Táta na plný úvazek

verulicek
2.7.15 20:29

Táta na plný úvazek

Jééé holky to je fajn reality co? :mrgreen: Taky bych šla na týden na wellness :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2153
2.7.15 20:32

Já zrovna chtěla založit toto téma :D Tak kdo kouká, co na to říkáte? Za mě zatím dobrý, ale moc se mi nelíbí že z chlapů dělají takové hrdiny, když se týden starají. Zatímco maminky to musejí dělat celý život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
2.7.15 20:35

Taky koukam.
Kde se můžu přihlásit? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.7.15 20:40

Holky já se fakt děsně bavím jaká jsou někteří chlapi nemehla…asi si budu muset víc hýčkat toho svého.. @kubykula taky jsem uvažovala nad přihláškou..ale mě by nevybrali, byla by to nuda, můj chlap je na to moc schopný :roll: škoda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
23090

Taky koukám a už se tlemim :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26229

Kde to dávají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2153
2.7.15 20:41
@Billi píše:
Kde to dávají?

Na Primě ted

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
2.7.15 20:41

Na primě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5271
2.7.15 20:42

Už jsem taky přeladila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.7.15 20:43
@Xiraxinek píše:
Taky koukám a už se tlemim :D :D

nejlepší bylo to s tou pračkou..on ji bude raději přemlouvat než aby se mrknul třeba na návod k té pračce..dnes je na netu všechno - ale asi tam umí jen jezdit s tankama. Jinak oba chlapi zatím zvládají vcelku dobře řekla bych. Na každodenní úklid já bych se vyprdla třeba :-D

• Nahlásit
  • Citovat
16764
2.7.15 20:43

Skvele se bavim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.7.15 20:46
@verulicek píše:
Jééé holky to je fajn reality co? :mrgreen: Taky bych šla na týden na wellness :dance:

ja na ne jezdim pravidelne - dokonce jsem na ne posilana jím :jazyk: a manzel se moc rad stara o nase dve deti pejska a kocoura a tak to mame nastaveny od dob co se narodili :hug: u nas vari stejne on stejne tak zehli apod. takze k nam by klidne mohli z fleku a videli by ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
26229
2.7.15 20:46

@Quinn7 @Xiraxinek děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
2.7.15 20:47

Je to super, já se mooc bavím, tohle někdo vymyslel přesně pro ženský. Jinak si myslím že ty chlapi budou svoje ženský po tomhle nosit na rukou, fakt i když občas remcám, tak zlatej můj muž, ten by dokázal některý věci lépe, ale jak tak na to koukám, tak oni ti chlapi mají naprosto stejný postoj k věcem, jako vaření kuřete na paprice mě rozsekalo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23090
2.7.15 20:51

Kuře na paprice předčilo má očekávání :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu