Tchán a dítě o prázdninách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.04.18 15:45
Tchán a dítě o prázdninách

Holky dneska mě po dlouhé době dožral tchán. Mám možnost o prázdninách jet s dětmi na tábor. Já jedu jako vedoucí, starší dcera jako praktikantka. Mladší ( je jí sedm) si můžu vzít jako dítě zadarmo. Pravdou je že mládě je velký svéráz, občas říkám že máme asi autistu. Tvrdohlavá ředitelka zeměkoule, navíc celkem špatně jí. Děti zvládá v pohodě. Sice si občas radši hraje sama ale to má po tatínkovi. Jde o to že si malá staví hlavu a i když v životě na táboře nebyla, tak tam z principu nechce ( a pochlubila se tím dědovi a babičce). Já jí ustoupit nehodlám, vysvětluju že tam bude zábava a nikdo jí tam hlavu trhat nebude. Dneska na mě ale nastoupil tchán s tím, jestli by to teda jako nešlo zrušit. A že místo toho pojedou s mladou jinam ( do kempu).Že je to daleko a že jak to tam bude mladá zvládat. A jak přežije tu šílenou cestu ( jo, je to 300 km. Ale když ve čtyřech zvládla cestu busem do Itálie tak tohle je pohoda). Prý ať teda jedu já se starší dcerou a jim nechám mladou. Manžel bude chodit do práce. Vztahy s nima mám celkem dobré. Většinou se s nima dá v pohodě domluvit. Když potřebuju pohlídají ji, vyzvednou atd. Já se jim taky snažím vyjít vstříc. Jak byste to řešily vy? Anonym - popis vztahů.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Annanasova
Povídálka 42 příspěvků 29.04.18 15:52

Neni co resit, proste “ne” a hotovo. Tyjo kolikrat se mi nechtelo na tabor.. a pak z tabora :D

Uživatel je onlinelucenka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.04.18 15:56

Nechala bych holku s tchánem. Budeš tam jako vedoucí, tak na holku nebudeš mít čas. Co budeš dělat, když se ti tam šprajcne a bude kazit program dalším dětem?

Šarlota4
Echt Kelišová 9052 příspěvků 29.04.18 15:56

Ty znas svou dceru nejlip. Pokud vis, ze bude na tabore nestastna, tak ji nech u tchanu ( pokud jim duverujes a zvladnou ji ). Holce je 7, tak uz umi vyjadrit sve prani. Upozornila bych ji, ze u nich bude muset byt celou dobu.

terinka4444
Hvězda diskuse 64238 příspěvků 29.04.18 15:56

Prostě by dítě jelo se mnou. A tchánovce bych důrazně požádala, ať to neřeší a nepodkopávají mou autoritu. Chtějí-li jet s dcerou do kempu, jistěže můžou, až se vrátíme z tábora. A ať ji nepodporují v její revoltě, je jim to houby platné.

Anonymní  29.04.18 15:59

Napíšu za sebe. Jako cca 7mi letou mne naši přihlásili na tábor. Na 14dnu. Bože jak já sem to tam nenáviděla, všem jsem tam udělala peklo a po týdnu si pro mne naši museli přijet. Natruc jsem tam nejedla, nekomunikovala, při každém pití ze sklenicky jsem ji rozkousla, neposlouchala, odmítala jsem dělat společné aktivity. Po příjezdu domů jsem se s našima nebavila asi 3mesice. V životě mě už na žádný tábor neposlali. Věděli že je lepší mne nechat doma samotnou. Byla jsem zodpovědná, na plyn a takové věci jsem si dávala pozor, ale do dnešního dne nenávidím skupiny lidí, zvláště když tam někdo určuje co a kdy dělat. Jsem raději sama. Měla jsem to tak vždy a stále mám. Prosím ponechat anonym jinak smazat.

vokishka
Extra třída :D 11053 příspěvků 29.04.18 16:01
@Anonymní píše:
Napíšu za sebe. Jako cca 7mi letou mne naši přihlásili na tábor. Na 14dnu. Bože jak já sem to tam nenáviděla, všem jsem tam udělala peklo a po týdnu si pro mne naši museli přijet. Natruc jsem tam nejedla, nekomunikovala, při každém pití ze sklenicky jsem ji rozkousla, neposlouchala, odmítala jsem dělat společné aktivity. Po příjezdu domů jsem se s našima nebavila asi 3mesice. V životě mě už na žádný tábor neposlali. Věděli že je lepší mne nechat doma samotnou. Byla jsem zodpovědná, na plyn a takové věci jsem si dávala pozor, ale do dnešního dne nenávidím skupiny lidí, zvláště když tam někdo určuje co a kdy dělat. Jsem raději sama. Měla jsem to tak vždy a stále mám. Prosím ponechat anonym jinak smazat.

to je ale trochu něco jiného. Tady bude dcera i s matkou na tom táboře.

Annabela11
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 29.04.18 16:01
@Anonymní píše:
Holky dneska mě po dlouhé době dožral tchán. Mám možnost o prázdninách jet s dětmi na tábor. Já jedu jako vedoucí, starší dcera jako praktikantka. Mladší ( je jí sedm) si můžu vzít jako dítě zadarmo. Pravdou je že mládě je velký svéráz, občas říkám že máme asi autistu. Tvrdohlavá ředitelka zeměkoule, navíc celkem špatně jí. Děti zvládá v pohodě. Sice si občas radši hraje sama ale to má po tatínkovi. Jde o to že si malá staví hlavu a i když v životě na táboře nebyla, tak tam z principu nechce ( a pochlubila se tím dědovi a babičce). Já jí ustoupit nehodlám, vysvětluju že tam bude zábava a nikdo jí tam hlavu trhat nebude. Dneska na mě ale nastoupil tchán s tím, jestli by to teda jako nešlo zrušit. A že místo toho pojedou s mladou jinam ( do kempu).Že je to daleko a že jak to tam bude mladá zvládat. A jak přežije tu šílenou cestu ( jo, je to 300 km. Ale když ve čtyřech zvládla cestu busem do Itálie tak tohle je pohoda). Prý ať teda jedu já se starší dcerou a jim nechám mladou. Manžel bude chodit do práce. Vztahy s nima mám celkem dobré. Většinou se s nima dá v pohodě domluvit. Když potřebuju pohlídají ji, vyzvednou atd. Já se jim taky snažím vyjít vstříc. Jak byste to řešily vy? Anonym - popis vztahů.

„Mladou“ :D bych vzala s sebou a hotovo… tečka.

Limi123
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 29.04.18 16:03

Nechala bych ji jet s tchanovcema. Pokud to pevni nabidli ji a ne tobe, durazne bych jim rekla, ze se mi to nelibi. Pokud s tim prvni prisli za tebou, nevidim nejmensi problem.

pralinka2727
Závislačka 3228 příspěvků 29.04.18 16:11

Já bych jí teda nenutila, obzvlášť když víš, že je to s ní komplikovanější. Buď ráda za prarodiče, kteří chtějí strávit pár prázdninových dní s vnučkou. Co bych já za to dala…

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 37231 příspěvků 29.04.18 16:12

O prázdninách si to dítě má užít, ne to brát skoro jako trest. Nechala bych rozhodnout dítě kam chce. Promluvila bych s ní proč tam nechce ale nenutila bych. Já musela na 2 tábory a bylo to strašný. Při třetím jsem prosila at můžu zůstat doma ne prý musím, tak sem vylezla na střechu busu :mrgreen: a už nikdy žádný tábor nebyl :lol:

Anonymní  29.04.18 16:29

Jsem za ně vděčná. Věnují se jí opravdu maximálně. Já tohle vymyslela protože během roku jí mají prakticky denně, tak aby si taky odpočinuli. A aby se i ona dostala někam jinam, mezi nové lidi a na nová místa. Funguje tak že nikdy nikam nechce. Potom ale nechce domů. Spíš tam nechce protože si neumí představit co jí tam čeká. A toho že se tam sekne a zkazí program ostatním se nebojím. Spíš mi jde o to že babička a děda fungují na „písknutí“. Mladá pískne a oba ( hlavně děda) se můžou přerazit. A to se mi nelíbí a na tom taky vznikají největší třenice. Zakl.

Ou
Závislačka 4185 příspěvků 29.04.18 16:32
@Anonymní píše:
Jsem za ně vděčná. Věnují se jí opravdu maximálně. Já tohle vymyslela protože během roku jí mají prakticky denně, tak aby si taky odpočinuli. A aby se i ona dostala někam jinam, mezi nové lidi a na nová místa. Funguje tak že nikdy nikam nechce. Potom ale nechce domů. Spíš tam nechce protože si neumí představit co jí tam čeká. A toho že se tam sekne a zkazí program ostatním se nebojím. Spíš mi jde o to že babička a děda fungují na „písknutí“. Mladá pískne a oba ( hlavně děda) se můžou přerazit. A to se mi nelíbí a na tom taky vznikají největší třenice. Zakl.

přesně takhe bych to prarodičům vysvětlila a tím spíš ji sebou vzala, jestli už má dědečka ochočeného.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 58 inzerátů 29.04.18 16:39

Nenutila bych ji, já tabory nenáviděla, holt každý je jiný :nevim:

Anonymní  29.04.18 16:41

@Ou v tomhle už je z ní hotová ženská :mrgreen:. Dědu i tátu má omotané nehorázně ( a k tomu půlku kluků ze školy).Už jsem to dědovi i kolikrát řekla. Ale je to marný, je to marný, je to marný. Ještě to proberu s manželem a uvidíme. Ale teda naštvali mě teda po dlouhý době a hodně kvalitně. Zakl.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán přišel o skoro půl milionu fanoušků. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama