Podezřívaví prarodiče

Napsat příspěvek
Velikost písma:
199
25.4.18 19:54

@Petra Z Penize, co ji vzal deda, ji uz pred tydnem vratila ma mamka. Trvala na tom.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65395
25.4.18 19:55

@Jakub81 rozumím.....
ale jste spolu 5 let…holčička jí má ráda a on jí…tak doufám, že se to srovná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32158
25.4.18 19:58

Jakube to budeš muset prostě vyřešit, už kvůli dceři. Až u ní opadne ten největší vztek, tak bude určitě přístupná omluvě a nějakému řešení. Ale evidentně nestačí, aby tam nejezdila, děda si poradí i jinak. S tím jejím šéfem promluv.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kobliha51
25.4.18 19:59
@Jakub81 píše:
@Danulinka16 @Šarlota4 ´Víš co, kdyby jsme se o dědictví nějak bavili, ale děda to začne tasit jako nějakou zbraň a obranu. Úplně zcestný..

Po dědovi budou dědit jeho děti a určitě ne ty. Jedině že by napsal závěť-

  • Citovat
  • Upravit
5846
25.4.18 20:02

U nás v rodině se stalo něco podobného - prababička, asi ve stejném věku, na první pohled upravená rozumná stará dáma takhle jednou nakráčela k mému dědovi do práce k nadřízeným a už to jelo. Zavolali si ho na závodní výbor a scénka jak ze sborovny v Marečku, podejte mi pero: To jsme si o tobě, soudruhu, nemysleli, takhle jednat proti socialistické morálce, pokrytecky, nečestně… tady podáváš zlepšovací návrhy a doma zatím… jen trnul, co z toho bude, ptž u soudruhů už to měl i tak polepené. Nakonec z nich vypadlo, že o to malé dítě, tu L., by se měl starat a neřezat ji a dát jí najíst, že chuderka trpí hlady a on všecko propije.
Málem ho trefil šlak. Pil jen mimořádně a nikdy ne tak, že by nevěděl co dělá, L. měla tehdy 21, byla čerstvě vdaná a i když jako děcko občas nějakou chytla, žádným nedostatkem netrpěla.
Projevy demence se pak stupňovaly.

Omluv se, napiš nebo zavolej, že ji miluješ a že jí věříš, že to s dědou tě moc mrzí a že to řešíš, zkontaktuj šéfa a vysvětli situaci a doufej, že to ustojíte. Jestli děda pobere, co udělal, těžko říct.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59396
25.4.18 20:04

@Jakub81 tohle dementní člověk neudělá, nemá na to. Zkus zajít za šéfem a vysvětlit mu to. Snad za pár dní se uklidní, ví že ty za to nemůžeš, ale… :? A dědovi můžeš pěkně poděkovat, napřed jí okrade a pak udělá tohle :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2236
25.4.18 20:11

Tohle jste nechali zajít příliš daleko… Popravdě mě by u tech vašich prarodičů viděli jenom jednou, kdyby na mě měli takový kecy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
25.4.18 20:14

Pořád neprijela ke svym rodicum :( Nevim, kde je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32158
25.4.18 20:15

@Jakub81 třeba tam je, ale mají zákaz ti to říct

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
25.4.18 20:19
@Jakub81 píše:
Pořád neprijela ke svym rodicum :( Nevim, kde je.

tak asi je to první místo kde by si ji hledal a když s tebou nechce mluvit, tak tam asi nejela..třeba je u nějaké kamarádky..

  • Citovat
  • Upravit
28075
25.4.18 20:23

Tak co? Už děda klečí v koutě? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7355
25.4.18 20:27

Tak jsem asi jediná, koho hned v začátku napadlo, že by k prarodičům nejezdila jen přítelkyně, ale ani Ty s dcerkou. To by bylo zastání a ne nějaké plky a tutlání. Řeči o dědictví utnout.
Chudák slečna. Už dávno jsi jí měl zajistit jiné postavení v rodině.
Doufám, že se nějakým způsobem urovná ta situace v jejím zaměstnání, musí být úplně znechucená a zrazená. Fakt je mi jí líto…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
199
25.4.18 20:29

@opozice Zítra s nim jde mati k doktorovi, bude se to muset resit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28075
25.4.18 20:31
@Jakub81 píše:
@opozice Zítra s nim jde mati k doktorovi, bude se to muset resit.

já si myslím, že je to mnoho povyku pro nic za nic. Svět se nezblázní, koruna tam, koruna sem. Kolik, že to dělalo? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
25.4.18 20:31
@Jakub81 píše:
@opozice Zítra s nim jde mati k doktorovi, bude se to muset resit.

Nevěřím v nemoc/demenci…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová