Můj otec na mne řval před dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.04.18 13:29
Můj otec na mne řval před dětmi

Ahoj, předně se omlouvám za anonymitu…ale je to pro mne velmi citlivé téma.

Mám takové trápení…byla jsem s rodiči domluvena na hlídání dětí (s přespáním) u nich na chatě. Děti jsem tam dovezla, jak bylo domluveno. Nicméně rodiče si na chatu bez mého vědomí ještě navíc pozvali bratra se třemi velkými psy (nejsou zvyklí na děti). Ihned po příjezdu pes na malou vystartoval, protoze asi necekaně vyběhla ven. Ozvala jsem se, proč mi to neřekli, že jsem mohla sehnat jiné hlídání. Následovala smršť nadávek mého otce, že si mám malou hlídat, že má sedět vevnitř a nelézt ven atd. Ve finále na mě velmi agresivne i sprostě ječel ať odsud vypadnu. Tomu všemu byly přítomné obě děti. Mladší brečela a celá se třásla, my s manželem na sebe takto neječíme, není zvyklá. Sebrala jsem je tedy, odjela a našla si alternativní hlídání u přátel.

Otec se mi sice omluvil, ale nějak nevím, jak s tím naložit. Omezily byste na chvíli kontakt? Mám vše přejít s tim, ze mu prostě jen bouchly saze? Měla bych být zticha, že tam je přítomen někdo další, ačkoli to nebylo součástí domluvy, když
je chata jejich? :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 29.04.18 13:32

Omluvil se, tak bych to dětem vysvětlila a ještě to s ním zkusila. Kdyby se opakovalo, tak bych asi omezila kontakt

Helileli
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 29.04.18 13:36

No tak aspoň se omluvil. Ale já bych sice omluvu přijala, nicméně bych mu řekla, že pokud by se něco takového mělo opakovat, že je nebudu s dětmi navštěvovat, protože nechci, aby něčeho takového byly děti svědky.
A reagovala jsi adekvátně, v zájmu bezpečí dítěte. Já neřeknu kdyby to byli tři trpasličí jezevčíci, ale aby v zájmu svého zdraví nemohli vystrčit nos z chaty, to opravdu není normální.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 29.04.18 13:42

Zachovala bych se stejně a to i kdyby pes nevystartoval. Pro me je automaticke, kdyz prijde navsteva s detmi, ze naseho psa zaviram. A to ma 8kg a neublizil by. Ale pro jistotu i pohodu navstev mi to prijde normalni.

Nechapu lidi, co takhle hazarduji. Znama ma velke plemeno a radeji se nevida s vnoucaty, nez aby psa po dobu navstevy aspon vyhodila z gauce :zed: jeji dite ma male miminko a ona ho klidne polozi vedle i NA 60kg psa… Pes muze byt hodny sebevic, ale staci aby se leknul a vuci 4kg miminu je to pruser.

Osobne bych cekala na omluvu, zachovala ses zodpovedne. EDIT uz ctu, ze se omluvil. Tak v tom pripade bych pockala, az to rozdychas.

Verun83
Echt Kelišová 7849 příspěvků 34 inzerátů 29.04.18 13:44

Nejezdila bych nikam, kde maji coklove prednost pred detma. A uz vubec kdyby na me nekdo takhle rval. A pozdejsi omluvy v tomhle pripade prdim… Neuveritelny teda.

vertunka
Závislačka 3712 příspěvků 29.04.18 13:49

Zalezi na tom jaky mas s rodici jinak vztah. Na me kdyby takto otec rval, tak uz by me nikdy nevidel. Ale ja uz s nim mam ted tak blbe vztahy, ze se skoro nevidame…Pokud jste jinak v pohode, tak bych to rozdejchala a jela dal. Ale hlidani uz bych po nich nechtela…

mrav
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 29.04.18 13:54

Pere se ve mě všechno. Mám rád psy, stejně jako moje malá. Kdyby ale na ní vystartovali tři sloni, nevím, co bych dělal. Ona by určitě začala vřískat. No, pokud ještě na tebe tvůj otec řval, nevím, co na to říct. Možná má nějaké starosti -ale to si musíte říct o samotě. Jestli je to možné, pozval bych vaše na kávu. :mavam:

Ijen
Kecalka 336 příspěvků 29.04.18 14:00

Ano chata je jejich a pozvat si muzou koho chteji. A to je taky jedina vec, kterou jim nevycitam. Nic bych neprechazela, odjela bych jako ty a na nejake pozdejsi omluvy…no hodne dlouho by trvalo nez bych vychladla.

Anonymní  29.04.18 14:01

Děkuju všem. Vztahy uplně ideání nejsou, konflikt kvůli dětem a psům byl už loni, není to poprvé. Na chatu už kvůli tomu raději nejezdíme. Nicméně bylo mi slíbeno, že pokud tam děti budou, zůstane bratr se psy doma. Teď věděli, že hlídání potřebujeme a asi předpokládali, že to holt zkousnu, kdyz uz je tam dovezu. Argumentovali tim, ze neveděli, ze tam bude, ze si muze snad prijet kazdy jak chce :(:?

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 29.04.18 14:06
@Anonymní píše:
Děkuju všem. Vztahy uplně ideání nejsou, konflikt kvůli dětem a psům byl už loni, není to poprvé. Na chatu už kvůli tomu raději nejezdíme. Nicméně bylo mi slíbeno, že pokud tam děti budou, zůstane bratr se psy doma. Teď věděli, že hlídání potřebujeme a asi předpokládali, že to holt zkousnu, kdyz uz je tam dovezu. Argumentovali tim, ze neveděli, ze tam bude, ze si muze snad prijet kazdy jak chce :(. :?

Kdyz si on muze prijet jak chce, tak ty si muzes odjet, jak chces. Nebo psy zavrit, deti byly pozvane, psi ne. Bratr je asi jejich favorit, ne?

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2123 příspěvků 29.04.18 14:06
@Anonymní píše:
Děkuju všem. Vztahy uplně ideání nejsou, konflikt kvůli dětem a psům byl už loni, není to poprvé. Na chatu už kvůli tomu raději nejezdíme. Nicméně bylo mi slíbeno, že pokud tam děti budou, zůstane bratr se psy doma. Teď věděli, že hlídání potřebujeme a asi předpokládali, že to holt zkousnu, kdyz uz je tam dovezu. Argumentovali tim, ze neveděli, ze tam bude, ze si muze snad prijet kazdy jak chce :(. :?

v tom případě bych už tam děti určitě nevozila

Anonymní  29.04.18 14:08

Prostě mám strach, který oni vůbec nerespektují. Jak se pak mám spolehnout, že jsou děti v bezpečí nechat je tam a v klidu odjet? Několikrát jsem s nimi o tom loni mluvila a otec mi rekl akorat to, ze jsem blazen a at jdu o sobe premyslet. Mama mi slibila, ze tam tedy budou deti bez psu aby se jim nic nestalo a situace se letos pri první příkežitosti opet opakovala. :zed:

Monchichik
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 29.04.18 14:28
@Anonymní píše:
Prostě mám strach, který oni vůbec nerespektují. Jak se pak mám spolehnout, že jsou děti v bezpečí nechat je tam a v klidu odjet? Několikrát jsem s nimi o tom loni mluvila a otec mi rekl akorat to, ze jsem blazen a at jdu o sobe premyslet. Mama mi slibila, ze tam tedy budou deti bez psu aby se jim nic nestalo a situace se letos pri první příkežitosti opet opakovala. :zed:

No jestli je to tak, tak bych tam nejezdila.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 29.04.18 14:31

Wow tak to je teda hodně přes čáru. Táta je jinak úplně normální? 8o Vyřešila bych to jako ty, sebrala bych se a odjela i s dětmi. Hele mě by to asi těžce urazilo a nějakou dobu bych tam nejezdila a děti bych jim už hlídat nedala. Pokud omluva byla opravdu upřímná a vaše vztahy doposud dobré, dala bych mu za nějakou dobu ještě šanci s normální návštěvou, ale dost bych váhala tam hned děti nechat samotné. Jinak jak tu píšeš něco o těch psech, pokud si otec cíleně zve návštěvy s obřími psy ve chvíli, kdy tam máš děti, a ví, že ti to dost vadí - nedává ti tím najevo, že tam ty děti nechtějí?

Příspěvek upraven 29.04.18 v 14:33

mrav
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 29.04.18 14:32
@Anonymní píše:
Prostě mám strach, který oni vůbec nerespektují. Jak se pak mám spolehnout, že jsou děti v bezpečí nechat je tam a v klidu odjet? Několikrát jsem s nimi o tom loni mluvila a otec mi rekl akorat to, ze jsem blazen a at jdu o sobe premyslet. Mama mi slibila, ze tam tedy budou deti bez psu aby se jim nic nestalo a situace se letos pri první příkežitosti opet opakovala. :zed:

Blázen je on. :cert: :pankac: :cert: :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

MikeJePán přišel o skoro půl milionu fanoušků. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama