Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@quinty jo a to je přesně ten pohled toho chlapa jak si to zjednodušit, fakt super
Už jsem se koukla i na představení-na začátek, nestihla jsem http://play.iprima.cz/…-plny-uvazek , ten taťka od pěti dětí, to je špica. Autorita a zároveň kamarád, myslím, že by i leckterou ženskou strčil do kapsy.
Podobná reality byla kdysi na slovákách, ale tam měli tuším možnost nakouknout webkou na chod domácnosti, mluvit s nimi ale nemohli.
@misi11 Přesně tak - žádní zoufalci jako v jiných reality.
Nechybí jim nadhled a chlapský „šarm“. Doufám, že jsou takoví i v reálu
.
Neví někdo, proč byl pořad ze stránek primy odstraněn? Kde se na to mám teď kouknout… ![]()
@Veverkaaa Třeba si ho stáhni tady: http://www.ulozto.cz/…ity-show-avi
Ahoj, čekala jsem dnes nový díl a ono nic???To byl je jen jeden?? ![]()
Právě jsem objevila info, že se točí další díly. Kdo do toho půjde?
http://www.iprima.cz/…e-se-nestydi
Já bych šla hned… ale nemám druhou rodinu…
![]()
Právě jsem objevila, že se točí další díly a hledají rodiny. Kdo do toho půjde?
http://www.iprima.cz/…e-se-nestydi
![]()
@Tamtama já i s chlapem a komentovala jsem to, že dost situací by u nás dopadlo naprosto stejně…
Pobavilo mě vaření kuřete na paprice a pomalované dítko tisku, i to se memu druhému povedlo, jen naše princezna si vybrala černý fix ![]()
Nevim proč prima říká že to sou nové díly když to opakují. Škoda, těšila sem se..