Podezřívaví prarodiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 25.04.18 14:05
Podezřívaví prarodiče

Minulý víkend jsem nachytal mého dědu, jak mé přítelkyni kontroluje peněženku a kabelku, když jsme u nich byli na víkend. Když jsem se ho zeptal, co to dělá, tak mi řekl, že se dívá, jestli mě přítelkyně nešidí jako má bývalá žena :? Popravdě jsem tak rychle ty věci naházel zpět do kabelky, až mi bylo hamba. Během víkendu padlo mnoho narážek na partnerku, jestli si něco platí sama nebo kolik vydělává 8o 8o Dědovi i babičce bude letos 80, děda už je i trochu dementní. Když to řeknu slušně, má bývalá žena byla hodně na peníze a děda s babičkou si to evidentně pamatují.

Několikrát jsem jim slušně domlouval a přítelkyně jsem se zastal (je finančně samostatná), ale nevím jestli to mělo nějaký efekt. :nevim: I moje mamka už se do toho vložila, ale taky říkala, že neví, co s nimi.

Dcera mi pak žalovala, že děda se hrabal přítelkyni v cestovní tašce a prý ho viděla, jak děda bere peníze z jejich destiček (dokladovka)- to mi řekla, až po příjezdu domů. Nevím, kolik ji vzal, protože peníze v té dokladovce mívá jako rezervu hotovosti :nevim:

Popravdě nevím, jak tohle řešit. Dcera přísahá, že dědu viděla a domluvili jsme se, že zatím o tom pomlčíme, než to proberu se svou mamkou.
Nějaké domlouvání asi nepomůže, rozčilovat se můžu jak chci, ale k ničemu to nebude. Jako bonus mi děda řekl, že dědit budu já a vnučka (dcera), ne má přítelkyně, že prý se o to postará.

Máme tam jet další víkend a přítelkyně mi dala jasně najevo, že tam jezdit nebude, že není žádná zlodějka, že jen čeká, až ji děda obviní, že tam něco vzala. O kabelce a tašce jsem ji teda neřekl, protože to by byl poslední pomyslný hřebíček. Mno a co teď? Co byste doporučili v této situaci dělat?

Obávám se, že prarodiče ji pořád srovnávají s bývalou ženou, i když jsou obě naprosto rozdílné. Přítelkyně mi řekla, že to přecházela už dost dlouho, ale tohle prý byla už konečná, že se fakt cítila hrozně.

U nás nemůže být doma fakt chvilka klidu :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28364 příspěvků 25.04.18 14:11

A musíte tam jezdit? nebo musíte tam jezdit všichni? tak at nejezdí ne? bych to jako tragedii neviděla..udělá si pěkný víkend sama pro sebe, případně tam pust dceru samotnou a udělejte si víkendy pro sebe

Markéta80
Hvězda diskuse 37247 příspěvků 25.04.18 14:15

@Jakub81 neuděláš nic, tak at nejede. Taky bych nechtěla jezdit k někomu kdo se mě hrabe ve věcech :?

vertunka
Závislačka 3741 příspěvků 25.04.18 14:16

Ja na miste tve pritelkyne bych tam taky nechtela jet. A prarodicum bych rekla, ze tam nepojedete dokud neprestanou a OMLUVI SE.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2161 příspěvků 25.04.18 14:22

Taky by mě to štvalo a nechtěla tam jezdit Jezdete sami nebo sama dcera. S tim dědictvím se není čemu divit přeci, je pro ně cizí člověk, to bych jim nezazlivala.

Heivka
Závislačka 2733 příspěvků 25.04.18 14:23

Nenutila bych jí tam jezdit, pro ní jsou to cizí lide kteří jí ponižují.

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9083 příspěvků 25.04.18 14:24
@Danulinka16 píše:
Taky by mě to štvalo a nechtěla tam jezdit Jezdete sami nebo sama dcera. S tim dědictvím se není čemu divit přeci, je pro ně cizí člověk, to bych jim nezazlivala.

neni co. Dedictvi patri vyhradne dedicum.

opozice
Kelišová 6840 příspěvků 25.04.18 14:27

@Jakub81, čert nikdy nespí. :mrgreen:

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 25.04.18 14:32

@smurfka @Markéta80 @vertunka Dcera sama jet nechce a moja mamka zase, že už tady dlouho nebudou, ať se nehádáme, že to je to největší zlo, když se rozhádáme. Na druhou stranu si říkám, že už jsou fakt staří..

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 25.04.18 14:32

No… kdybych zjistila, že se mi někdo hrabe v peněžence nebo kabelce tak bych asi bez ohledu na věk a bez pardonu asi udělala hodně velký tóčo. Chápu, že dědeček už je starý pán, ale toto si nemůže dovolit. Být tvou přítelkyní a už jen proto jak jí ponižují by mě u nich už neviděli. Toto se nedělá a jí se chudákovi nedivím, že tam už nechce.

Anonymní  25.04.18 14:34

Jo moje zkusenost je, ze stari lide jsou SILENE zvedavi a kdyz je u neceho clovek nachyta, umi si vymyslet vymluvu, byt nekdy chabou. S jednou takovou bydlim, neustale nam prohledava veci, protoze je zvedava.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 25.04.18 14:34

@Danulinka16 @Šarlota4 ´Víš co, kdyby jsme se o dědictví nějak bavili, ale děda to začne tasit jako nějakou zbraň a obranu. Úplně zcestný..

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 25.04.18 14:36

@opozice :mrgreen: mám pocit, že se brzy zblázním.. Co může, to se pos*re :zed: :mrgreen:

opozice
Kelišová 6840 příspěvků 25.04.18 14:37
@Jakub81 píše:
@smurfka @Markéta80 @vertunka Dcera sama jet nechce a moja mamka zase, že už tady dlouho nebudou, ať se nehádáme, že to je to největší zlo, když se rozhádáme. Na druhou stranu si říkám, že už jsou fakt staří..

máti v tomto má pravdu. Jinak to posuzuješ ty a jinak jakoby rádcové, kterých se to netýká. Dějí se někdy horší věci a zanevřít se na daného člověka nemá. :think:

opozice
Kelišová 6840 příspěvků 25.04.18 14:38
@Jakub81 píše:
@opozice :mrgreen: mám pocit, že se brzy zblázním.. Co může, to se pos*re :zed: :mrgreen:

nehaž flintu do žita, jedno období je takové, jedno bude makové, bude líp. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama