětí, to je špica. Autorita a zároveň kamarád, myslím, že by i leckterou ženskou strčil do kapsy.
Podobná reality byla kdysi na slovákách, ale tam měli tuším možnost nakouknout webkou na chod domácnosti, mluvit s nimi ale nemohli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16775
3.7.15 09:45

A vybrali fesaky :oops: :oops: radost pohledet :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3774
3.7.15 16:57

@misi11 Přesně tak - žádní zoufalci jako v jiných reality.
Nechybí jim nadhled a chlapský „šarm“. Doufám, že jsou takoví i v reálu :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
259
3.7.15 19:13

Neví někdo, proč byl pořad ze stránek primy odstraněn? Kde se na to mám teď kouknout… :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3774
3.7.15 19:18
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
259
3.7.15 19:36

@Jannnča diky moc :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
184
9.7.15 20:24

Ahoj, čekala jsem dnes nový díl a ono nic???To byl je jen jeden?? :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
356
10.7.15 08:52

@Sijoma80 ano

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.5.16 16:51

Právě jsem objevila info, že se točí další díly. Kdo do toho půjde?
http://www.iprima.cz/…e-se-nestydi
Já bych šla hned… ale nemám druhou rodinu… :lol: :P :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.5.16 16:53

Právě jsem objevila, že se točí další díly a hledají rodiny. Kdo do toho půjde?
http://www.iprima.cz/…e-se-nestydi
:potlesk: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
14.11.16 22:06

Koukáte někdo? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7527
14.11.16 22:13

@Tamtama já i s chlapem a komentovala jsem to, že dost situací by u nás dopadlo naprosto stejně…
Pobavilo mě vaření kuřete na paprice a pomalované dítko tisku, i to se memu druhému povedlo, jen naše princezna si vybrala černý fix :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
811
14.11.16 22:43

Nevim proč prima říká že to sou nové díly když to opakují. Škoda, těšila sem se..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
14.11.16 22:48

Já se u toho tlemím jako blázen :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný